TL-SM5110-LR

10GBase-LR SFP+ LC-transceiver

  • Single-mode SFP+ LC-transceiver
  • Hot-Pluggable met een maximum flexibiliteit
  • Ondersteuning van Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
  • Compatibel met 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+ MSA)
  • Compatibel met switches met 10G SFP+-poorten, zoals JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP en meer.

Wat dit product doet

De TL-SM5110-LR breidt het overdrachtsbereik uit door middel van een 10 Gbps ethernetverbinding. Dit is een krachtige 10GBASE-LR 1310 nm single-mode SFP+-transceiver. Hij biedt ondersteuning voor full duplex, 10G ethernetverbindingen tot een afstand van 10 km in combinatie met 9/125µm glasvezelkabels.

Functionaliteit van de Hardware
DDM Ja
SFP-MSA Ja
Hot Swappable Ja
Transceiver
Standards and Protocols IEEE 802.3ae, TCP/IP
Wave Length 1310 nm
Power Supply 3,3 V
Fiber Type 9/125 um enkelvoudige modus
Max. Cable Length 10 km
Data Rate 10 Gbps
Port Type LC duplex
Safety & Emission FCC, CE
Environment Gebruikstemperatuur: 0°C~40℃
Bewaartemperatuur: -40°C~70℃
Rel. luchtvochtigheid gebruik: 10%~90%, niet-condenserend
Rel. luchtvochtigheid bewaren: 5%~90%, niet-condenserend

AbonneerTP-Link hecht veel waarde aan privacy. Voor meer informatie over ons privacybeleid kan je onze Privacy Policy bekijken.

Krijg updates over nieuwe producten, samenwerkingen en ander interessant nieuws

From United States?

Get products, events and services for your region.