TL-SM321A

WDM Bi-Directional SFP Module

  • WDM bi-directionele SFP-module
  • Ondersteunt WDM bi-directionele technologie, op basis van één enkele glasvezel, kostenbesparend

Wat dit product voor u kan doen

TP-LINK´s TL-SM321A voldoet aan de laatste 1000Base-BX standaard, overdracht over een enkele glasvezelstreng met één verschillende golflengte die in elke richting gaat. U kunt het netwerk uitbreiden tot over een afstand van 10 km met TP-LINK’s routers, switches, media converters voor hoge snelheid en stabiliteit.
Media Converter en Module
Standaarden en protocollen IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Golflengte TX: 1550nm / RX: 1310nm
Voeding 3.3V
Veiligheid en emissies FCC, CE
Kabel Single-mode Fiber
Vezeltype 9/125 μm Single-mode
Maximale Kabellengte 10km
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC
Omgeving Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

AbonneerTP-Link hecht veel waarde aan privacy. Voor meer informatie over ons privacybeleid kan je onze Privacy Policy bekijken.

Krijg updates over nieuwe producten, samenwerkingen en ander interessant nieuws

From United States (English)?

Check products and services for your region.