Tapo C710
NieuwOutdoor pan/tilt beveiligingscamera met floodlight
- Alles-in-een floodlight en camera: beschikt over een floodlight van 1500 lumen dat je terrein verlicht, zonder dat de buren er last van hebben.
- Slimme verlichting met aanpassingsmogelijkheden: pas de hoek en helderheid van het floodlight aan om alleen het bewakingsgebied te verlichten. Activeer het floodlight op basis van beweging, schema's of bedien het licht handmatig.
- Superieure weergaven in 2K 3MP: leg elk detail vast in een kristalheldere 2K-resolutie, met geavanceerde algoritmes die dag en nacht voor perfect beeld zorgen.
- 360° AI-detectie en tracking: de camera biedt een bereik van 360° en identificeert en volgt nauwkeurig personen, huisdieren en voertuigen. De focus ligt op wat echt belangrijk is.
- 24/7 bewaking dankzij de kabelaansluiting: biedt betrouwbare beveiliging, zodat je geliefden altijd veilig zijn.
- Flexibele opslagmogelijkheden: kies uit lokale opslag op een microSD-kaart† (tot 512 GB) of de veilige Tapo Care‡-cloudservice voor extra gemoedsrust.
- IP65 weerbestendigheid: biedt uitstekende water- en stofdichte eigenschappen voor gebruik buitenshuis.
floodlight
allround bescherming
Lokale en
cloudopslag
Breng licht in de duisternis,
leg elk moment vast
Een floodlight van 1500 lumen verlicht de oprit en de tuin, voor een goede zichtbaarheid en gemoedsrust als het buiten donker is. Met directe verlichting om indringers te verjagen en een kabelaansluiting voor 24/7-opnamen wordt je huis goed beveiligd.
Alles-in-een camera met intelligent floodlight
Bescherming buiten de cameraweergave
De pan/tilt-camera en PIR-sensor op het floodlight bieden extra bescherming. Zelfs als de camera naar de andere kant is gericht, kan de PIR-sensor beweging detecteren en het floodlight inschakelen.
Met een bereik tot 7,6 m, 165° PIR-detectiebereik en 360° visueel bereik van de camera heb je geen last van blinde hoeken.
Duidelijke beelden, dag en nacht
De camera biedt een geavanceerde beeldkwaliteit met een 2K-resolutie. Dit levert kleurrijke beelden op, zelfs 's nachts bij weinig licht dankzij het heldere floodlight.
Foto's zijn verbeterd om het verschil in resolutie en nachtzicht aan te tonen.
Gratis AI-detectie en -tracking
Slimme AI-detectie identificeert nauwkeurig personen, huisdieren en voertuigen, zodat je minder onnodige meldingen ontvangt. Zodra beweging wordt gedetecteerd binnen het gezichtsveld van de camera, start de camera met draaien om een onderwerp te volgen binnen het bereik van 360°.
nu
Persoonsdetectie
“Tapo Floodlight Cam”: Persoon gedetecteerd om 11:30:24.
Allround bescherming
Voor een uitgebreide dekking: plan 360°-scans en leg panoramabeelden vast.◇
Voor doelgerichte bewaking: monitor belangrijke punten op vaste tijden en maak alleen opnamen als beweging wordt gedetecteerd.
Geluids- en lichtalarm
Jaag indringers weg met behulp van het geïntegreerde alarm, waarbij felle lichten en harde geluiden worden geactiveerd.
Je kunt het geluid, volume, soort en duur van het alarm naar wens aanpassen.
nu
Persoonsdetectie
“Tapo Floodlight Cam”: Persoon gedetecteerd om 11:30:24.
Opnamen veilig lokaal of in de cloud opslaan
Sla al je dierbare momenten op een microSD-kaart† (tot 512 GB) op of neem na gebruik van de proefversie‡ een abonnement op de Tapo Care-cloudservice.
De camera biedt ondersteuning tot 512 GB aan vrije lokale opslag. Beveilig je microSD-kaart met een wachtwoord via de Tapo app voor extra bescherming.
Tapo H500 biedt 16 GB interne opslag, uitbreidbaar via 2,5’’ SATA en voegt gezichtsherkenning toe aan je camera.
Volledige controle via één app
-
Bestand tegen regen en zonneschijn
Tapo C710 heeft beschermingsklasse IP65 en is daardoor bestand tegen regen, stof, sneeuw en felle zon, voor langdurig gebruik in elke omgeving.
Hoogwaardige wifi 6, geoptimaliseerd voor beveiliging
Verbind de camera met een wifi 6-router voor ongeëvenaarde snelheden en stabiliteit, zelfs op drukke netwerken.
Mis nooit meer een pakketje
De ingebouwde premium microfoon en luidsprekers bieden helder geluid voor een goede hoorbaarheid.
Bedien hem met je stem
De camera kan naadloos worden geïntegreerd met Amazon Alexa en Google Assistant, zo houd jij je handen vrij en kun je alles eenvoudig in de gaten houden.
Simpele bevestigingsopties
| Beeldsensor | 1/2,8” CMOS-sensor |
|---|---|
| Lens | Brandpuntsafstand: 4,0 mm Diafragma: F2,0 Gezichtsveld: 98,1° (diagonaal), 82,8°(horizontaal), 44,5°(verticaal) |
| Nachtzicht | Infrarood nachtzicht (30 m) Nachtzicht in kleur |
| Verlichting | 1× floodlight (kleurtemperatuur: 4000K, helderheid: 1500 lumen) Door beweging geactiveerd, app-bediening |
| Knoppen en aansluitingen | 1× resetknop 1× sleuf voor microSD-kaart (tot 512 GB) |
| Pan/Tilt Bereik | Mechanisch bereik draaien: 338° (360° draaibereik) Mechanisch bereik kantelen: 97° (140° kantelbereik) |
| Maximum Resolution | 2K 3MP (2304 × 1296 px) |
|---|---|
| Frame Rate | Tot 30 fps |
| Digital Zoom | 10.8 |
| Video Compression | H.264 |
| Live View | Ja |
| Image Enhancement | 3D DNRBLCWDR |
| Audio Input & Output | Ingebouwde microfoon en luidspreker |
| Audio Communication | Tweeweg audio met ruisonderdrukking |
| Siren Volume | 75 dB (niveau gemeten op 1 m afstand) |
| Local Storage | Sleuf voor microSD-kaart op camera (tot 512 GB) Algemene informatie over het gebruik van microSD-kaarten > |
|---|---|
| Cloud Storage | Tapo Care-cloudopslag (abonnement vereist) |
| Sensor | Twee bewegingssensors (gezichtsveld: 165° horizontaal) |
|---|---|
| AI Detection | Bewegingsdetectie Persoonsdetectie Huisdierendetectie Voertuigdetectie Lijnoverschrijdingsdetectie Manipulatiedetectie |
| Activity Zones | Ja |
| Output Notification | Systeemmeldingen Systeemmeldingen met momentopname (Tapo Care-services) |
| Network Connectivity | Verbinden via wifi |
|---|---|
| Wireless Connectivity | IEEE 802.11 b/g/n/ax, wifi 6 2.4 GHz wifi |
| RTSP | Ja |
| ONVIF | Ja |
| Security | 128-bits AES-encryptie met SSL/TLS WPA/WPA2-PSK/WPA3-PSK |
|---|---|
| Power Source | Vaste aansluiting (standaard), losse aansluiting (netsnoer afzonderlijk verkrijgbaar) |
|---|---|
| Input Voltage | 100-240 V, 50/60 Hz |
| Smart Integration | Google Assistant, Amazon Alexa, Samsung SmartThings |
|---|---|
| Weather Resistance | IP65 |
| System Requirements | Tapo app: iOS 13.0 of hoger, Android 7.0 of hoger |
| Mounting Options | Wandmontage Montage via aansluitdoos |
| Operating Temperature | -20℃~45℃ |
| Storage Temperature | -20℃~60℃ |
| Operating Humidity | 10%~90% RH, niet-condenserend |
| Storage Humidity | 0~90% RH, niet-condenserend |
| Dimensions ( W x D x H ) | 82 × 149,1 × 130,5 mm) |
| Verpakkingsinhoud | Tapo C710-camera ×1 Afdekking ×1 Montageplaat ×1 Schroeven en ankers Montagesjabloon ×1 Beknopte handleiding |
| Certifications | CE,NCC,BSMI,NTRA,KC,RCM,ERP,IP65,FCC,ETL,JRF,VCCI,PSE,ONVIF,ROHS |
◇Het aantal automatische 360°-scans en -opnamen is beperkt per dag.
†microSD-kaart afzonderlijk verkrijgbaar. Werkelijke opslagcapaciteit hangt af van de capaciteit van de gebruikte microSD-kaart.
‡Sluit een abonnement voor cloudopslag af via https://www.tapo.com/tapocare/





