Snel en slim opladen
PB50 heeft een intelligente chip om apparaten te herkennen en levert de nodige maximumsnelheid (tot 2A), of het nu een iOS, Android of andere USB-ingeschakeld apparaat is.
Gegarandeerde superieure veiligheid
De Li-ion batterij cellen van LG bieden superieure
veiligheid. De nano kermaische coating zorgt voor de verbetering van de duurzaamheid en hittebestendigheid van de batterijen, de poreuze PO materialen voorkomen kortsluiting in de batterij.
Laad uw apparaat onderweg veilig op
De lithium polymeer 10000mAh batterij is ontworpen om gebruikers te voorzien van een lichtere, meer krachtige energiebron voor onderweg. Hij blijft werken zelfs nadat iedereen allang naar huis is. Bovendien is de PB50 ontworpen om u veilig te houden en u te voorzien van extra bescherming tegen:
*Actuele oplaadtijd en frequentie hangt af van verschillende factoren inclusief toestand van laden en ontladen en de toestand van de apparaten.
Power die de afstand overbrugt
Met een opgeladen levenscyclus tot wel 500 keer is de PB50 een apparaat die lang meegaat. Dit biedt gebruikers een langdurig platform dat continu kracht geeft aan hun leven en bedrijven wanneer zij het het meest nodig hebben.

Blijf op de hoogte van uw stroomverbruik
De PB50 komt standaard met een nauwkeurige 4 fasen slimme LED indicator welke laat zien hoeveel batterij er over is zodat gebruikers het opladen kunnen timen om deze aan hun eigen individuele energie behoeften aan te passen.

Compatibel met de meeste apparaten
De PB50 is bedreven om stroom te leveren aan gebruikers met elektronica zoals de iPhone, iPad en een breed scala van Android apparaten bevat.

Dual USB Poorten
Het tegelijkertijd opladen van meerdere apparaten wordt mogelijk gemaakt dankzij de twee USB poorten. Dit stelt gebruikers in staat om hun apparaten te gebruiken voor zolang als dat ze het doen, of simpel het helpen van een collega die onderweg stroom nodig heeft.

| Capaciteit | 10000mAh |
|---|---|
| Input | 5V/2A |
| Output | 5V/1A, 5V/2A |
| Interface | DUAL USB 2.0 Poorten |
| Licht | Batterijniveau indicator (4 LED Lampjes) |
| Compatibiliteit | iPhone, iPad, de meeste Android apparaten |
| Grootte | 5.5 x 3.1 x 0.76 in. (139.7 x 78.9 x 19.3 mm) |
| Gewicht | 281.3g |
| Verpakkingsinhoud | TP-LINK 10000mAh Power Bank PB50, USB-Micro USB Kabel, Handleiding, Draagtas |
| Batterijtype | Lithium Polymeer |
| Heropladingstijd | 1A 9u32min, 2A 6u8min |