Pan/tilt wifi-bewakingscamera
- HD-videobeelden: de Tapo C210 biedt 2K 3MP definition video, voor duidelijke en gedetailleerde beelden.
- Draaien en kantelen: het apparaat biedt een horizontaal bereik van 360° en een verticaal bereik van 114° om het volledige gebied te beslaan.
- Nachtzicht: met geavanceerd nachtzicht tot 12 meter stelt de Tapo C210 gebruikers in staat om hun woning dag en nacht te bewaken.
- Bewegingsdetectie en waarschuwingen: het apparaat gebruikt slimme technologie voor bewegingsdetectie om direct meldingen te sturen naar je telefoon zodra er beweging wordt gedetecteerd.
- Tweeweg audio: de Tapo C210 is uitgerust met een ingebouwde microfoon en luidspreker, zodat gebruikers kunnen communiceren met gezinsleden, huisdieren of indringers kunnen verjagen.
- Lokale opslag: het apparaat biedt ondersteuning voor microSD-kaarten tot 512 GB voor lokale opslag. Dit is een veilige en betaalbare manier om videobeelden op te slaan.
- Privacymodus: gebruikers kunnen de privacymodus inschakelen om opnames te stoppen en te beheren wanneer de camera wordt geactiveerd.
- Eenvoudige installatie en beheer: met de Tapo app kunnen gebruikers de Tapo C210 eenvoudig instellen en beheren. Ook kunnen ze live streams bekijken en andere besturingselementen gebruiken.
- Spraakbesturing: de Tapo C210 is compatibel met Google Assistant en Amazon Alexa, voor handsfree bediening.
- Veilige encryptie: het apparaat maakt gebruik van geavanceerde encryptie en draadloze protocollen om de privacy van gegevens en veilige communicatie tussen je telefoon en het apparaat te garanderen.
Veilig. Slim. Eenvoudig.
Bescherm wat belangrijk is
Pan/tilt wifi-bewakingscamera
Tapo C210114° verticaal
Haarscherp in 2K 3 MP
Leg alle wonderbare momenten vast met de fantastische en ultrascherpe 2K-lens. Je mist geen enkel detail meer.
1920 x 1080 px
2304 x 1296 px
Detectie voor huilende baby met geavanceerd nachtzicht
Jouw tweede paar ogen en oren
De Tapo-camera beschikt over geavanceerd nachtzicht en detectie van een huilende baby. Zo krijg je extra hulp bij de zorg van je kleintje.
Detectie huilende baby
Helder nachtzicht (tot 12 meter)
Bewegingsdetectie en meldingen
Pas activiteitszones aan
voor belangrijke waarschuwingen
Beheer welke meldingen je wil ontvangen door meerdere speciale activiteitszones in te stellen voor belangrijke gebieden.
Bewegingsdetectie
Aangepaste activiteitszones
Precieze bewegingsdetectie
Houd verdachte situaties in het oog
Zodra er beweging wordt gedetecteerd, volgt de camera de activiteit om deze binnen het beeldbereik van de camera te houden.
Tweeweg audio
Gebruik de heldere tweeweg audio om te communiceren met drukke huisgenoten, gezinsleden of baldadige huisdieren.
Coco, nee!
Zit!
Bescherm direct je privacy
Privacyzone
Stel aanpasbare blokkeringszones in zodat bepaalde ruimtes niet worden opgenomen. Zo hoef jij je geen zorgen te maken dat de privacy wordt geschonden.
| Beeldsensor | 1/2,8'" progressive scan CMOS-sensor |
|---|---|
| Lens | Brandpuntsafstand: 4 mm Diafragma: F2,0 Gezichtsveld: 98° (diagonaal), 83°(horizontaal), 45°(verticaal) |
| Night Vision | 850 nm infraroodled (12 m) |
| Interface & Button | 1× resetknop 1× microSD-kaart (tot 512 GB) |
| Pan/Tilt Range | Mechanisch bereik draaien: 340° (360° draaibereik) Mechanisch bereik kantelen: 70° (116,65° kantelbereik) |
| Maximum Resolution | 2304 x 1296 px |
|---|---|
| Frame Rate | Ondersteunt standaard 15 fps, maximaal 30 fps |
| Digital Zoom | Ondersteunt 10,8x zoom |
| Video Compression | H.264 |
| Live View | Ja |
| Image Enhancement | / |
| Audio Input & Output | Ingebouwde microfoon en luidspreker |
| Audio Communication | Tweeweg audio met ruisonderdrukking |
| Siren Volume | 88 dB (niveau gemeten op 10 cm afstand) |
| Local Storage | Sleuf voor microSD-kaart op camera (tot 512 GB) |
|---|---|
| Cloud Storage | Tapo Care-cloudopslag (abonnement vereist) |
| Sensor | / |
|---|---|
| AI Detection | Bewegingsdetectie Persoonsdetectie Detectie huilende baby |
| Activity Zones | Ja *Werkt alleen met bewegingsdetectie |
| Output Notification | Systeemmeldingen Systeemmeldingen met momentopname (Tapo Care-services) Systeemmeldingen met clips (Tapo Care-services) |
| Network Connectivity | Verbinden via wifi |
|---|---|
| Wireless Connectivity | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz wifi |
| Max. Distance Between Hub and Camera/Doorbell | / |
| RTSP | Ja |
| ONVIF | Ja |
| Security | SSL/TLS, AES |
|---|---|
| Power Source | 9 V DC-voedingsadapter |
|---|---|
| Input Voltage | 100-240 V, 50/60 Hz |
| Output Voltage | DC 9,0 V/0,6 A (DC-voeding) |
| Smart Integration | Google Assistant, Amazon Alexa |
|---|---|
| Weather Resistance | / |
| Mounting Options | Tafel Plafondmontage |
| Operating Temperature | 0℃~40℃ |
| Storage Temperature | -20℃~60℃ |
| Operating Humidity | 10%~90% RH, niet-condenserend |
| Storage Humidity | 5%~90% RH, niet-condenserend |
| Charging Temperature | / |
| Dimensions ( W x D x H ) | 85,4 × 86,8 × 117,7 mm |
| Certifications | / |
| Package Content | Tapo C210-camera Voedingsadapter Beknopte handleiding Bevestigingsschroeven Montagesjabloon Camerabasis Bevestigingsankers |
|---|---|