NC250
End of LifeDag/nacht Cloud camera, 300 Mbps Wi-Fi
- 720p HD Beeld - HD resolutie biedt scherper en duidelijker beeld
- Nachtzicht - Automatisch nachtzicht ondersteunt 24-urig toezicht
- Geavanceerde H.264 Video - Voor verbazend HD video streamen
- tpCamera APP - Gebruik de tpCamera app om overal en op elk moment toegang te krijgen tot de camera
- Bewegings- & geluidsdetectie - Directe notificatie via email wanneer er beweging of geluid is gedetecteerd
- Gemakkelijke installatie - Volg de 3 installatiestappen om uw camera binnen minuten te installeren en te bedienen
- 300Mbps Draadloos - 300Mbps draadloos voor naadloze video en Wi-Fi uitbreiding
Let voor u op, zelfs als u weg bent
720P HD
Night Vision
HD Dag/Nacht Cloud Camera, 300Mbps Wi-Fi
NC250
Blijf verbonden en beveiligd
De NC250 is een perfect apparaat om verbonden te blijven met uw huis of kantoor, zodat u altijd belangrijke bezittingen kan bekijken en u met een gerust hart het huis kunt verlaten voor werk, vakantie of andere vrijetijdsbestedingen.
Bekijk altijd en overal beelden met de tpCamera App
De tpCamera app werkt op elke smartphone. U kunt monitoren, video opnemen en foto's maken overal waar u een internetverbinding hebt. Mis nooit een speciaal moment, zelfs niet wanneer u van huis bent.

Op werk
Op vakantieZie alles duidelijk
met 720p HD resolutie maakt de NC250 monitoring gemakkelijk door scherpe foto's en perfecte details.
Blijf op de hoogte
gedurende de nacht
De NC250 bewaakt tot 5 meter in totale duisternis met behulp van de Night Vision technologie.

Blijf op de hoogte
gedurende de nacht
De NC250 bewaakt tot 5 meter in totale duisternis met behulp van de Night Vision technologie.

Blijf op de hoogte
gedurende de nacht
De NC250 bewaakt tot 5 meter in totale duisternis met behulp van de Night Vision technologie.
Blijf op de hoogte
gedurende de nacht
De NC250 bewaakt tot 5 meter in totale duisternis met behulp van de Night Vision technologie.
Bewegings- en geluidsdetectie voor directe meldingen
De NC250 kan automatisch meldingen verzenden via e-mail zodra er beweging of geluid wordt gesignaleerd, zodat u altijd op de hoogte bent van wat er gebeurt wanneer het gebeurt.
Simpele Setup
Installeer de NC250 in enkele minuten:
- Verbind uw camera met het netwerk * (Als u een router heeft met een WPS knop
kunt u de installatie compleet draadloos uitvoeren.) - Download de gratis tpCamera app
- Volg de aanwijzingen op het scherm
Eenvoudige Installatie
Installeer de NC250 in minuten:
300Mbps Draadloos voor ononderbroken
video's; Wi-Fi Uitbreiding
Kan draadloze snelheden behalen tot 300Mbps zodat je met de NC250 waardoor je video's kan streamen zonder onderbrekingen. Daarnaast kan de NC250 ook je Wi-Fi netwerk uitbreiden met zijn extender functionaliteit.
Flexibele Plaatsing
Zijn compacte design zorgt ervoor dat u de NC250 overal kan plaatsen, op de tafel, aan de muur of zelfs aan het plafond.
Tips: 1. Gebruik stevig tape voor montage
2. Hang de camera aan de muur
- Op het bureau
- Aan de muur
- Router
- Aan het plafond
| Beeldsensor | 1/4" Progressive Scan CMOS Sensor |
|---|---|
| Lens | F: 2.8, f: 3.85 mm |
| Kijkhoek | FOV = 64° |
| Digitale Zoom | 4x Digitaal |
| Resolutie | 1.0 Megapixel (1280 x 720) |
| Audio Communicatie | 1-Way |
|---|---|
| Audio Input | Ingebouwde microfoon |
| Audio Compressie | MP2 |
| Standaarden en Protocollen | Bonjour, TCP/IP, DHCP, PPPoE, ARP, ICMP, FTP, SMTP,DNS, UPnP, HTTP and UDP |
|---|---|
| Beveiliging | Meervoudig wachtwoord-beveiligde gebruikersniveau's |
| Wireless Datasnelheden | IEEE 802.11 b/g/n, Tot 300Mbps |
|---|---|
| Frequentie | 2.4GHz - 2.4835GHz |
| Wireless Transmissievermogen | <20dBm (EIRP) |
| Wireless Encryptie | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Notificatiemethode | |
|---|---|
| Triggering Event | Bewegings-/Geluidsdetectie |
| Netwerk Interface | RJ-45 for Ethernet 10/100 Base-T |
|---|---|
| Voedingsaansluiting | DC Power Jack |
| Knop | Reset/WPS knop |
| Certificeringen | RoHS, FCC, CE |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | NC250 Voedingsadapter Verlengkabel RJ-45 Ethernet kabel Snelle installatie gids |
| Omgeving | Gebruikstemperatuur: 0℃~40℃ Bewaartemperatuur: -40℃~70℃ Rel. luchtvochtigheid gebruik: 10%~90%, niet-condenserend Rel. luchtvochtigheid opslag: 5%~90%, niet-condenserend |
| Afmetingen (B x D x H) | 137 x 76 x 69 mm |
| Afmetingen verpakking | 128 x 79.5 x 223mm |
| Externe voedingsvoorziening | 9V DC, Max 5.4W |
| Video Streaming | Controleerbare Frame Rate |
|---|---|
| Beeldinstellingen | Rotatie: Spiegel, Kanteling Configureerbare Helderheid, Contrast en Verzadiging Overlay mogelijkheden: tijd, datum en tekst |
| Free Management Software | Bekijken en opnemen met maximaal 36 camera's |
|---|---|
| Smartphone OS | Smartphone OS-Android 3.0 of recenter, iOS 7.0 of recenter |
|---|---|
| Ondersteunde Browser | Mozilla Firefox 4.0 of recenter Opera 12 of recenter Safari 5.0 of recenter IE 8.0 of recenter Chrome 5.0 of recenter |

Scan the QR code to download the FREE tpCamera app

1. Verbind uw camera met het netwerk

