Archer NX500-Outdoor
Binnenkort Verkrijgbaar5G AX3000 wifi 6-outdoorrouter
- Superieure 5G-snelheden: profiteer van razendsnelle downloadsnelheden tot wel 4.67 Gbps met 5G-technologie.†
- AX3000 dual-band wifi 6: 2402 Mbps (5 GHz) + 574 Mbps (2.4 GHz).‡
- 2.5 Gbps PoE-poort: levert stroom en ultrasnelle data via één kabel, voor een simpele installatie.§
- IP66 weerbestendig: robuuste verbindingen buitenshuis en betrouwbaarheid dankzij IP66 weerbestendige behuizing.▵
- Meerdere installatiemogelijkheden: installeer eenvoudig aan een paal, muur of raam voor flexibel en praktisch gebruik.
- Compatibel met EasyMesh: werkt samen met TP-Link EasyMesh-producten om een flexibeler en rendabeler Mesh-netwerk op te zetten met één wifi-naam voor een naadloze dekking in de gehele woning.*
, betrouwbare verbindingen buitenshuis 5G outdoor/indoor AX3000 wifi 6-router

4.67 Gbps
Superieure snelheden tot
Veelzijdige installatie
IP66
Water- en stofbestendig
Hogere snelheid
Minder latentie
Grotere capaciteit
Bedrijfstemperatuur
230m2
Wifi overal
Geen zwakke signalen meer, de wifi bereikt alle hoeken in het huisSmart roaming
Ononderbroken streamen terwijl je van kamer naar kamer looptEén wifi-naam
Je hoeft niet meer te wisselen tussen wifi-netwerkenNX500‑Outdoor
| Netwerktype | 5G: ]N1/N3/N5/N7/N8/N20/N28/N38/N40/N41/N75/N76/N77/N78 (2100/1800/850/2600/900/800/700/2600/2300/2500/1500/1500/3700/3500 MHz)4G:FDD-LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28/B32(2100/1800/850/2600/900/800/700/1500 MHz)TDD-LTE: B38/B40/B41/B42/B43(2600/2300/2500/3500/3700 MHz) 3G: DC-HSPA+/HSPA/UMTS:B1/B5/B8(2100/850/900 MHz) |
|---|---|
| Snelheid | 5G: Downloadsnelheid 4.67 Gbps Uploadsnelheid 1.25 Gbps 4G LTE Cat19: Downloadsnelheid 1.6 Gbps Uploadsnelheid 211 Mbps |
| Interface | 1 × 2.5 Gbps WAN/LAN-poort (PoE In) 1 × sleuf voor nano-simkaart 1 × type-C-poort (alleen voor foutopsporing) |
|---|---|
| Knop | Resetknop |
| Externe Voeding | Vermogen: 48 V/0,5 A 802.3at PoE: 42-57 V/0,6 A |
| Afmetingen ( B x D x H ) | 233 x 110 x 37 mm |
| Type Antenne | Interne NR/LTE-antennes + interne wifi-antennes |
| Kwaliteit van de Dienst (QoS) | Bandbreedteregeling |
|---|---|
| Werkmodi | 3G/4G/5G-router, draadloze router |
| WAN-Type | Dynamisch IP/statisch IP/PPPoE/PPTP (Dual Access)/L2TP (Dual Access) |
| Management | Toegangsbeheer, lokaal beheer, extern beheer, herstartschema |
| DHCP | Server, DHCP-clientlijst, adresreservering |
| Poort Doorsturen | ALG, virtuele server, Port Triggering, UPnP, DMZ |
| Dynamische DNS | TP-Link, DynDns, NO-IP |
| Firewallbeveiliging | DoS, IPv4 SPI-firewall, IPv6-firewall, IP- en MAC-adresbinding, toegangsbeheer |
| Protocollen | IPv4, IPv6 |
| Gastnetwerk | 2.4GHz-gastnetwerk x 1, 5GHz-gastnetwerk x 1 |
| VPN Server | PPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPN |
| Standaarden voor Draadloze Netwerken | IEEE 802.11a/n/ac/ax 5 GHz, IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4 GHz |
|---|---|
| Frequentie | 2.4 GHz en 5 GHz |
| Overdrachtssnelheid | 574 Mbps op 2.4 GHz, 2402 Mbps op 5 GHz |
| Ontvangstgevoeligheid | • 5 GHz:11ax HE20: -64 dBm, 11ax HE20 MCS11 -64 dBm, 11ax HE20 MCS0 -94 dBm 11ax HE40: -61 dBm, 11ax HE40 MCS11: -61 dBm, 11ax HE40 MCS0 -91 dBm11ax HE80: -59 dBm, 11ax HE80 MCS11: -59 dBm, 11ax HE80 MCS0 -89 dBm11ac VHT20: -70 dBm, 11ac VHT20 MCS8: -70 dBm11ac VHT40: -67 dBm, 11ac VHT40 MCS9: -67 dBm11ac VHT80: -64 dBm, 11ac VHT80 MCS9: -64 dBm• 2.4 GHz:11ax HE20: -66 dBm, 11ax HE20 MCS11: -66 dBm, 11ax HE20 MCS0 -94 dBm11ax HE40: -62 dBm, 11ax HE40 MCS11: -62 dBm, 11ax HE40 MCS0 -91 dBm11ac VHT20: -71 dBm, 11ac VHT20 MCS8: -71 dBm11ac VHT40: -67 dBm, 11ac VHT40 MCS9: -67 dBm |
| Draadloze Beveiliging | WPA/WPA2-, WPA-PSK/WPA2-PSK-, WPA3-encryptie |
| Wireless Function | Draadloze radio inschakelen/uitschakelen, draadloos schema, WMM, draadloze statistieken |
| EIRP (CE) | ≤20 dbm (2.4GHz) ≤23 dbm( 5G band1/band2) ≤30 dbm (5G band3) |
| Certificatie | CE, RoHS |
|---|---|
| Pakketinhoud | • 5G AX3000 wifi 6-outdoorrouter Archer NX500-Outdoor • 10 meter platte RJ45-ethernetkabel • PoE-adapter • AC-netsnoer • Aardaansluiting • Beknopte handleiding • Montagesets voor raam/paal/wand |
| Requirements | • Edge, Firefox, Chrome, Safari of andere browser die JavaScript ondersteunt. *Aanbevolen wordt om de laatste versie te gebruiken • Nano-simkaart |
| Omgeving | • Opslagtemperatuur: -30℃~60℃ • Opslagtemperatuur: -40°C~70°C • Relatieve luchtvochtigheid gebruik: 5%~90% RH • Relatieve luchtvochtigheid opslag: 5%~90% RH |
†Maximum 5G-download- en -uploadsnelheden zijn afhankelijk van externe factoren zoals het lokale bereik van het 5G-netwerk, het data-abonnement, de realtime netwerkcapaciteit, clientbeperkingen en omgevingsfactoren. De werkelijk ondersteunde frequentiebanden kunnen per regio verschillen vanwege certificering.
‡Maximale draadloze signaalfrequentie op basis van specificaties van de IEEE 802.11-standaard. De werkelijke draadloze gegevensdoorvoer, het draadloze bereik en het aantal verbonden apparaten kunnen niet gegarandeerd worden en variëren op basis van netwerkomstandigheden, clientbeperkingen en omgevingsfactoren met inbegrip van bouwmaterialen, obstakels, omvang en dichtheid van het verkeer, en locatie van de client.
§De werkelijke netwerksnelheid kan beperkt zijn door de snelheid van de ethernet WAN- of LAN-poort van het product, de snelheid die wordt ondersteund door de netwerkkabel, factoren van de internetprovider en andere omgevingsfactoren.
▵Dit product heeft een IP66-classificatie, wat betekent dat het is beschermd tegen stof en bestand is tegen water. Het product is echter niet ontworpen voor langdurige onderdompeling of blootstelling aan waterstralen onder druk. Installeer en gebruik het product volgens de instructies om ervoor te zorgen dat de beveiligingsfuncties goed werken.
☆Getest onder gecontroleerde laboratoriumomstandigheden. Volgens de CE-certificering zijn de beveiligingsniveaus als volgt: Bliksem-/overspanningsbeveiliging van 2 kV voor Differential Mode (DM) en 4 kV voor Common Mode (CM), en ESD-beveiliging van 4 kV voor aanrakingsbeveiliging en 8 kV voor beveiliging in de open lucht. Volg de installatie-instructies in de beknopte handleiding voor een optimale beveiliging.
*Producten die compatibel zijn met TP-Link EasyMesh kunnen een netwerk vormen met andere apparaten die EasyMesh gebruiken. Het maken van een verbinding kan mislukken vanwege conflicten met firmware van andere leveranciers. De functie MLO is nog in ontwikkeling voor sommige modellen en ondersteuning wordt toegevoegd door middel van toekomstige software-updates.
1. Stroomverbruik in netwerkstand-by: _.5,96_W
2. Stroomverbruik in netwerkstand-by als bekabelde netwerkpoorten zijn verbonden en alle draadloze netwerkpoorten zijn geactiveerd: _8,26_ W.
3. Het draadloze netwerk activeren en deactiveren: Breng een bekabelde verbinding tot stand en ga naar de webpagina van het product. Schakel de draadloze functie in/uit via 'Draadloos > selectievakje Draadloos netwerk inschakelen'.