MiniGBIC модул

  • Еднорежимен MiniGBIC модул
  • Съвместим с комутаторите от серии T3700, T2700, T2600, T2500, T1700, T1600, T1500, 2/3/5 и MC220L

Какво прави този продукт

Оптичните модул карти от серия TL-SM311 се използват за удължаване на разстоянието за предаване на данни. Поставени в нашите управляеми/smart комутатори те могат да удължат разстоянието дори до десетки километри, което удовлетворява изискването за разстояние на LAN. Потребителите могат да избират оптичните модули според конкретните изисквания.

PACKAGE CONTENTS
Package Contents • SFP Module TL-SM311LS
• Installation Guide
ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
DDM Да
SFP-MSA Да
Hot Swappable Да
MEDIA CONVERTER & MODULE
Стандарти и протоколи IEEE 802.3z, TCP/IP
Wave Length 1310 nm
Захранване 3.3 V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Еднорежимен оптичен
Fiber Type 9/125 μm еднорежимен
Max. Cable Length 20 KM
Data Rate 1.25 Gbps
Port Type LC дуплекс
Околна среда Околна температура при работа: 0–70 °C (32–158 °F)
Околна температура при съхранение: -40–85 °C ( -40–185 °F)
Влажност при работа: 10%~90% некондензираща
Влажност при съхранение: 5%~90% некондензираща

From United States?

Get products, events and services for your region.