Gigabit многорежимен медиен конвертор MC200CM

  • Съвместим със стандартите IEEE 802.3ab и IEEE 802.3z
  • Осигурява конфигуриране на комутатора на Force /Auto режим на предаване за FX порта
  • Удължава разстоянието на оптичната връзка до 0,55 km

Какво прави този продукт

MC200CM е медиен конвертор, предназначен да конвертира 1000BASE-SX оптична към 1000Base-T медна медия (кабел), или обратно. Проектиран по стандартите IEEE802.3ab 1000Base-T и IEEE802.3z 1000Base-SX, конверторът MC200CM е предназначен за работа с многорежимен оптичен кабел, като използва SC-Type конектор. MC200CM поддържа късовълнова (SX) лазерна спецификация на пълна кабелна скорост на прехвърляне на данни. Работи на 850 nm за предаване и за приемане на данни.

Другите характеристики на този модул включват способността да се използва като самостоятелно устройство (не се изисква шаси), или с TP-Link 19´´ системно шаси, Auto MDI/MDI-X за TX порт и светодиоди (LED) на предния панел за статуса. MC200CM ще предава на удължени разстояния с многорежимен оптичен кабел до 0,55 километра.
MEDIA CONVERTER & MODULE
Стандарти и протоколи IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Basic Function Контрол на потока при Пълен дуплекс (IEEE 802.3x)
Удължава разстоянието на оптичната връзка до 0,5 km с 50/125 µm оптичен кабел
Удължава разстоянието на оптичната връзка до 0,22 km с 62,5/125 µm оптичен кабел

Портове 1 1000M SC/UPC порт
1 1000M RJ45 порт (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 850 nm
Network Media 1000BASE-FX Многорежимен оптичен кабел
Network Media 1000BASE-SX Multi-mode Fiber
Network Media 1000BASE-T UTP кабел категория 5, 5e (максимум 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 m)
LED Indicators PWR, LINK, RX
Размери 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply Външен захранващ адаптер
Макс. консумация на енергия 5,5 W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Околна среда Околна температура при работа: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Околна температура при съхранение: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Околна влажност при работа: 10%~90% некондензираща
Околна влажност при съхранение: 5%~90% некондензираща