TXM431-SR

10GBase-SR SFP+ LC трансивер

  • Багатомодовий SFP + LC трансивер
  • Можливість гарячого підключення забезпечує максимальну зручність
  • Сумісний з серіями T3700, T2700, T1700, комутатором T2600G-28SQ і TX432

Призначення пристрою

TXM431-SR призначений для збільшення дальності передачі даних при використанні 10 Гбіт/с Ethernet-підключення. Пристрій являє собою високопродуктивний багатомодовий 10GBASE-SR 850нм SFP+ трансивер. Має підтримку дуплексного режиму, забезпечує Ethernet-підключення на швидкості до 10 Гбіт/с на відстані до 300 метрів або 33 метрів при використанні оптичних кабелів 50/125мкм або 62,5/125мкм відповідно. 

Трансивер
Стандарти та протоколи IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP
Довжина хвилі 850 нм
Блок живлення 3,3 Вт
Тип волокна 50/125 мкм або 62,5 / 125 мкм багатомодовий
Максимальна довжина кабелю 300м або 33м
Швидкість передачі 10 Гбіт/с
Тип порту LC/UPC
Потужність передпчі -1,0 дБм (макс)
-7,3 дБм (мін)
Чутливість приймача -1,0 дБм (макс)
-9,9 дБм (мін)
Чутливість -11.1dBm
Безпека i Випромінювання FCC, CE
Навколишнє середовище Робоча температура: 0 ℃ ~ 70 ℃
Температура зберігання: -40 ℃ ~ 80 ℃
Вологість повітря при експлуатації: 10% - 90%, без утворення конденсату
Вологість повітря при зберіганні: 5% - 90%, без утворення конденсату

Підписатись на розсилкуTP-Link серйозно ставиться до вашої конфіденційності. Детальніше див. У Політиці конфіденційності TP-Link .

From United States?

Check products and services for your region.