Stable, Reliable!

  • DeltaStream 8 портовий оптичний лінійний термінал GPON OLT форм фактору Pizza Box
     
    New
      Порівняти
    • DeltaStream 8 портовий оптичний лінійний термінал GPON OLT форм фактору Pizza Box
    • DeltaStream 8 портовий оптичний лінійний термінал GPON OLT форм фактору Pizza Box
    • DeltaStream 8 портовий оптичний лінійний термінал GPON OLT форм фактору Pizza Box
    DS-P7001-08

    DeltaStream 8 портовий оптичний лінійний термінал GPON OLT форм фактору Pizza Box

    • 8 портів PON 2,5 Гбіт/с з коефіцієнтом розгалуження 1:128 на порт
    • 2 SFP+ слоти 10GE
    • Гігабітний порт RJ45
    • Резервне живлення
    • Централізоване керування через DPMS
  • AC1200 Wi-Fi VoIP GPON‑маршрутизатор
     
    Coming Soon
      Порівняти
    • AC1200 Wi-Fi VoIP GPON‑маршрутизатор
    • AC1200 Wi-Fi VoIP GPON‑маршрутизатор
    • AC1200 Wi-Fi VoIP GPON‑маршрутизатор
    XC220-G3v

    AC1200 Wi-Fi VoIP GPON‑маршрутизатор

    • 300 + 867 Мбіт/с
    • 1 порт FXS (VoIP)
    • Технологія Mesh
  • 1-портовий гігабітний термінал GPON
     
    New
      Порівняти
    • 1-портовий гігабітний термінал GPON
    • 1-портовий гігабітний термінал GPON
    • 1-портовий гігабітний термінал GPON
    XZ000-G3

    1-портовий гігабітний термінал GPON

    • Клас B+
    • 1 роз'єм SC/APC
    • 1 гігабітний порт LAN
    • TR-069

Порівняння(/3)

    Підписатись на розсилкуTP-Link серйозно ставиться до вашої конфіденційності. Детальніше див. У Політиці конфіденційності TP-Link .

    From United States?

    Get products, events and services for your region.