Сброс
Сховати фільтр
Показати фільтр
    •  

      Accessories Type

      1. Медіа конвертори

      2. Reverse PoE Switch

      3. PoE адаптер

      4. SFP Модулі

      5. 10 Гбіт/c Модуль SFP+

      6. Кабель SFP+

      7. Блок живлення

      8. Шассі для стійки

    • Медіаконвертор Fast Ethernet
       
        Порівняти
      • Медіаконвертор Fast Ethernet
      • Медіаконвертор Fast Ethernet
      MC100CM
      Медіаконвертор Fast Ethernet
      • 1× 100 M SC/UPC Port
      • 1× 10/100 M RJ45 Port
      • Up to 2 km
      • Chassis TL-MC1400 Rack-mountable
    • Медіаконвертор Fast Ethernet
       
        Порівняти
      • Медіаконвертор Fast Ethernet
      MC110CS
      Медіаконвертор Fast Ethernet
      • 1× 100M SC/UPC Port
      • 1× 10/100M RJ45 Port
      • Up to 20 km
      • Chassis TL-MC1400 Rack-mountable
    • WDM медіаконвертер Fast Ethernet
       
        Порівняти
      • WDM медіаконвертер Fast Ethernet
      • WDM медіаконвертер Fast Ethernet
      • WDM медіаконвертер Fast Ethernet
      MC111CS
      WDM медіаконвертер Fast Ethernet
    • WDM медіаконвертер Fast Ethernet
       
        Порівняти
      • WDM медіаконвертер Fast Ethernet
      • WDM медіаконвертер Fast Ethernet
      • WDM медіаконвертер Fast Ethernet
      MC112CS
      WDM медіаконвертер Fast Ethernet
    • Медіаконвертер Gigabit Ethernet
       
        Порівняти
      • Медіаконвертер Gigabit Ethernet
      MC200CM
      Медіаконвертер Gigabit Ethernet
      • 1× Gigabit SC/UPC Port
      • 1× Gigabit RJ45 Port
      • Up to 550 m
      • Chassis TL-MC1400 Rack-mountable
    • Медіаконвертер Gigabit Ethernet
       
        Порівняти
      • Медіаконвертер Gigabit Ethernet
      MC210CS
      Медіаконвертер Gigabit Ethernet
      • 1× Gigabit SC/UPC Port
      • 1× Gigabit RJ45 Port
      • Up to 15 km
      • Chassis TL-MC1400 Rack-mountable
    • SFP медіаконвертер Gigabit Ethernet
       
        Порівняти
      • SFP медіаконвертер Gigabit Ethernet
      MC220L
      SFP медіаконвертер Gigabit Ethernet
      • 1× Gigabit SFP Port
      • 1× Gigabit RJ45 Port
      • Chassis TL-MC1400 Rack-mountable
    • Шасі для монтажу в стійку з 14 роз'ємами.
       
        Порівняти
      • Шасі для монтажу в стійку з 14 роз'ємами.
      • Шасі для монтажу в стійку з 14 роз'ємами.
      TL-MC1400
      Шасі для монтажу в стійку з 14 роз'ємами.
      • 14-Slot
      • Rackmount
      • Redundant power supply
      • Mounted two fans
    • Модуль MiniGBIC
       
        Порівняти
      • Модуль MiniGBIC
      TL-SM311LM
      Модуль MiniGBIC
      • 2× Gigabit LC Ports
      • Multi-mode, MiniGBIC, LC Interface
      • Up to 550m/275m Distance
    • Модуль MiniGBIC
       
        Порівняти
      • Модуль MiniGBIC
      TL-SM311LS
      Модуль MiniGBIC
      • 2× Gigabit LC Ports
      • Single-mode, MiniGBIC, LC Interface
      • Up to 10 km Distance
    • WDM двонаправлений SFP-модуль
       
        Порівняти
      • WDM двонаправлений SFP-модуль
      TL-SM321A
      WDM двонаправлений SFP-модуль
      • 1× Gigabit LC Port
      • LC Connector
      • Single-mode
      • Up to 10 km 
    • 1000Base-BX WDM двонаправлений SFP-модуль TL-SM321B
       
        Порівняти
      • 1000Base-BX WDM двонаправлений SFP-модуль TL-SM321B
      TL-SM321B
      1000Base-BX WDM двонаправлений SFP-модуль TL-SM321B
      • 1× Gigabit LC Port
      • Single-mode
      • Up to 10km
    • Розгалужувач PoE
       
        Порівняти
      • Розгалужувач PoE
      • Розгалужувач PoE
      • Розгалужувач PoE
      TL-POE10R
      Розгалужувач PoE
      • 1 гигабитный порт PoE
      • 1 гигабитный порт без PoE
      • 802.3af
      • До 100 метров
    • PoE інжектор
       
        Порівняти
      • PoE інжектор
      • PoE інжектор
      • PoE інжектор
      TL-POE150S
      PoE інжектор
      • 1 гигабитный порт PoE
      • 1 гигабитный порт без PoE
      • 802.3af
      • До 100 метров
    • Набір адаптерів РоЕ
       
        Порівняти
      • Набір адаптерів РоЕ
      • Набір адаптерів РоЕ
      • Набір адаптерів РоЕ
      TL-POE200
      Набір адаптерів РоЕ
      • 1 порт PoE 10/100 Мбит/с
      • 1 порт 10/100 Мбит/с без PoE
      • 1 инжектор и 1 сплиттер входят в комплект
      • Удлинитель PoE на 100 метров

    Порівняйте продукт(/3)

      Підписатись на розсилкуTP-Link takes your privacy seriously. For further details on TP-Link's privacy practices, see TP-Link's Privacy Policy.