În curând

Modul MiniGBIC

  • Modul MiniGBIC Single-mode
  • Compatibil cu switchurile din seriile T3700, T2700, T2600, T2500, T1700, T1600, T1500, 2/3/5 și MC220L

Ce Face Acest Produs

Seria de module pentru fibră TL-SM311 a fost introdusă pentru a extinde distanţa de transfer. Atașate la switchurile noastre cu management / smart acestea pot extinde distanța de transfer până la câţiva kilometri sau chiar zeci de kilometri, astfel pot satisface cerinţele de lungime ale reţelei LAN. Utilizatorii pot alge produsele pentru care doresc să integreze modulele pentru fibră în concordanţă cu cerinţele lor și nevoile lor.

CARACTERISTICI HARDWARE
DDM Da
SFP-MSA Da
Hot Swappable Da
MEDIA CONVERTOARE ŞI MODULE
Standarde și Protocoale IEEE 802.3z, TCP/IP
Lungime de Undă 1310 nm
Alimentare 3.3 V
Siguranță și Emisie FCC, CE
Cablu Fibră Single-Mode
Tip Fibră 9/125 μm Single-Mode
Max. Cable Length 20 KM
Data Rate 1.25 Gbps
Tip Port LC Duplex
Mediu Temperatură de operare: 0℃~70℃,
Temperatură depozitare: -40℃~80℃,
Umiditate de operare: 10%~90% fără condensare
Umiditate depozitare: 5%~90% fără condensare

SubscriptionTP-Link vă protejează intimitatea. Pentru mai multe detalii privind practicile de confidențialitate ale TP-Link, consultați Politica de confidențialitate TP-Link .