TL-SM321B

1000Base-BX WDM двонаправлений SFP-модуль TL-SM321B

  • WDM двонаправлений SFP-модуль

  • Підтримка двобічної технології WDM; відправка та отримання даних відбувається по одному кабелю, що дозволяє заощадити на його довжині

Застосування

TL-SM321В підтримує новий стандарт 1000Base-BX і технологію обміну даними за єдиним оптоволоконним кабелем, використовуючи різні довжини хвиль для прийому і відправки даних. Застосовуючи маршрутизатори, комутатори i медиаконвертери компанії TP-LINK, ви можете розширити вашу мережу на відстань до 10 км, підвищити її надійність і продуктивність.

Медіа-конвертори та модулі
Стандарти і протоколи IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Довжена хвілі TX: 1310 нм/RX: 1550 нм
Блок живлення 3.3 В
Безпека & Випромінювання FCC, CE
Кабель Single-mode оптоволокно
Тип жили 9/125 μm Single-mode
Максимальна довжина кабелю 10 км
Швидкість передачі даних 1.25 Гбіт/с
Тип порту LC/UPC
Середовище Робоча температура: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉)
Температура зберігання: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉)
Вологість (робочий режим): 10% ~ 90% без конденсації
Вологість (при зберіганні): 5% ~ 90% без конденсації

Підписатись на розсилкуTP-Link takes your privacy seriously. For further details on TP-Link's privacy practices, see TP-Link's Privacy Policy.

From United States (English)?

Check products and services for your region.