MC220L

SFP медіаконвертер Gigabit Ethernet

  • Підтримка стандартів IEEE 802.3ab і IEEE 802.3z
  • FX порт з підтримкою гарячої заміни
  • Дозволяє збільшити дальність прокладення багаторежимного волоконного кабелю до 0,55 км, а однорежимного - до 10 км

Застосування

MC220L - це медіаконвертер, що служить для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX/LX/LH з крученою парою 1000Base-T і навпаки. Розроблений спеціально під стандарти IEEE802.3ab 1000Base-T і IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, медіаконвертер MC220L призначений для використання з багаторежимним/однорежимним оптоволоконним кабелем, що підключається за допомогою роз'ємів SC/LC. Під час передачі та отримання даних по багаторежимному кабелю конвертер працює на довжині хвилі 850 нм, а у випадку використання однорежимного кабелю - на довжині 1310 нм.

Серед інших функцій даного пристрою слід зазначити можливість використання медіаконвертера в якості незалежного виробу (для MC220L не вимагається шасі для кріплення) або разом з 19'' спеціальним шасі TP-LINK з підтримкою Auto MDI/MDI-X для порту ТХ, а також оснащеного світлодіодними індикаторами стану. MC220L дозволяє збільшити довжину оптоволоконного одномодового каналу на відстань до 10 км, а багаторежимного - до 0,55 км.

Медіа-конвертори та модулі
Стандарти і протоколи IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Основні функції Автоматичне узгодження режиму передачі напівдуплекс / повний дуплекс
Максимальна відстань передачі залежить від модуля SFP, що вставляється
Порти 1 Gigabit SFP порт
1 1000M RJ45 порт(Авто MDI/MDIX)
Довжена хвілі Залежить від використовуваного модуля SFP
WDM TX (передача) Многомодовый/одномодовый SFP-модуль
WDM RX (прийом) UTP кабель категории 5, 5e (максимум 100 м)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 м)
Інтерфейс 1000BASE-FX Мудьтирежим/одиночний режим SFP модуль
Network Media 1000BASE-X Multi-mode/Single-mode SFP module
Інтерфейс 1000BASE-T UTP кабель категорії 5, 5e (максимум 100 м)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 м)
LED індикатори PWR, Link/Act
Розмір ( Ш х Д х В ) 94.5 х 73 х 27 мм
Блок живлення Зовнішній блок живлення
Максимальна споживана потужність 1.7 Вт
Безпека & Випромінювання FCC, CE, RoHS
Середовище Робоча температура: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉)
Температура зберігання: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉)
Вологість (робочий режим): 10% ~ 90% без конденсації
Вологість (при зберіганні): 5% ~ 90% без конденсації

Підписатись на розсилкуTP-Link takes your privacy seriously. For further details on TP-Link's privacy practices, see TP-Link's Privacy Policy.

From United States (English)?

Check products and services for your region.