MC111CS

WDM медіаконвертер Fast Ethernet

  • Підтримка стандартів 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Функції Link Fault Passthrough і Far End Fault мінімізують втрати, викликані помилками під час встановленні з'єднання
  • Підтримка технології WDM, передача та отримання даних з одного й того ж оптоволоконного кабелю

Застосування

MC111CS - це медіаконвертер, що служить для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 100BASE-FX з крученою парою 100Base-TX і навпаки. Пристрій підтримує технологію WDM, що дозволяє вам заощадити 50% вартості кабелю, так як передача та отримання здійснюється по одному і тому ж кабелю.

Розроблений спеціально під стандарти IEEE 802.3u 10/100Base-TX і 100Base-FX, медіаконвертер MC111CS призначений для використання з одномодовим оптоволоконним кабелем, що підключається по роз'єму SC. MC111CS відноситься до класу приладів, що використовують довгохвильової лазер (LX) під час здійсненнія передачі з максимальною швидкістю. Під час передачі та отримання даних конвертер працює на довжинах хвиль 1550 нм під час передачі і 1310 нм під час отримання. Таким чином, щоб взаємодіяти з MC111CS, пристрої на іншому кінці дроту повинні працювати на 1310 нм при передачі і 1550 нм при отриманні. Медіаконвертер MC112CS, що випускається компанією TP-LINK, є саме таким пристроєм, і повністю сумісний з MC111CS.

Серед інших функцій даного пристрою слід відзначити можливість використання медіаконвертера в якості незалежного виробу (для MC111CS не вимагається шасі для кріплення) або разом з 19'' спеціальним шасі TP-LINK з підтримкою Auto MDI/MDI-X.

Медіа-конвертори та модулі
Стандарти і протоколи IEEE 802.3i, IEEE 802.3u
Основні функції Підтримка технології WDM
Напів/Повнодуплексний режим для порту FX
Повнодуплексний контроль потоку (IEEE 802.3x)
Напівдуплексний контроль потоку (Backpressure)
Збільшення довжини оптоволоконого кабелю на 20 км
Функціи Link Fault Passthrough та Far End Fault мінімізують втрати, що були визвані помилками пид час з'єднання
Порти 1 100M SC/UCP порт
1 100M RJ45 порт (Auto MDI/MDIX)
Довжена хвілі 1550 нм Tx/1310 нм Rx
WDM TX (передача) 1550 нм
WDM RX (прийом) 1310 нм
Інтерфейс 10BASE-T UTP category 3, 4, 5 cable (максимум 100 м)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 м)
Інтерфейс 100BASE-T UTP category 5, 5e cable (максимум 100 м)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 м)
Інтерфейс 100BASE-FX Single-mode оптоволоконний кабель
LED індикатори PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Розмір ( Ш х Д х В ) .7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Блок живлення Зовнішній блок живлення
Максимальна споживана потужність 2.49 Вт
Безпека & Випромінювання FCC, CE, RoHS
Середовище Робоча температура: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉)
Температура зберігання: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉)
Вологість (робочий режим): 10% ~ 90% без конденсації
Вологість (при зберіганні): 5% ~ 90% без конденсації

Підписатись на розсилкуTP-Link takes your privacy seriously. For further details on TP-Link's privacy practices, see TP-Link's Privacy Policy.

From United States (English)?

Check products and services for your region.