• 10/100Mbps WDM Media Converter
     
      Compară
    • 10/100Mbps WDM Media Converter
    MC112CS

    10/100Mbps WDM Media Converter

    • 1× 100M SC/UPC Port
    • 1× 10/100M RJ45 Port
    • Up to 20 km
    • Chassis TL-MC1400 rack-mountable
  • PoE Splitter
     
      Compară
    • PoE Splitter
    • PoE Splitter
    • PoE Splitter
    TL-POE10R

    PoE Splitter

    • 1× Port Gigabit PoE 
    • 1× Port Gigabit non-PoE 
    • 802.3af
    • Până la 100 metri
  • Modul MiniGBIC Single-Mode
     
      Compară
    • Modul MiniGBIC Single-Mode
    TL-SM311LS

    Modul MiniGBIC Single-Mode

    • 2× Gigabit LC Ports
    • Single-mode, MiniGBIC, LC Interface
    • Up to 10 km Distance
  • Modul SFP WDM Bi-Direcţional
     
      Compară
    • Modul SFP WDM Bi-Direcţional
    TL-SM321A

    Modul SFP WDM Bi-Direcţional

    • 1× Gigabit LC Port
    • LC Connector
    • Single-mode
    • Up to 10 km 
  • Modul SFP WDM Bi-Direcţional 1000Base-BX
     
      Compară
    • Modul SFP WDM Bi-Direcţional 1000Base-BX
    TL-SM321B

    Modul SFP WDM Bi-Direcţional 1000Base-BX

    • 1× Gigabit LC Port
    • Single-mode
    • Up to 10km

Compară produsul(/3)

    Abonează-teTP-Link vă protejează intimitatea. Pentru mai multe detalii privind practicile de confidențialitate ale TP-Link, consultați Politica de confidențialitate TP-Link .

    From United States?

    Check products and services for your region.