• Soluții
    1. Toate soluțiile
    2. În funcție de Industrie
    3. În funcție de Scenariu
    4. De ce să alegi Soluția TP-Link?
    5. Network Deployment Advisor
  • Produse
    1. Switchuri JetStream
    2. Seria de EAP-uri Omada
    3. Omada Cloud SDN
    4. Pharos | Wi-Fi de exterior pentru rețeaua ta business
    5. Routere SafeStream
    6. Supraveghere VIGI
  • Tehnologii
    1. Toate tehnologiile
    2. Cloud
    3. Wireless
    4. Prin cablu
  • Parteneri
    1. Program de parteneriat
    2. Training & Certificare
    3. Studii de caz
  • Suport
  • Comunitate

TXM431-SR

Transceiver 10GBase-SR SFP+ LC

  • Transceiver SFP+ Multi-mode LC
  • Hot-Pluggable pentru flexibilitate maximă
  • Compatibil cu switchurile din seriile T3700, T2700, T1700 și cu modulul TX432

Ce face acest produs

Modulul TXM431-SR este proiectat să extindă distanța conexiunilor 10Gbps Ethernet. Este un transceiver SFP+ 10GBASE-SR de mare performață pentru fibră optică multi-mode 850nm. Suportă conexiuni full duplex și 10G Ethernet la distanțe de până la 300m cu fibră optică 50/125µm sau până la 33m cu fibră optică 62.5/125µm.

Transceiver
Standarde și Protocoale IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length 850nm
Power Supply 3.3V
Fiber Type Multi-mode 50/125um sau 62.5/125um
Max. Cable Length 300m sau 33m
Data Rate 10Gbps
Port Type LC/UPC
Transmission power -1.0dBm(Max)
-7.3dBm(Min)
Reception power -1.0dBm(Max)
-9.9dBm(Min)
Sensitivity -11.1dBm
Safety & Emission FCC, CE
Environment Temperatură de funcționare: 0℃~70℃
Temperatură de depozitare: -40℃~80℃
Umiditatea mediului în care funcționează: 10%~90% fără condensare
Umiditatea mediului în care este depozitat: 5%~90% fără condensare

Abonează-teTP-Link vă protejează intimitatea. Pentru mai multe detalii privind practicile de confidențialitate ale TP-Link, consultați Politica de confidențialitate TP-Link .

From United States (English)?

Check products and services for your region.