8 portos 10/100 Mbps + 2 db gigabites port smart switch TL-SL2210

  • 8 db 10/100 Mbps RJ-45 csatlakozó, 1 db 10/100/1000 Mbps RJ-45 csatlakozó és 1 db kombó gigabites SFP lehetőség
  • Beépített biztonsági megoldások, mint 802.1Q VLAN, Port biztonság, Storm felügyelet segít vezetéken védelmezni a hálózatot
  • L2/L3/L4 QoS és az IGMP-snooping a hang- és videó alkalmazások forgalmát optimalizálja
  • WEB/CLI vezérlési mód, SNMP, RMON nagyszámú vezérlési jellemzőket kínál

Működése

A TP-LINK gigabites smart switch, a TL-SL2210 8 db 10/100 Mbps RJ-45, 1 db 10/100/1000 Mbps RJ-45 porttal és 1 db gigabites SFP lehetőséggel rendelkezik. A switch nagy teljesítményt, vállalati szintű QoS-t, fejlett biztonsági stratégiákat és gazdag Layer 2 funkciót kínál.
A TP-LINK TL-SL2210 Smart Switch költséghatékony hálózati megoldás kis- és közepes vállalkozások számára. A TL-SL2210-nek hasznos biztonsági jellemzői vannak. Storm vezérlés lehetőség védelmet nyújt a továbbítási, a multicast és a unicast zavarok ellen. A Quality of Service (QoS, L2-L4) további forgalomvezérlési lehetőségeket kínál az adatok zökkenőmentesebb és gyorsabb forgalmazásához. A könnyen kezelhető webes kezelőfelület, valamint a CLI, SNMP és RMON gyorsabb telepítési és konfigurálási, de kevesebb állásidőt jelent. Azoknak a munkacsoportoknak és osztályoknak, amik költségérzékeny Layer 2 switch és gigabites képességet igényelnek, a TP-LINK Smart Switch-e, a TL-SL2210 ideális hozzáférési megoldást nyújt.

Fejlett QoS

Hang, adat és videó szolgáltatás integrálása a hálózatba a switch gazdag QoS szabályozása révén lehetséges. A rendszergazda kijelölheti forgalom alapján a prioritást a különböző eszközöknek, beleértve a Port prioritást, 802.1P prioritást és a DSCP prioritást, így a hang és videó mindig tiszta, sima és torzulásmentes lesz. Együtt a Voice VLAN-nal, amit a switch támogat, a hang alkalmazások sokkal simábban működnek.

Sokrétű Layer 2 funkciók

A Layer 2 switchek, mint a TL-SL2210 több felhasználási lehetőséget is támogatnak felsorakoztatva teljes Layer 2 funkciókat, köztük a 802.1Q VLAN taget, port izolációt, port tükrözést, STP / RSTP / MSTP-t, Link Aggregation Control Protocolt és a 802.3x Flow Controlt. A Switch fejlett funkciókat biztosít a hálózat karbantartásához is. Ilyen a Loop Back Detection, a kábeldiagnosztika és az IGMP-Snooping. Az IGMP-snooping biztosítja, hogy a switch intelligensen továbbítsa a multicast adatfolyamot csak az arra jogosult eszközöknek, miközben az IGMP elutasít minden olyan port szintű csatlakozást, ami illetéktelen hozzáférés lenne.

Vállalati szintű vezérlés

TL-SL2210-et könnyű használni és vezérelni. Támogatja a különböző felhasználóbarát megszokott kezelési funkciókat, mint például a web alapú grafikus felhasználói felület (GUI), vagy a szabványos parancssori felület (CLI). Az SNMP (v1/2/3) és RMON lehetővé teszik, hogy értékes státusz információkat kérdezzen le, és riasztást küldjön az abnormális eseményekről.

Layer 2 jellemzők

  • Link Aggregation Control Protocol (LACP)
  • Akár 512 VLAN egyidejúleg
  • STP / RSTP / MSTP
  • IGMP Snooping

Szolgáltatás minősége (QoS)

  • 4 elsődleges sor
  • Támogatja az IEEE 802.1P-t
  • DSCP QoS
  • Sebességhatár megadása

Biztonsági megoldások

  • Access Control List (L2 ~ L4 ACL)
  • Port biztonság
  • Strom felügyelet
  • SSL és SSH titkosítás

Vezérlés

  • Web-alapú GUI
  • Parancssori megjelenítés
  • SNMP v1/v2c/v3
  • RMON (1, 2, 3, 9-csoport)
Hardver jellemzők
Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab,
IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d,
IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Csatlakozások 8 db 10/100 Mbps RJ-45 csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
1 db 10/100/1000 Mbps RJ-45 csatlakozó
1 db gigabites SFP csatlakozó
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel
(Max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma Ventilátor nélküli
Hálózati tápegység 100~240VAC, 50/60Hz
Energiafelvétel Maximum: 4,9W (220V/50Hz)
Méretek (Sz x Mé x Ma) 294 x 180 x 44 mm (11.6 x 7.1 x 1.7 in.)
Működési jellemzők
Sávszélesség/Backplane 5,6 Gbps
Csomagtovábbítási sebesség 4,2 Mpps
Fizikai (MAC) cím tábla 8k
Csomag puffer memória 4,1 Mb
Jumbo Frame 10KB
Szoftver jellemzők
QoS (szolgáltatás minősége) Támogatott a 802.1p CoS/DSCP prioritás
Támogatott a 4 prioritás sor
Sorbaállítás: SP, WRR, SP+WRR
Port- és adatmennyiségű alapú szabályozás
Voice (hang) VLAN
L2 jellemzők IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Max. 6 egyesített csoport,
4 port csoportonként)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Támogatott max. 512 VLAN egyidejűleg
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) L2~L4 csomagszűrés forrás és cél Mac/IP-cím, TCP/UDP port szűrés alapján, 802.1p,
DSCP, protokoll és VLAN ID
Időkeret alapú
Biztonság SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port biztonság
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Broadcast Storm felügyelet
Vezérlés Web-alapú GUI és CLI vezérlés
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB-vel és
a TP-LINK private MIB-vel
RMON (1, 2, 3, 9 csoport)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Időbeállítás, SNTP
Firmware frissítés: TFTP & Web
System Diagnózis: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Egyéb jellemzők
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma TL-SL2210
Tápkábel
Telepítési útmutató
Telepítő CD
Rackbe szerelési készlet
Gumitalp
Rendszerkövetelmény Microsoft Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS vagy Linux alapú operációs rendszerek
Környezet Működési hőmérséklet: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Tárolási hőmérséklet: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot