24 portos gigabites Smart PoE+ switch 4 db kombó SFP csatlakozóval TL-SG2424P

  • Támogatott mind a 24 db 802.3at/af-kompatibilis PoE+ csatlakozó, amely összesített áramellátása 180W
  • Beépített biztonsági lehetőségek, többek között 802.1Q VLAN, port biztonság és storm felügyelet segíti megóvni a LAN környezetet
  • L2/L3/L4 QoS és IGMP snooping optimalizálja a hang és a videó alkalmazásokat
  • WEB/CLI vezérlési mód, SNMP, RMON széles vezérlési funkciókat nyújt

Működése

A TL-SG2424P 24 db 10/100/1000 Mbps csatlakozóval rendelkezik, amely támogatja 802.3at/af-kompatibilis PoE-t, a teljes PoE tápellátás, ami akár 180W is lehet, elég erős és rugalmas ahhoz, hogy a felhasználók üzembe helyezhessenek vezeték nélküli Access Pointokat vagy IP-alapú hálózati biztonsági kamerákat. A switch 4 db kombó SFP bővítőhellyel is rendelkezik, növelve a hálózat rugalmasságát. Ezen túlmenően nagy teljesítményű, vállalati szintű QoS-t, hasznos biztonsági stratégiákat és gazdag Layer 2 vezérlési funkciókat kínál. Ezekkel a fejlett jellemzőkkel a gigabites Smart PoE switch ideális választás kis és közepes vállalkozások hálózatához.
 
A TL-SG2424P hasznos biztonsági megoldásokat használ. A Storm felügyelet véd a Broadcast, Multicast és az ismeretlen unicast zavarok ellen. A Quality of Service (QoS, L2-L4) további forgalomvezérlési lehetőségeket kínál az adatok zökkenőmentesebb és gyorsabb forgalmazásához. A könnyen kezelhető webes kezelőfelület, valamint a CLI, SNMP és RMON használat gyorsabb telepítési és konfigurálási, de kevesebb állásidőt jelent. Azoknak a munkacsoportoknak és osztályoknak, amik költségérzékeny Layer 2 switch és gigabites képességet igényelnek, a TP-LINK gigabites Smart PoE Switch-e, a TL- SG2424P ideális hozzáférési megoldást nyújt.

IEEE 802.3at/af-kompatibilis Power over Ethernet

A TL-SG2424P 24 porton támogatja az IEEE 802.3at/af-kompatibilis PoE-t és összesen 180W áramellátását biztosít bármilyen 802.3at vagy 802.3af kompatibilis hálózati eszköz tápellátásához. Ez egy hatékony és költségkímélő választás, ha vezeték nélküli Access Pointokkal, térfigyelő kamerákkal, IP telefonokkal és egyéb PoE támogatott készülékekkel dolgozik, miközben megszabadul az elektromos kábelektől és további elosztóktól. A kompakt és flexibilis TL-SG2424P ideális, hogy rugalmasan használhassa a PoE-t vezeték nélküli Access Point vagy IP-alapú hálózati megfigyelő kamera elhelyezésékor területenként vagy kisvállalati hálózatokon.

Fejlett QoS

Hang, adat és videó szolgáltatás integrálása a hálózatba a switch gazdag QoS szabályozása révén lehetséges. A rendszergazda kijelölheti forgalom alapján a prioritást a különböző eszközöknek, beleértve a Port prioritást, 802.1P prioritást és a DSCP prioritást, így a hang és videó mindig tiszta, sima és torzulásmentes lesz. Együtt a Voice VLAN-nal, amit a switch támogat, a hang alkalmazások sokkal simábban működnek.

Sokrétű Layer 2 funkciók

A Layer 2 switchek, mint a TL-SG2424P széleskörű lehetőséget nyújt a teljes Layer 2 funkciókhoz, beleértve a 802.1Q VLAN tag, port tükrözés, STP / RSTP / MSTP, Link Aggregation Control Protocol és a 802.3x Flow Control funkciókat. Ezen túlmenően a switch fejlett funkciókat biztosít a hálózat karbantartásához is, mint pl. kábeldiagnosztika és IGMP Snooping. Az IGMP Snooping biztosítja, hogy a switch intelligensen továbbítsa a multicast adatfolyamot csak az arra jogosult eszközöknek, miközben az IGMP elutasít minden olyan port szintű csatlakozást, ami illetéktelen hozzáférés lenne.

Vállalati szintű vezérlés

A TL-SG2424P-t könnyű használni és vezérelni. Támogatja a különböző felhasználóbarát megszokott kezelési funkciókat, mint a web alapú grafikus felhasználói felület (GUI), az SNMP (v1/2/3) és az RMON támogatás lehetővé teszi a switch-nek, hogy értékes státusz információkat kérdezzen le, és riasztást küldjön az abnormális eseményekről.

PoE+ jellemzők

  • Szabványos 802.3at/af kompatibilitás
  • 24 db PoE+ port
  • PoE tápellátási képesség: 180W

 

Layer 2 jellemzők

  • Link Aggregation Control Protocol (LACP)
  • Akár 512 VLAN egyidejúleg
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP Snooping
  • LLDP, LLDP-MED

 

Szolgáltatás minősége (QoS)

  • 4 prioritásos sor
  • Támogatott a IEEE 802.1P prioritás
  • DSCP QoS
  • Sebességhatár megadása

 

Biztonsági megoldások

  • Access Control List (L2 ~ L4 ACL)
  • Port biztonság
  • Strom felügyelet
  • SSL és SSH titkosítás

 

Vezérlés

  • Web-alapú GUI
  • Parancssori megjelenítés
  • SNMP v1/v2c/v3
  • RMON (1, 2, 3, 9-csoport)
Hardver jellemzők
Szabványok és protokollok IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Csatlakozások 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel
(Max. 100 m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma 3
Hálózati tápegység 100~240VAC, 50/60Hz
Energiafelvétel Maximum (PoE-val): 216W (220V/50Hz)
Maximum (PoE nélkül): 36W (220V/50Hz)
PoE+ portok (RJ45) Szabványos: 802.3at/af kompatibilis
PoE+ csatlakozók: 24 db
Tápellátás: 180W
Méretek (Sz x Mé x Ma) 440 x 330 x 44 mm (17.32 x 13 x 1.73 in.)
Működési jellemzők
Sávszélesség/Backplane 48 Gbps
Csomagtovábbítási sebesség 35,7 Mpps
Fizikai (MAC) cím tábla 8K
Jumbo Frame 10240 Bytes
Szoftver jellemzők
QoS (szolgáltatás minősége) Támogatott a 802.1p CoS/DSCP prioritás
Támogatott a 4 prioritás sor
Sorbaállítás: SP, WRR, SP+WRR
Port- és adatmennyiségű alapú szabályozás
Hang (voice) VLAN
L2 jellemzők IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Max. 6 egyesített csoport, 4 port csoportonként)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-MED
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Támogatott 512 VLAN egyidejűleg
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) L2~L4 csomagszűrés forrás és cél Mac/IP-cím, TCP/UDP port szűrés alapján
Időkeret alapú
Biztonság SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port biztonság
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Broadcast Storm felügyelet
Vezérlés Web-alapú GUI és CLI vezérlés
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB-vel és a TP-LINK private MIB-vel
RMON (1, 2, 3, 9 csoport)
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Időbeállítás: SNTP
Firmware frissítés: TFTP & Web
Rendszeriagnózis: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Egyéb jellemzők
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma Switch
Elektromos kábel
Gyorstelepítési útmutató
Telepítő CD
Rackbe szerelési készlet
Gumitalp
Rendszerkövetelmény Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™, Windows 7 vagy Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux
Környezet Működési hőmérséklet: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Tárolási hőmérséklet: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot