XC220-G3v

AC1200 Wireless VoIP GPON Router

  • Super rychlá dvoupásmová síť WiFi: Rychlost Wi-Fi až 1,2 Gbit/s, 300 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz, 867 Mbit/s v pásmu 5 GHz
  • Plně gigabitový port: Až 10x rychlejší než standardní ethernetové rozhraní pro bleskurychlé kabelové připojení
  • Podpora VoIP volání: Jednoduše uskutečňujte telefonní hovory přes internet
  • Snadná vzdálená správa: Podporuje rozhraní ONT Management and Control Interface (OMCI) pro snadnou konfiguraci a vzdálenou správu z jednotky OLT
  • Nepřerušované připojení: Podporuje VLAN, 802.1q, plynulé síťové připojení pro IPTV a další služby

AC1200
Bezdrátový router VoIP GPON

XC220-G3v

Super rychlá dvoupásmová síť WiFi

Jednotka XC220-G3v podporuje standard 11ac Wi-Fi a nabízí celkové přenosové rychlosti dat až 1 167 Mbit/s, z toho 867 Mbit/s v čistším pásmu 5 GHz a 300 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz.

867 Mbit/s
v pásmu 5 GHz

300 Mbit/s
v pásmu 2.4 GHz

Vysokorychlostní služba GPON

Jednotka XC220-G3v vyhovuje standardům ITU-T G.984/G.988 GPON a umožňuje přenášet data rychlostí až 2,488 Gbit/s při stahování a 1,244 Gbit/s při odesílání. Vedle čtveřice LAN portů 10/100/1 000 Mbit/s uživatelé mohou využívat vysokorychlostní služby GPON a multimediální aplikace vyžadující velkou šířku pásma – např. interaktivní hraní her, streamování a poslech hudby v reálném čase – a to mnohem rychleji a snadněji než kdy dříve.

Plně gigabitové kabelové připojení

Díky čtyřem gigabitovým portům LAN může být rychlost až 10× vyšší než u standardních ethernetových připojení. Jednotka XC220-G3v zajistí spolehlivé a neuvěřitelně rychlé připojení pro všechna vaše oblíbená kabelová zařízení, včetně herních konzolí, chytrých televizorů, digitálních videorekordérů a dalších.

Podpora VoIP volání

Přítomnost portu FXS umožňuje uskutečňovat telefonní hovory přes internet pouhým připojením zařízení k existující telefonní sestavě.

Snadná vzdálená správa

Podporuje rozhraní OMCI a TR-069 pro snadnou
aktivaci, konfiguraci a vzdálenou správu.

HARDWARE FEATURES
Interface 4 10/100/1000 Mbps RJ45 LAN Ports
1 SC/APC GPON Port
1 RJ11 FXS Port
Button Power On/Off Button, WPS/Wi-Fi Button, RESET Button
External Power Supply 12V/1.0A
Antenna 2 External Dual Band Antennas
WIRELESS FEATURES
Wireless Standards IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz
Frequency 2.4 GHz and 5 GHz (not Supports DFS)
Signal Rate 867 Mbps on 5 GHz, 300 Mbps on 2.4 GHz
Transmit Power 2.4 GHz: 26 dBm(EIRP), 5GHz: 27dBm (EIRP)
Wireless Functions Enable/Disable Wireless Radio, WDS Bridge, WMM, Wireless Statistics
Wireless Security WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2 encryptions
Wireless Schedule Support 2.4 GHz and 5 GHz Wireless Schedule
Mesh Technology EasyMesh Compatible, TP-Link OneMesh
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Hardware QoS
Security NAT Firewall, Access Control, MAC/IP/URL Filtering, IP and MAC Address Binding, Defense “Denial of Service (DoS), SYNFlooding, Ping of Death”
Management Web Based Configuration(HTTP), Remote management, Command Line Interface, SSL for TR-069, Web Based Firmware Upgrade, Diagnostic Tools, OMCI
DHCP Server, Client, DHCP Client List, Address Reservation, DHCP Relay
Port Forwarding Virtual Server, Port Triggering, DMZ, ALG, UPnP
Dynamic DNS DynDns, NO-IP
VPN Pass-Through PPTP, L2TP, IPSec Pass-through
Protocols Supports IPv4 and IPv6
VOIP Features Call hold, Call forward, Warm call, Do not disturb, Call restriction, Speed dial, etc. Caller ID, 3-party conference, SIP account – up to 8 accounts
Advanced Functions Parental Control, Network Address Translation(NAT), Port Mapping(Grouping), Static Routing, DNS Relay, DDNS, IGMP V1/V2/V3
OTHERS
Package Contents AC1200 Wireless VoIP GPON Router
RJ45 Ethernet Cable
Power Adapter
Quick Installation Guide
System Requirements Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, 8, 8.1, 10, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux
Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, or other Java-enabled browser
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉ ~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉ ~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

*Maximální rychlosti bezdrátového signálu jsou fyzické rychlosti odvozené ze specifikací standardu IEEE 802.11. Skutečná propustnost bezdrátových dat a pokrytí bezdrátovým signálem nejsou zaručeny a liší se v závislosti na podmínkách sítě, omezeních klienta a faktorech prostředí, včetně stavebních materiálů, překážek, objemu a hustoty provozu a umístění klienta.

From United States?

Get products, events and services for your region.