Kariéra

Společnost TP-Link se vždy zaměřuje na zapálené jednotlivce, kteří jsou nadšení pro práci a chtějí pracovat v silné firmě. Jsme globální společnost, která oceňuje různorodost a dbá na podnikatelské hodnoty. TP-Link nabízí skvělé pracovní prostřední, konkurenceschopný plat, nemocenskou, placenou dovolenou a mnoho dalších benefitů. Pošlete nám svůj životopis pokud máte pocit, že máte na to pracovat pro celosvětovou #1 na trhu bezdrátových Wi-Fi zařízení.

  • Technická podpora L1

    Tech supp

    Technická podpora L1

    Praha

    Tým technické podpory IT firmy se zaměřením na sítě hledá nového člena. Ozvěte se nám, jestli vás baví pomáhat lidem a hrát si s Wi-Fi routry, modemy a jinými IT krabičkami.

    Pro koho je práce vhodná?

    Práce je pro vás jako dělaná, pokud rádi komunikujete a baví vás wifi a sítě. Rádi na této pozici uvítáme i absolventa, který se bude chtít dále vzdělávat. Potřebujeme velmi spolehlivého a šikovného člověka na hlavní pracovní poměr (jsme ale ochotní se pobavit i o částečném úvazku), který se ochotně postará o klienty a poradí jim.

    Popis práce:

    • komunikace s našimi uživateli a zákazníky prostřednictvím telefonu, e-mailu, online chatu na každodenní bázi
    • identifikovaní problému a jeho vyřešení
    • komunikace s centrálou v anglickém jazyce
    • testování našich nových produktů a simulace jejich chyb
    • reportování nadřízenému

    Požadavky:

    • výborné komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, velmi dobré jednání se zákazníkem je nutností
    • Český nebo slovenský jazyk – rodilý mluvčí
    • komunikace v angličtině nutností - zahraniční kolegové a komunikace s centrálou (potřeba dobře popsat technický problém)
    • schopnost testovat naše wifi routery a řešit technické problémy
    • znalost prostředí WIFI, LAN, WAN a síťových protokolů (TCP / IP,…)
    • týmový hráč, flexibilita, schopnost sdílet a předávat informace dál
    • zodpovědnost a orientace na detail
    • schopnost učit se novým věcem
    • praxe v síťové oblasti výhodou

    Nabízíme:

    • příležitost pracovat v mezinárodní a rychle rostoucí společnosti
    • možnost podílet se na úspěchu firmy
    • možnost pracovat v přátelském prostředí a profesně růst v rámci celosvětové společnosti
    • dobré finanční ohodnocení (dohodou, dle zkušeností)
    • čtvrtletní bonus dle plnění KPI
    • 4 týdny dovolené
    • 3x sickday
    • příspěvky na stravování
    • mobilní telefon
    • a další výhody, o kterých si povíme v rozhovoru

    Nástup: ihned nebo dle dohody

    Smlouva na 1 rok, s možností prodloužení

    Druh práce: Práce na plný úvazek

    Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám prosím Váš strukturovaný profesní životopis v anglickém i českém jazyce na email: romana.chmelarova@tp-link.com

    Více info na emailu nebo na tel.čísle: 735 758 503.

    Zasláním Vašeho životopisu ke společnosti TP-LINK CZECH s.r.o., dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti TP-LINK CZECH s.r.o. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

    Learn More
  • Marketing Specialist

    Marketing

    Marketing Specialist

    Praha

    Co vás čeká

    • Správa partnerského portálu
    • Administrace oficiálních webových stránek
    • Korektury a návrhy marketingových materiálů (letáky, inzerce, články, tiskové zprávy, bannery)
    • Návrhy, realizace a distribuce marketingových materiálů
    • Spolupráce s agenturou (zadávání podkladů pro články, inzerce, bannery, mailingy)
    • Marketingové aktivity (plánování, realizace, podklady pro uzavření...)
    • Úzká spolupráce a podpora obchodního týmu
    • Organizace školení pro obchodní partnery

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

    • 1 rok pracovních zkušeností v marketingu
    • Angličtina – komunikace na denní bázi
    • Smysl pro organizaci a preciznost
    • Schopnost dotáhnout věci do konce
    • Zájem o marketing, IT, nové technologie
    • Základní znalost Adobe Photoshop/InDesign

    Výhodou bude, pokud budete umět

    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Dobrá znalost MS Excel

    Co vám můžeme nabídnout

    • Odpovídající finanční ohodnocení
    • 3x sickday ročně
    • Flexibilní pracovní doba (fix 10-16h)
    • Mobilní telefon, notebook
    • Příspěvek na stravování 100% hrazený firmou
    • ...a další výhody, o kterých si povíme na pohovoru
    Learn More

From United States?

Get products, events and services for your region.