• 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul
     
      Compare
    • 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul
    TL-SM321B
    1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul
    • 1× Gigabit LC Port
    • Single-mode
    • Up to 10km
  • 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul
     
      Compare
    • 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul
    TL-SM321A
    1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul
    • 1× Gigabit LC Port
    • LC Connector
    • Single-mode
    • Up to 10 km 
  • MiniGBIC modul
     
      Compare
    • MiniGBIC modul
    TL-SM311LS
    MiniGBIC modul
    • 2× Gigabit LC Ports
    • Single-mode, MiniGBIC, LC Interface
    • Up to 10 km Distance
  • MiniGBIC modul
     
      Compare
    • MiniGBIC modul
    TL-SM311LM
    MiniGBIC modul
    • 2× Gigabit LC Ports
    • Multi-mode, MiniGBIC, LC Interface
    • Up to 550m/275m Distance
  • 14 férőhelyes rackbe szerelhető váz
     
      Compare
    • 14 férőhelyes rackbe szerelhető váz
    • 14 férőhelyes rackbe szerelhető váz
    TL-MC1400
    14 férőhelyes rackbe szerelhető váz
    • 14-Slot
    • Rackmount
    • Redundant power supply
    • Mounted two fans

Compare Product(/3)

    Feliratkozás a hírlevélreA TP-Link komolyan veszi az adatok védelmét. További információért látogassa meg a TP-Link Adatvédelmi irányelvek oldalt..