• Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM
     
      Srovnání
    • Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM
    TL-SM321B

    Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM

    • 1× Gigabit LC Port
    • Single-mode
    • Up to 10km
  • Obousměrný SPF modul WDM
     
      Srovnání
    • Obousměrný SPF modul WDM
    TL-SM321A

    Obousměrný SPF modul WDM

    • 1× Gigabit LC Port
    • LC Connector
    • Single-mode
    • Up to 10 km 
  • Modul MiniGBIC
     
      Srovnání
    • Modul MiniGBIC
    TL-SM311LS

    Modul MiniGBIC

    • 2× Gigabit LC Ports
    • Single-mode, MiniGBIC, LC Interface
    • Up to 10 km Distance
  • Modul MiniGBIC
     
      Srovnání
    • Modul MiniGBIC
    TL-SM311LM

    Modul MiniGBIC

    • 2× Gigabit LC Ports
    • Multi-mode, MiniGBIC, LC Interface
    • Up to 550m/275m Distance
  • 14slotové rackové šasi
     
      Srovnání
    • 14slotové rackové šasi
    • 14slotové rackové šasi
    TL-MC1400

    14slotové rackové šasi

    • 14-Slot
    • Rackmount
    • Redundant power supply
    • Mounted two fans
  • Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC
     
      Srovnání
    • Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC
    • Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC
    TXM431-SR

    Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC

    • 2× 10G LC Ports
    • 850nm Multi-mode
    • LC Duplex Connector
    • Up to 300m Distance
  • Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC
     
      Srovnání
    • Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC
    • Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC
    TXM431-LR

    Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC

    • 2× 10G LC Ports
    • 1310 nm Single-mode
    • LC Duplex Connector
    • Up to 10 km Distance
  • 1m kabel s přímým připojením SFP+
     
      Srovnání
    • 1m kabel s přímým připojením SFP+
    • 1m kabel s přímým připojením SFP+
    TXC432-CU1M

    1m kabel s přímým připojením SFP+

    • SFP+ connector on both sides
    • Up to 1 m Distance
  • Média konvertor sítě Fast Ethernet
     
      Srovnání
    • Média konvertor sítě Fast Ethernet
    • Média konvertor sítě Fast Ethernet
    MC100CM

    Média konvertor sítě Fast Ethernet

    • 1× 100 M SC/UPC Port
    • 1× 10/100 M RJ45 Port
    • Up to 2 km
    • Chassis TL-MC1400 Rack-mountable
  • 2-portový 10-Gigabitový SFP+ modul
     
      Srovnání
    • 2-portový 10-Gigabitový SFP+ modul
    • 2-portový 10-Gigabitový SFP+ modul
    TX432

    2-portový 10-Gigabitový SFP+ modul

    • 2× 10G SFP+ Slots
    • Optional Module for T3700G-28TQ/T2700G-28TQ
    • Compatible with SFP+ Transceivers/SFP+ Cables
  • Sada adaptérů PoE
     
      Srovnání
    • Sada adaptérů PoE
    • Sada adaptérů PoE
    • Sada adaptérů PoE
    TL-POE200

    Sada adaptérů PoE

    • 1× 10/100 Mbps PoE Port
    • 1× 10/100 Mbps non-PoE Port
    • 1× Injector and 1× Splitter included
    • 100 Meters PoE Extension
  • Injektor PoE
     
      Srovnání
    • Injektor PoE
    • Injektor PoE
    • Injektor PoE
    TL-POE150S

    Injektor PoE

    • 1× Gigabit PoE Port
    • 1× Gigabit non-PoE Port
    • 802.3af
    • Up to 100 Meters
  • Splitter PoE
     
      Srovnání
    • Splitter PoE
    • Splitter PoE
    • Splitter PoE
    TL-POE10R

    Splitter PoE

    • 1× Gigabitový PoE Port
    • 1× Gigabitový non-PoE Port
    • 802.3af
    • Až 100 metrů
  • Gigabitový média konvertor sítě Ethernet
     
      Srovnání
    • Gigabitový média konvertor sítě Ethernet
    MC220L

    Gigabitový média konvertor sítě Ethernet

    • 1× Gigabit SFP Port
    • 1× Gigabit RJ45 Port
    • Chassis TL-MC1400 Rack-mountable
  • Gigabitový média konvertor sítě Ethernet
     
      Srovnání
    • Gigabitový média konvertor sítě Ethernet
    MC200CM

    Gigabitový média konvertor sítě Ethernet

    • 1× Gigabit SC/UPC Port
    • 1× Gigabit RJ45 Port
    • Up to 550 m
    • Chassis TL-MC1400 Rack-mountable
  • WDM média konvertor sítě Fast Ethernet
     
      Srovnání
    • WDM média konvertor sítě Fast Ethernet
    MC112CS

    WDM média konvertor sítě Fast Ethernet

  • WDM média konvertor sítě Fast Ethernet
     
      Srovnání
    • WDM média konvertor sítě Fast Ethernet
    MC111CS

    WDM média konvertor sítě Fast Ethernet

  • Média konvertor sítě Fast Ethernet
     
      Srovnání
    • Média konvertor sítě Fast Ethernet
    MC110CS

    Média konvertor sítě Fast Ethernet

    • 1× 100M SC/UPC Port
    • 1× 10/100M RJ45 Port
    • Up to 20 km
    • Chassis TL-MC1400 Rack-mountable

Srovnat produkt(/3)

    From United States?

    Check products and services for your region.