DS-P7001-04

Coming Soon

4portový optický linkový terminál DeltaStream Pizza-box GPON

  • 4 porty GPON: Podporuje poměr rozdělení 1:128 u každého portu – až 512 ONT na jedno zařízení.
  • Vysokorychlostní odchozí porty: Poskytuje 1 port 10GE SFP+ a 1 gigabitový odchozí port.
  • Duální redundantní zdroje napájení: Špičková spolehlivost díky dvěma vestavěným zdrojům napájení (AC + DC).
  • Kompletní L2 a pokročilé L3 funkce: Uspokojí potřeby řady komerčních požadavků.
  • Centralizovaná správa: Prostřednictvím systému Via DeltaStream PON Management System (DPMS), SNMP, CLI a webového uživatelského rozhraní.
  • Pokročilé L2/L2+ funkce: Statické směrování, IGMP Snooping a další, splňující požadavky různých aplikací.
Delta Stream

4-Port GPON Optický linkový terminál
DS-P7001-04

4 GPON Porty,
Podpora 512 ONUs

Podporuje poměr rozdělení 1:128 u každého portu—až 512 ONTs na jedno zařízení.

4× 2.5G PON Portů

1× 1GE RJ45 odchozí Port

1× Alarmový Port (vyhrazený)

1× 10GE SFP+ odchozí Port

1× 1GE RJ45 řídící Port,
1× RJ45 konzolový Port

1:128 poměr rozdělení

Bezplatná centralizovaná správa

prostřednictvím systému DeltaStream PON Management System

Snadná údržba a centralizovaná správa výrazně zjednodušují provoz. Konfigurujte a aktualizujte všechna zařízení najednou pomocí systému DeltaStream PON Management System (DPMS), SNMP, CLI a webového uživatelského rozhraní.

  • Bez dalších výdajů
  • Zvyšte efektivitu správy a snižte náklady na údržbu
  • Snadno použitelný řídicí panel pro bezproblémovou konfiguraci

Kompaktní velikost, flexibilní umístění

Jednotku lze pohodlně namontovat do rack-u spolu se všemi dalšími produkty.

Nepřetržitá spolehlivost s dvojicí redundantních zdrojů napájení

Duální redundantní zdroje napájení zajišťují špičkovou spolehlivost.

  • Vstupní AC napájení: 100V~240V 50/60Hz
  • Vstupní DC napájení: 38.4V~72V
HARDWARE FEATURES
Interface • 4× 2.5G PON Ports
• 1× 10 Gbps SFP+ Uplink Port
• 1× 10/100/1000 Mbps RJ45 Uplink Port
• 1× RJ45 Console Port
• 1× RJ45 MGMT Port
• 1× Alarm Port (Reserved)
Button Reset Button
Power Supply Dual Power Supplies
• AC: 100V~240V, 50/60Hz
• DC: -38.4V~-72V
Power Consumption Max. 58W
Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180× 44 mm)
SOFTWARE FEATURES
Security • ACL
• 802.1x Authentication
• ARP Inspection
• IP Source Guard
DHCP • DHCP Server
• DHCP Relay
OMCI Standard OMCI Management Supported
ONU Authentication ONU Auto Authentication
ONU Security • Rouge ONU Detection and Isolation
• Uplink and Downlink Data Encryption
Multi-Service Multi-Service Traffic Identify and Rate Limit
QoS • IEEE 802.1p/DSCP QoS
• Voice VLAN
• Auto VoIP
Routing Static Routing
Mulitcast • IGMP Snooping
• MLD Snooping
Centralized Management • Large-Scale Devices Management
• OLT Batch Configure, Upgrade, Reboot
• Multi-Site Management
• Intelligent Network Monitoring
• Real-time Network Overview
OTHERS
Certification CE,FCC
Package Contents • OLT Device
• Power Cord and Console Cable
• Installation Guide
• Mouting Brackets, Screws and Rubber Feet
Environment • Operating Temperature: 0°C~50°C (32°F~122°F)
• Storage Temperature: -40℃~70℃(-40°F ~158°F)
GPON port attribute
Max. Splitting Ratio 1:128
Transmission distance 20km
Data rate • Downstream: 2.5 Gbps
• Upstream: 1.25 Gbps
Wavelength • Tx: 1490 nm
• Rx: 1310 nm
Interface type SC/UPC
Fiber type 9/125μm SMF (Single Mode Fiber)
Tx power Class C+

From United States?

Get products, events and services for your region.