MiniGBIC Module TL-SM311LM

Multimodale miniGBIC module

Toegepast op TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351

Wat dit product voor u kan doen

De TL-SM311 Fiber Module Cards serie is geïntroduceerd om de overdrachtsafstand te vergroten, verbonden met onze beheerde web smart switches. Zij kunnen de afstand tot enkele kilometers, zelfs tientallen kilometers uitbreiden, ze voldoen in de regel aan de afstandsvereisten van LAN. De gebruiker kan kiezen of en welke fiber modules hij wil gebruiken, al naargelang de vraag, om de kosten te drukken.

  • Ondersteuning van full-duplex
  • Plug-and-Play
  • ondersteunt Pull-or-Plug met voeding op de switches
  • Voeding: interne voeding van switches
  • Toegepast op  T3700 series, T2700 series,T2600 series, T2500 series, T1700 series, T1600 series, T1500 series, 2/3/5 series switches and MC220L
Media Converter en Module
Standaarden en protocollen IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Golflengte 850nm
Voeding 3.3V
Veiligheid en emissies FCC, CE
Kabel Multi-mode Fiber
Vezeltype 50/125μm or 62.5/125μm Multi-mode
Maximale Kabellengte 550m
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC
Omgeving Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing