JetStream 52-poorts Gigabit Stackable L3 Managed Switch T3700G-52TQ

  • Voldoende Layer 3-routeringsprotocollen, inclusief RIP/OSPF/ECMP/VRRP, die een schaalbaar netwerk ondersteunen
  • Fysieke stacking-technologie ondersteunt maximaal 8 units voor een hoge schaalbaarheid en efficiënte redundantie
  • 10 gigabit ethernet-uplink voor toepassingen met hoge bandbreedte zorgt voor minder congestie en snel dataverkeer
  • Twee verwijderbare voedingen om uitval tot een minimum te beperken
  • PIM-SM/PIM-DM/IGMP Snooping voor soepele videotoepassingen
  • RJ45-/micro USB-consolepoorten en out-of-band managementpoort bieden verschillende beheeropties
  • Voorzien van een USB 2.0-poort om eenvoudig bestanden te importen en configuraties te herstellen

Overzicht

De JetStream T3700-serie L3 managed switches van TP-Link zijn bedoeld om goed toegankelijke, schaalbare en sterke netwerken op te zetten. Met een uitgebreid pakket routeringsprotocollen, 10 Gbps bedrade snelheid, fysieke stacking-technologie, uiteenlopende beheersfuncties en een optionele redundante externe voeding biedt de JetStream T3700-serie van TP-Link een betrouwbare, veilige en rendabele oplossing voor netwerken van ondernemingen, scholen en internetproviders.

Geavanceerde L3-functies

De switches uit de T3700-serie ondersteunen Layer 3-routeringsprotocollen, met inbegrip van Static Routing, RIP, OSPF en VRRP, om schaalbare en betrouwbare netwerken te creëren. Multicast-routeringsprotocollen zoals PIM-SM en PIM-DM garanderen een efficiënte routering voor multicast-groepen.

 

Fysieke stacking-technologie

De switches beschikken over 2 vaste en 2 optionele 10G SFP+-poorten die opgestapeld kunnen worden. De T3700G-52TQ ondersteunt maximaal 8 switches voor vereenvoudiging van het netwerk en tot 384 GE-, 32 gigabit combo SFP- en 32 10G SFP+-poorten per fysieke stack, dit zorgt voor maximaal 1408 Gbps aan switchingcapaciteit voor het netwerk. Alle units worden geïdentificeerd door middel van een IP-adres, zodat de stack eenvoudig geconfigureerd en gemonitord kan worden.

 

 

Voldoende out-of-band managementpoorten

De switches uit de T3700-serie beschikken over 3 verschillende out-of-band managementpoorten: RJ45-consolepoorten, micro USB-consolepoorten en RJ45-out-of-band managementpoorten. Micro USB-consolepoorten zijn bedoeld voor laptops en computers die geen RS232 (DB9)-interface ondersteunen. Klanten kunnen een USB-kabel gebruiken om switches te beheren via de CLI (command-line-interface). De RJ45-out-of-band managementpoort wordt uitsluitend gebruikt voor webbeheer, zodat de RJ45-poorten vrij blijven voor gegevensoverdracht.

Functionaliteit van de Hardware
Standaarden en protocollen IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface 48 10/100/1000 Mbps RJ45-poorten
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 combo gigabit SFP-poorten
Maximaal 4 10G SFP+-poorten (2 vast en 2 optioneel)
1 micro USB-consolepoort, 1 RJ45-consolepoort
1 managementpoort
1 USB-poort
Netwerkmedia 10BASE-T: UTP-kabels categorie 3, 4, 5 (maximaal 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP-kabel categorie 5, 5e of hoger (maximaal 100 m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
Ventilator Aantal 2 verwijderbare
Physical Security Lock No
Uitgangsvermogen 100~240V AC, 50/60 Hz
Dubbele hot-swappable voedingsmodule: PSM150 (maximaal uitgangsvermogen: 150 W)
Afmetingen ( B x D x H ) 440*420*44 mm
Montage Rack-uitvoering
Max Power Consumption 58,82 W (220 V/50 Hz)
Max Heat Dissipation 200,69 BTU/h
Physical Stacking
Installable SFP+ Transceivers and Direct Attach Copper (DAC) Cables TXM431-SR
TXM431-LR
TXC432-CU1M
TXC432-CU3M
Max Number of Stacking Ports Installable 2 SFP+
No. of Units Per Stack 8
Stacking Speed (Per Port) 20 Gbps (full-duplex)
Prestatie
Schakelvermogen Tot 176 Gbps voor een onafhankelijke switch
Packet Forwarding Tarief Tot 130,9 Mbps voor een afzonderlijke switch
MAC Address Table 32K
Packet Buffer Geheugen 4 MB
Jumbo Frame 12 KB
Aantal Routes 8K IPv4
Aantal Statische Routes 256 IPv4
Aantal IP Interfaces 128 IPv4
Functionaliteit van de Software
Kwaliteit van de Dienst (QoS) Ondersteunt 802.1p CoS/DSCP prioriteit
Ondersteunt 8 wachtrijen met prioriteit
Wachtrijplanning: SP, WRR, SP+WRR
Ingress/Egress DiffServ
Poort/Flow-gebaseerde Rate Limiting
Voice VLAN

L2-Functionaliteit IGMP Snooping V1/V2/V3
MVR
802.3ad LACP (tot 64 aggregatiegroepen, 8 poorten per groep)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Ondersteunt tegelijkertijd maximaal 4K VLAN's
IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP
Veiligheid IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X
AAA
Radius/Tacacs+ Authenticatie and Accounting
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
IP Source Guard
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Access Control list
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
L3 Kenmerken Wire-speed IP forwarding
Static Routing
RIP v1, v2
OSPF v2
ECMP
PIM-SM/PIM-DM/IGMP
DHCP Server/Relay
ARP Proxy
VRRP
Management Online GUI en CLI-beheer
SNMP v1/v2c/v3,compatibel met openbare MIBs en TP-LINK privé MIB's
RMON (1, 2, 3, 9 groepen)
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Tijdsinstelling: SNTP
Geïntegreerde NDP/NTDP-functie
Firmware-upgrade: TFTP & Web
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
IPv6-beheer
Overige
Certificatie CE, FCC, RoHS
Pakketinhoud Switch; netsnoer; snelle installatiegids; hulp-cd; Rackmount kit; rubber voetjes
Systeemvereisten Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ of Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® of Linux.
Omgeving Gebruikstemperatuur: 0°C~40℃
Bewaartemperatuur: -40°C~70℃
Rel. luchtvochtigheid gebruik: 10%~90%, niet-condenserend
Rel. luchtvochtigheid bewaren: 5%~90%, niet-condenserend