JetStream 28-poorts Gigabit SFP L2 Managed Switch T2600G-28SQ

  • Gigabit glasvezelaansluitingen en 10G SFP+-glasvezelpoorten bieden meer dan genoeg bandbreedte en stabiliteit voor supersnelle gegevensoverdracht
  • L2+-functie——Static Routing helpt het interne verkeer te sturen zodat netwerkbronnen efficiënter gebruikt worden
  • IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defense, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X-authenticatie en Radius zorgen voor een krachtige beveiliging
  • L2/L3/L4 QoS en IGMP Snooping optimaliseren spraak- en videotoepassingen
  • IPv6-ondersteuning met IPv4/IPv6 Dual Stack, MLD Snooping, IPv6 Neighbor Discovery
  • Web, CLI (Console Poort, Telnet, SSH), SNMP, RMON en Dual Image zorgen voor voldoende beheerbeleid

Wat doet dit product?

De JetStream T2600G-28SQ van TP-Link biedt hoogwaardige prestaties, krachtige L2- en L2+-functies zoals static routing, QoS op bedrijfsniveau, geavanceerde beveiligingsstrategieën en een aantal ISP-functies. Met 24 gigabit SFP-poorten, 4 RJ45-poorten (10/100/1000 Mbps) en 4 10G SFP+-poorten levert de T2600G-28SQ een zeer stabiele en supersnelle netwerkomgeving. IP-MAC-Port Binding (IMPB) en Access Control List (ACL) beschermen tegen een broadcaststorm, ARP-spoofing en DoS-aanvallen (Denial-of-Service) enz. Quality of Service (QoS, L2 tot L4) biedt geavanceerde mogelijkheden om het verkeer te beheren om gegevens soepeler en sneller te verzenden. De OAM- en DDM-functies vereenvoudigen het netwerkbeheer. Bovendien zorgt de gebruiksvriendelijke webbeheerinterface samen met CLI, SNMP en Dual Image voor een snellere installatie en configuratie met minder uitvaltijd. De TP-Link JetStream T2600G-28SQ L2 managed switches bieden een betrouwbare, veilige oplossing voor netwerken van ondernemingen, scholen en internetproviders.

Veilig netwerk

De T2600G-28SQ beschikt over IP-MAC-Port Binding, Port Security, Storm control en DHCP Snooping om broadcaststorms, ARP-spoofing enz. tegen te gaan. Ook biedt hij bescherming tegen veelvoorkomende DoS-aanvallen. U kunt zich nu beter dan ooit tegen deze aanvallen beschermen. Bovendien beperken Access Control Lists (ACL, L2 tot L4) de toegang tot gevoelige netwerkbronnen door pakketten te weigeren op basis van de herkomst en bestemming van MAC-adressen, IP-adressen, TCP-/UDP-poorten en zelfs VLAN-ID. De switch ondersteunt 802.1X-authenticatie dat in combinatie met een RADIUS-/Tacacs+-server wordt gebruikt om bepaalde authenticatie-informatie te verzamelen voordat toegang tot het netwerk wordt toegestaan.

 

Geavanceerde QoS-functies

Om spraak-, data- en videodiensten op het netwerk te integreren zijn er functies beschikbaar zoals IP- of MAC-adressen, TCP- of UDP-poortnummers enz. om ervoor te zorgen dat spraak- en videotoepassingen altijd helder en soepel zijn zonder kwaliteitsverlies. In combinatie met de ondersteuning van Voice VLAN zullen de prestaties van spraaktoepassingen veel beter zijn.

 

 

Voldoende L2- en L2+-functies

T2600G-28SQ ondersteunt het volledige aanbod aan L2-functies, met inbegrip van 802.1Q VLAN, Port Mirroring, STP/RSTP/MSTP, Link Aggregation Control Protocol en 802.3x Flow Control. Bovendien beschikt de switch over geavanceerde functies voor onderhoud van het netwerk, zoals Loopback Detection, Cable Diagnostics and IGMP Snooping. IGMP Snooping zorgt dat de switch op slimme wijze de multicaststream alleen doorstuurt naar de geschikte clients terwijl IGMP throttling & filtering iedere client op poortniveau beperkt om onbevoegde multicasttoegang te beperken. Daarnaast ondersteunt de T2600G-28SQ L2+-static routing, waarmee op eenvoudige wijze het netwerk wordt opgesplitst door middel van interne routering via de switch om het netwerk efficiënter te gebruiken.

 

ISP-functies

De T2600G-28SQ ondersteunt een aantal ISP-functies zoals 802.3ah OAM, DDM, sFlow, QinQ, L2PT PPPoE ID Insertion, IGMP-authenticatie enz. Met de functies 802.3ah OAM en Device Link Detection Protocol (DLDP) kunnen ethernetwerken beter gemonitord worden en kunnen problemen eenvoudiger verholpen worden om het netwerk beter te beheren. DDM (Digital Diagnostic Monitoring) geeft de status van SFP-modules weer die op de switch zijn aangesloten. Ook kan via deze functie de instellingen voor alarmen, waarschuwingen, temperatuur-, spannings-, biasstroom-, zendvermogen- en ontvangstvermogendrempels worden geconfigureerd.

 

IPv6-ondersteuning

De T2600G-28SQ-serie ondersteunt verschillende IPv6-functies zoals IPv4/IPv6 Dual Stacking, MLD Snooping, IPv6 ACL, DHCPv6 Snooping, IPv6 Interface, Path Maximum Transmission Unit (PMTU) Discovery en IPv6 Neighbor Discovery, zodat uw netwerk klaar is voor het Next Generation Network (NGN) zonder dat u uw netwerkapparatuur hoeft te vervangen.

 

Beheersfuncties op bedrijfsniveau

T2600G-28SQ is eenvoudig te gebruiken en beheren. Hij ondersteunt verschillende gebruikersvriendelijke standaard beheersfuncties, zoals een intuïtieve webgebaseerde grafische gebruikersinterface (GUI) of standaard Command Line Interface (CLI). Daarnaast kan de gegevensoverdracht worden beveiligd door middel van SSL- of SSH-encrypties. Dankzij ondersteuning voor SNMP (v1/v2c/v3) en RMON kan waardevolle statusgegevens worden opgehaald en kunnen er traps verstuurd worden in geval van abnormale gebeurtenissen.

Functionaliteit van de Hardware
Standaarden en protocollen IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x,IEEE802.3z, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface 24 gigabit SFP-poorten
4 combo RJ45-poorten (10/100/1000 Mbps)
4 10G SFP+-poorten
1 RJ45 consolepoort
1 micro-usb consolepoort
Netwerkmedia 10BASE-T: UTP-kabel categorie 3, 4, 5 (maximaal 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP-kabel category 5, 5e of hoger
(maximaal 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-X:MMF, SMF
10GSFP+CU “SFP+ Direct Attach kabel” (TXC432-CU1M, TXC432-CU3M)
Ventilator Aantal 2
Physical Security Lock Yes
Uitgangsvermogen 100~240 V AC, 50/60 Hz
Afmetingen ( B x D x H ) 440 * 220 * 44 mm
Montage Rack-monteerbaar
Max Power Consumption 29,67 W (220 V/50 Hz)
Max Heat Dissipation 101,23 BTU/h
Prestatie
Bandbreedte/Backplane 128 Gbps
Packet Forwarding Tarief 95,2 Mbps
MAC Address Table 16k
Jumbo Frame 9216 bytes
Functionaliteit van de Software
Kwaliteit van de Dienst (QoS) Ondersteunt 802.1p CoS/DSCP priority
Ondersteunt 8 wachtrijprioriteiten
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 and L2+ Kenmerken Static Routing
DHCP Relay
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (tot 14 aggregatiegroepen met 8 poorten per groep)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
L2PT
VLAN Ondersteunt gelijktijdig tot 4K VLAN's (van 4K VLAN-ID's)
802.1Q/ MAC/Protocol-based/Private VLAN
GARP/GVRP
Veiligheid IP-MAC-Port Binding
AAA
802.1x and Radius Authentication
DoS Defend
Dynamic ARP Inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 ACL
DHCPv6 Snooping
IPv6 Interface
IPv6 Toepassingen DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
IPv6 ACL
IPv6 Interface
IPv6 Routing
DHCPv6 Relay
DHCPv6 Snooping
Management Webgebaseerde GUI- en CLI-beheer
SNMP v1/v2c/v3,compatibel met openbarec MIB's en TP-Link privé MIB's
RMON (1, 2, 3, 9 groepen)
sFlow
PPPoE Circuit ID
DHCP Relay
DHCP Server
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
Dual Image
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Geïntegreerde NDP/NTDP-functie
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Password Recovery
Toegangsbeheer L2~L4 pakketfilering op basis van herkomst en bestemming van MAC-adressen,
IP-adressen, TCP/UDP-poorten, 802.1p, DSCP, protocol en VLAN-ID
Time Range Based
Overige
Certificatie CE, FCC, RoHS
Pakketinhoud Switch
Netsnoer
Installatiegids
Installatie-cd
Rackmount kit
Rubber voetjes

Systeemvereisten Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ of Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® of Linux.
Omgeving Gebruikstemperatuur: 0°C~40℃
Bewaartemperatuur: -40°C~70℃
Rel. luchtvochtigheid gebruik: 10%~90%, niet-condenserend
Rel. luchtvochtigheid bewaren: 5%~90%, niet-condenserend