TL-SL1218MP

Некерований комутатор PoE на 16 портів 10/100 Мбіт/с + 2 гігабітні порти

  • 16 портів RJ45 10/100 Мбіт/с PoE+, 2 гігабітні порти RJ45 та 2 гігабітні комбо SFP-слоти
  • Передача даних та електроживлення на відстань до 250 м у режимі Extend, який призначений для систем відеоспостереження
  • Режим пріоритетності для портів 1-8, щоб гарантувати якісне виконання таких завдань, як відеомоніторинг
  • Підтримка PoE+ з загальним бюджетом 194 Вт та до 30 Вт на порт PoE
  • Простий у використані, не потребує налаштування

Простий у використані
PoE-комутатор з інноваційним дизайном

Передача даних та електроживлення до 250 м для систем відеоспостереження

TL-SL1218MP

Високий бюджет PoE

TL-SL1218MP підтримує стандарт 802.3af/at РoE+, забезпечуючи подачу електроживлення до 30Вт на кожний порт РoE. Загальний бюджет РoE на 16 портів складає 192 Вт, що ідеально підходить для систем відеоспостереження малого та середнього бізнесу.

ІР-камери TL-SL1218MP Роутер Інтернет Віддалений моніторинг

Передача даних до 250 м

TL-SL1218MP – це РoE-комутатор, призначений для роботи з ІР-камерами. З ним встановлення систем відеоспостереження стане більш простим, безпечним та економним. У режимі Extend відстань передачі даних по РoE складає до 250м*, що ідеально підходить для розміщення камер у приміщеннях з великою площею.

Режим Extend TL-SL1218MP
До 250 м
IP-камери

Гарантована якість відео

Щоб забезпечити якість таких функцій, як відеомоніторинг, TL-SL1218MP пропонує опцію пріоритетності портів.

 

Простий у використані

  • Підключіть живлення

  • 2. Підключіть пристрої

    IP-телефон Принтер ПК Інтернет
  • Готово!

Некеровані РоЕ-комутатори

 
  TL-SL1218MP TL-SG1008MP TL-SG1008P TL-SF1008P TL-SG1005P TL-SF1005P
PoE-порти/ Всього портів 16/16 гігабітних портів 8/8 гігабітних портів 4/8 гігабітних портів 4/8 портів 10/100 Мбіт/с 4/5 гігабітних портів 4/5 портів 10/100 Мбіт/с
PoE Standard 802.3af/at 802.3af/at 802.3af 802.3af 802.3af 802.3af
Бюджет PoE 192 Вт 126 Вт 55 Вт 57 Вт 56 Вт 58 Вт
Режим Extend* - - - - -
Режим Priority - - - - -
Вентилятори 2 1 Без вентилятора 1 Без вентилятора Без вентилятора
Розмір 440×180×44 мм 294×180×44 мм 171x98x27 мм 171×98×27 мм 100×98×25 мм 100×98×25 мм

* Швидкість портів у режимі Extend буде знижена до 10 Мбіт / с. Фактична відстань передачі даних залежить від якості кабелів.

Апаратне забезпечення
Інтерфейс 16 портів RJ45 PoE + 10/100 Мбіт / с
2 портів RJ45 10/100/1000 Мбіт / с
2 гігабітних комбо SFP-слотів
Network Media 10Base-T:
неекранована кручена пара категорій 3, 4, 5 (макс. 100 м)
EIA / TIA-568 100 Ом екранована кручена пара (макс. 100 м)
100Base-Tx: неекранована кручена пара категорій 5, 5e (макс. 100 м)
EIA / TIA-568 100 Ом екранована кручена пара (макс. 100 м)
1000Base-T: неекранована кручена пара категорій 5, 5e, 6 або вище (макс. 100 м)
EIA / TIA-568 100 Ом екранована кручена пара (макс. 100 м)
1000BASE-X MMF, SMF
Кількість вентиляторів 2 вентилятора
Physical Security Lock Yes
Живлення 100 ~ 240 В змін. струму, 50/60 Гц
Резервна смуга пропускання 7,2 Гбіт/с
Порти (RJ45) + PoE Стандарти: 802.3at / 802.3af
Порти PoE: Порт 1 Порт 16
Бюджет PoE: 192 Вт
Таблиця MAC-адрес 8K
Розмір ( Ш х Д х В ) 440 × 180 × 44 мм
Максимальне споживання енергії 18.73 Вт (220/50 Гц, без підключених PoE-пристроїв)
217.22 Вт (220/50 Гц, з підключеними 192 Вт)
Максимальне тепловіддача 63.89 БТО / год (без підключених PoE-пристроїв)
741.15 БТО / год (з підключеними 192 Вт)
Можливості програмного забезпечення
Додаткові можливості Сумісність зі стандартом IEEE 802.3at/af
Функція пріоритетності пристроїв, що підключаються
Режим Extend (до 250 м передачі даних і живлення по PoE)
Автозапам'ятовування і автостаріння MAC-адрес
Підтримка контролю потоку IEEE 802.3x
Засіб передачі Store-And-Forward
Iнші
Сертифікат CE, FCC, RoHS
Упаковка містить Комутатор TL-SL1218MP
Адаптер живлення
Керівництво зі встановлення
Довкілля Робоча температура: від 0 ℃ до 40 ℃;
Температура зберігання: від -40 ℃ до 70 ℃;
Відносна вологість повітря при експлуатації: 10% - 90%, без утворення конденсату;
Відносна вологість повітря при зберіганні: 5% - 90%, без утворення конденсату

Підписатись на розсилкуTP-Link takes your privacy seriously. For further details on TP-Link's privacy practices, see TP-Link's Privacy Policy.