JetStream 52-портовий гігабітний керований комутатор з функцією стекування, 3 рівня T3700G-52TQ

  • Протоколи маршрутизації 3 рівня, RIP/OSPF/ECMP/VRRP включно та з підтримкою масштабованої мережі  

  • Технологія фізичного стекування підтримує до 8 пристроїв для високого масштабування та ефективного резервування 

  • 10-гігабітний вихідний канал Ethernet забезпечує високу пропускну здатність та безперервну передачу даних 

  • Два знімних блока живлення мінімізують час простою

  • PIM-SM/PIM-DM/IGMP Snooping для надійної передачі відео

  • Консольні порти RJ45/Micro USB і порт out-of-band забезпечують широкі можливості керування 

  • Порт USB 2.0 дозволяє легко імпортувати файли та відновлювати налаштування

Призначення пристрою 

Керовані комутатори JetStream T3700 рівня L3 розроблені для створення надійної масштабованої мережі зі зручним доступом. Завдяки широкому набору протоколів маршрутизації, швидкості передачі даних до 10 Гбіт/с, фізичному стекуваню, безлічі функцій керування та змінному резервному блоку живлення комутатори JetStream T3700 зможуть забезпечити надійне, безпечне та економічне рішення для мереж підриємств, кампусів та мереж інтернет-провайдерів. 

Розширені функції 3 рівня 

Комутатори серії T3700 підтримують протоколи маршрутизації 3 рівня, включно зі статичною маршрутизацією, RIP, OSPF и VRRP, дають змогу будувати масштабовані та надійні мережі. Протоколи маршрутизації multicast, такі як PIM-SM та PIM-DM, гарантують ефективну маршрутизацію для груп multicast.

 

Фізичне стекування 

Комутатори обладнані 2 фіксованими та 2 опціональними портами 10 Гбіт/с SFP+, які можна використовувати для стекування. Для спрощення структури мережі T3700G-52TQ дозволяє формування стеку з 8 комутаторів з 384 гігабітними  портами, 32 гігабітними комбо-портами SFP и 32 портами SFP+ 10 Гбіт/с, які формують загальну пропускну здатність 1408 Гбіт/с. Оскільки всі пристрої ідентифікуються простою ІР-адресою, стек можна легко налаштувати та керувати ним. 

 

 

Порти керування Out-of-band

Серія комутаторів T3700 забезпечує 3 типи портів керування out-of-band: консольний порт RJ45, консольний порт Micro-USB і порт керування out-of-band RJ45. Консольні порти Micro-USB призначені для тих ноутбуків, які не підтримують інтерфейс RS232 (DB9). Користувачі можуть використовувати кабель USB, щоб керувати комутаторами за допомогою CLI (інтерфейсу командного рядка). Порт out-of-band RJ45 використовується тільки для веб-керування, зберігаючи порти RJ45 для передачі даних.

 

Апаратне забезпечення
Стандарти та протоколи IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Інтерфейс 48 портов RJ45 10/100/1000 Мбит/с
(автосогласование/авто-MDI/MDIX)
4 комбо гигабитных SFP-слота
До 4 10 ГБ слотов SFP+ (2 фиксированных и 2 опциональных)
1 консольный порт Micro-USB
1 консольный порт RJ45
1 слот USB
Network Media 10BASE-T: UTP категорiя 3, 4, 5 кабель (максимум 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP категорiя 5, 5e або вище кабель (максимум 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
Кількість вентиляторів 2 съёмных
Physical Security Lock No
Живлення 100 - 240 В перем. тока, 50/60 Гц
Два резервных блока питания горячей замены: PSM150 (макс. мощность: 150 Вт)
Розмір ( Ш х Д х В ) 440 х 420 х 44 мм
Установлення Rack Mountable
Compatibility TL-SM321A; TL-SM321B; TL-SM311LS; TL-SM311LM; TXM431-LR; TXM431-SR; TXC432-CU1M;
TXC432-CU3M; TX432; PSM150-AC; RPS150
Max Power Consumption 58.82W (220V/50Hz)
Max Heat Dissipation 200.69 BTU/h
Фізичне стекирование
Installable SFP+ Transceivers and Direct Attach Copper (DAC) Cables TXM431-SR
TXM431-LR
TXC432-CU1M
TXC432-CU3M
Максимальна кількість стекових портів що встановлюється 2 SFP+
Кількість пристроїв в стеку 8
Швидкість стекирования (на порт) 20 Гб/сек (Full-Duplex)
Продуктивність
Switching Capacity До 176 Гб/сек для одиночного комутатора
Швидкість пересилання пакетів До 130,9 Мбіт/с для одиночного комутатора
Таблиця MAC адрес 32K
Пам'ять буферу пакетiв 4 МБ
Jumbo Frame 12 КБ
кількість маршрутів 8K IPv4
Кількість статичних маршрутів 256 IPv4
Кількість IP-інтерфейсів 128 IPv4
Можливості програмного забезпечення
QoS (приорітезація трафіку) Підтримка 802.1p CoS/DSCP пріоритет
Підтримка 8 пріоритетних черг
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Ingress/Egress DiffServ
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 можливості IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (До 64 об'єднаних груп, що містять 8 портів на групу)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Підтримка IEEE802.1Q з 4 тис. Груп VLAN і 4 000 VID
VLAN на базі порту/MAC-адреси/протоколу GARP/GVRP
Захист Прив'язка IP-MAC-Port-VID
IEEE 802.1X аутентифікація на по порту/MAC-адресою, через Radius-сервер, гостьова VLAN
Захист від DoS-атак
Динамічна перевірка ARP (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Захист портів
Захист від широкомовних/мультикаст/юнікаст штормів
L3 Особливості Wire-speed IP forwarding
Static Routing
RIP v1, v2
OSPF v2
ECMP
PIM-SM/PIM-DM/IGMP
DHCP Server/Relay
ARP Proxy
VRRP
Керування налаштуванями Графічний Web-інтерфейс і командний рядок
SNMP v1/v2c/v3, сумісність з відкритими MIB і закритими MIB TP-LINK
RMON (1, 2, 3, 9 груп)
DHCP/BOOTP Client, DHCP Filtering
Моніторинг CPU
Віддзеркалення портів
Налаштування часу: SNTP
Підтримка протоколів NDP/NTDP
Оновлення вбудованого ПЗ: TFTP і Web
Діагностика системи: VCT
SYSLOG і відкриті MIB
Dual Image
IPv6 Management
Iнші
Сертифікат CE, FCC, RoHS
Упаковка містить Комутатор
Шнур живлення
Керівництво по швидкому встановленню
Комплект для монтажу в стійку
Гумові ніжки
Системні вимоги Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Довкілля Робоча температура: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉);
Температура зберігання: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉)
Вологість: 10% ~ 90% без конденсації
Вологість при зберіганні: 5% ~ 90% без конденсації

Підписатись на розсилкуTP-Link takes your privacy seriously. For further details on TP-Link's privacy practices, see TP-Link's Privacy Policy.