T2500-28TC (TL-SL5428E)

JetStream керований L2 комутатор на 24 порти 10/100 Мбіт/с з 4 гігабітними портами

  • AAA, ACL, 802.1X Authentication, Port Security, фільтрація за IP-адресами, захист від мережевих штормів, DHCP Snooping, IP Source Guard і захист від DoS-атак забезпечують високу безпеку
  • DDM забезпечує моніторинг всіх SFP-модулів, підключених до комутатора
  • L2/L3 /L4 QoS (пріоритезація трафіку) і IGMP snooping оптимізують передачу голосових і відео додатків
  • Широкі можливості управління за допомогою SNMP, RMON, WEB / CLI / Telnet

Призначення пристрою

T2500-28TC розроблений для середніх підприємств і надає широкий набір функцій управління другого рівня. Він забезпечує високу пропускну здатність там, де це необхідно: у високопродуктивних робочих групах, у віддалених сегментах мережі, а також для магістрального з'єднання Fast Ethernet комутаторів і високошвидкісних серверів в невеликих мережах. T2500-28TC володіє 4 комбо SFP-слотами, які надають гнучкість мережевого підключення. 

Цей керований комутатор другого рівня має надійні функції безпеки та управління. Список контролю доступу (ACL, L2 to L4) і функції захисту забезпечують безпеку від граничного рівня до рівня ядра, захищають від широкомовних штормів, ARP і DoS-атак і т.д. Функція пріоритетності трафіку (QoS, L2 to L4) забезпечує розширені функції управління трафіком для більш швидкої і надійної передачі даних. Зручний веб-інтерфейс, а також CLI, SNMP і RMON забезпечують швидке налаштування і управління без затримок. Для робочих відділів і департаментів, яким потрібен комутатор 2 рівня за вигідною ціною з можливістю гигабитного підключення повністю керований комутатор другого рівня T2500-28TC зможе забезпечити відповідне рішення рівня доступу. 

Мережева безпека

Керований комутатор другого рівня T2500-28TC підтримує функції прив'язки по IP/MAC-адресі і порту (IP-MAC-Port Binding), Port Security, Storm Control і DHCP Snooping, які забезпечують захист від широкомовних штормів, ARP-атак і т.д . Дані пристрої здатні розпізнавати типові DoS-атаки, і ви зможете захистити себе від них ще легше, ніж будь-коли раніше. Крім того, функція списку контролю доступу (ACL, L2 to L4) дозволяє обмежувати доступ до критичних ресурсів мережі, забороняючи передачу пакетів на основі MAC-адреси, IP-адреси, TCP / UDP-портів джерела та призначення і навіть VLAN ID. Маршрутизатор також підтримують автентифікацію 802.1X, яка використовується разом з RADIUS-сервером для запиту інформації по автентифікації до моменту надання доступу до мережі. Функція гостьового VLAN дозволяє клієнтам без підтримки 802.1X отримувати доступ до певних мережевих ресурсів. 

Неблокована комутація

T2500-28TC забезпечує неблоковану комутацію для підключень Fast Ethernet. Пристрій має неблоковану агреговану пропускну здатність у 12,8 Гбіт/с. Комутатор має 24 порти 10/100 Мбіт/с і 4 порти 10/100/1000BASE-T. Усі гігабітні порти є комбо портами, які будуть відключені, якщо використовуються відповідні 1000BASE-X SFP-слоти. Це забезпечить вашій мережі велику гнучкість. 

Ethernet OAM

Комутатор T2500-28TC забезпечує 802.3ah OAM і DLDP (Device Link Detection Protocol), призначених для моніторингу та усунення несправностей мереж Ethernet і дозволяють поліпшити якість мережевого управління

DDM

T2500-28TC має підтримку функції DDM (Digital Diagnostic Monitoring), яка дозволяє переглядати стан SFP-модулів, підключених до комутатора і встановлювати настройки сповіщень, сигналів попередження, порогових значень температури, порогових значень напруги, відхилень від поточних порогових значень, а також порогових параметрів вхідного живлення. 

Оптимізація голосових і відео додатків

Для інтеграції в одній мережі сервісів по передачі голосу, відео і даних T2500-28TC застосовує безліч політик пріоритетності даних (QoS). Адміністратори зможуть призначати пріоритетність трафіку на базі IP-адреси або MAC-адреси, номера порту TCP або UDP. Таким чином, передача голосу і відео завжди буде плавною і без артефактів. Завдяки підтримці Voice VLAN голосові додатки будуть працювати більш надійно. 

Для інших мультимедіа-додатків за запитом, таких як IPTV, T2500-28TC забезпечить розширені функції для легкого управління потоком. Наприклад, IGMP snooping надасть комутатору розумну переадресацію мультикаст-потоку тільки для певних абонентів, в той час як IGMP throttling & filtering обмежуватимуть кожного абонента на рівні порту для запобігання несанкціонованого мультикаст-доступу. 

Розширені функції управління

T2500G-28TC простий у використанні і управлінні. Він підтримує стандартні і звичні для користувачів функції, такі як графічний веб-інтерфейс і інтерфейс командного рядка. Захист трафіку забезпечується SSL або SSH шифруванням. Підтримка SNMP (v1/2/3) і RMON дозволяє комутатору виконувати збір інформації і відправляти попереджувальні сигнали в разі відхилень від нормального режиму роботи.

Апаратне забезпечення
Стандарти та протоколи IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE
802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q
IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Інтерфейс 24 порти RJ45 10/100 Мбіт/с
(Автоузгодження/авто-MDI/MDIX)
4 порти RJ45 10/100/1000 Мбіт/с
(Автоузгодження/авто-MDI/MDIX)
4 комбо гігабітних SFP-слоти
1 консольний порт
Network Media 10BASE-T: неекранована кручена пара катерогій 3,4,5 (максимум 100 м)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 м)
100BASE-TX/1000Base-T: неекранована кручена пара категорій 5, 5e або вище (максимум 100 м)
1000BASE-X: MMF, SMF
Кількість вентиляторів Без вентилятора
Physical Security Lock No
Живлення 100 ~ 240 В змін. струму, 50/60 Гц
Енергоспоживання Максимум: 15 Вт (220В/50Гц)
Розмір ( Ш х Д х В ) 440*180*44 мм
Установлення Rack Mountable
Максимальне споживання енергії 15W (220V/50Hz)
Максимальне тепловіддача 51.18 BTU/h
Продуктивність
Стекування Віртуальний стек до 32 пристроїв
Смуга пропускання / крос-шина 12,8 Гбіт/с
Швидкість пересилання пакетів 9,5 мільйонів пакетів в секунду
Таблиця MAC адрес 8000 записів
Jumbo Frame 2048 байтів
Можливості програмного забезпечення
QoS (приорітезація трафіку) 4 черги/Port 802.1p/IP DSCP на базі COS, TOS
L2 можливості IGMP Snooping: V1 / V2 / V3
802.3ad з LACP
STP / RSTP / MSTP
BPDU Filtering / Guard
Віддзеркалення порту
Контроль потоку
VLAN Підтримка до 4000 VLAN одночасно (з 4000 VID)
VLAN на базі порту / тега / протоколу / приватний VLAN /
QinQ, GVRP
Список контролю доступу Фільтр потоку пакетів;
Перенаправлення потоку пакетів;
QoS (приоритезация даних) на базі тимчасового інтервалу / потоку
Захист Прив'язка IP-MAC-порт-VID
IEEE 802.1x (Radius): на базі порту / MAC-адреси, розподіл VLAN, гостьовий VLAN, розподіл QoS,
Supplicant Support
DoS Defend
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH: V1 / V2
SSL: V1.5 / V2
Port Security
Захист від широкомовних штормів
Гостьовий VLAN
IP Source Guard
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
MLD Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
MTU discovery
ICMP version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Applications DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Керування налаштуванями Діагностика системи: VCT
DDM
sFlow
SNMP: V1 / V2 / V3
RMON: групи 1,2,3,9
Інтерфейс командного рядка: Telnet / Console
Налаштування часу: SNTP
Оновлення вбудованого ПЗ: TFTP & Web
DGCO Client & BOOTP Client
SYSLOG & Public MIBS
Iнші
Сертифікат CE, FCC, RoHS
Упаковка містить T2500-28TC
Кабель живлення
Посібник по швидкому настроюванню
Комплект для монтажу в стійку
Гумові ніжки
Системні вимоги Microsoft® Windows® XP, Vista™, 7, 8, 10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® або Linux.
Довкілля Робоча температура: 0 ℃ - 40 ℃;
Температура зберігання: -40 ℃ - 70 ℃
Вологість повітря при експлуатації: 10% - 90%, без утворення конденсату
Вологість повітря при зберіганні: 5% - 90%, без утворення конденсату

Підписатись на розсилкуTP-Link takes your privacy seriously. For further details on TP-Link's privacy practices, see TP-Link's Privacy Policy.