T1700X-16TS

Yeni

JeStream 12-Port 10GBase-T Smart Switch (4 10G SFP+ Slotlu)

  • 12 adet 10GBase-T RJ45 Bağlantı Noktası ve 4 adet 10G SFP+ Fiber Bağlantı Noktasına sahip olan ürün, 320Gbps Anahtarlama Kapasitesi sağlar
  • 10GBase-T teknolojisi, geçerli ağdan mevcut Cat5e bakır kablolarından ve üstteki yatırımlardan faydalanan 10G Ethernet'e geçiş yapmaya yönelik uygun fiyatlı bir yöntem sunar.
  • L2+ özellikli statik yönlendirme ağ kaynaklarının daha verimli kullanımı için dahili trafiği yönlendirmeye yardımcı olur.
  • IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X ve Radius Authentication gibi gelişmiş güvenlik özellikleri sunar
  • Yönetim, QoS ve ACL için kapsamlı IPv6
  • WEB/CLI yönetilen modları, SNMP ve RMON, yönetimi güçlendirir
  • Çift Sabit Yazılım Görüntü özelliği, ağınızın güvenirliğini ve çalışma süresini yükseltir

Büyüyen KOBİ'ler için Bütçe Dostu 10-Gigabit Anahtarlama Çözümü

 T1700 Serisi 10G Akıllı Switchler

İşletmelerin genişlediği ve sanallaşmanın ise giderek büyüdüğü bir ortamda VoIP, HD akışlı video ve IP gözetleme, SMB ağları gibi bulut tabanlı hizmet ve uygulamaların arttırılmış ölçeklenebilirlik, daha yüksek bant genişliği ve gelişmiş performans sunması için bu hizmetlerin ve uygulamaların basit bir güvenilirliğin ötesinde gelişmesi gerekir. TP-LINK'in yeni T1700 Serisi 10G Akıllı Switchleri, tüm bu gereksinimleri karşılayan ideal bir çözüm sunuyor. Bu serilere yüksek performans, ölçeklenebilirlik sunan ve uygun maliyetli olan T1700X-16TS tam 10 Gigabit akıllı anahtar ve 10G Çıkış Yollu T1700G-28TQ Gigabit yığınlanabilir akıllı Switchler ürünleri dahildir. KOBİ’ler bu ürünlerin 10G ağ oluşturma çözümlerine ihtiyaç duyar.

 
T1700X-16TS
 

FULL 10-GIGABIT
AKILLI SWITCH

 12-Port 10GBase-T Smart Switch
with 4 10G SFP+ Slot

 

Future-Proof
10GBase-T Teknolojisi

Gelecekte de Geçerliliğini Sürdürecek 10GBase-T Teknolojisi.

10-Gigabit bağlanabilirlik, kısa süre öncesine kadar sadece ağın omurgasına veya veri tabanı ortamına yüksek hızlı erişimi destekleyen, yüksek maliyetli fiber tabanlı teknolojilerde kullanılabilir durumdaydı. Günümüzde ise 10GBase-T Teknolojisi, hem daha yaygın hem de daha bütçe dostu hale geliyor. Düşük Gecikme Süresi ve Hat Oranı ile 10G Copper Baste-T, Hızlı Ethernet ve Gigabit Ethernet ile geriye dönük uyumluluğa sahip olup daha yüksek ve daha düşük hızlı bağlantılar arasında otomatik iletişim sağlayabilir. Daha da önemlisi, 10GBase-T, elinizdeki CAT5e/CAT6 RJ-45 kısa bağlantılarını (55m'ye kadar) ve CAT6A/CAT7 bağlantılarını (100m'ye kadar) kullanarak mevcut ağınızdan 10G Ethernet ağına geçiş yapmanıza olanak tanır. Bu da, kablo karmaşıklığını azaltarak sonuç itibarıyla müşteriler için çok büyük tasarruflar sunar.

16 adet 10 Gigabit Bağlantı Noktası,
320Gbps Anahtarlama Kapasitesi

12 adet 10GBase-T RJ45 bağlantısına sahip olan T1700X-16TS'de 320Gbps'ye kadar karma anahtarlama bant genişliğini destekleyebilen dört adet özel SFP+ fiber yuva bulunur. Muhteşem dayanıklılık sağlayan bu özellik, yoğun bant genişliği kullanımı gerektiren uygulamalardan kaynaklı sıkışmayı hafifleterek verilerin kusursuz bir şekilde aktarılmasını sağlar.

 
T1700G-28TQ
 

GIGABIT STACKABLE
WITH 10G UPLINK

 24-Port Gigabit Stackable Smart Switch
with 4 10GE SFP+ Slot

Fiziksel Stacking

Gerçek Fiziksel Yığınlama Teknolojisi ile, altı T1700G-28TQ birimi tek bir IP adresi ile istiflenebilir.
Bu, yüksek yoğunluklu dağıtım için gelişmiş ölçeklenebilirlik, basit yönetim ve artan yedeklilik sağlar. Gelecekte verimli ağ genişletmeyi de destekliyor.

  • 6 Units

    Gerçek Fiziksel Yığınlama Teknolojisi, altı birime kadar ağın sadeleştirilmesini destekler

  • 144 GE Portları

    144 Yığın başına Gigabit Ethernet portları

  • 24 10G SFP+

    Yığın başına24 10G SFP+ slotlar

  • 768 Gbps

    Birleştirilmiş ağlar için 768Gbps'ye kadar anahtarlama kapasitesi

  • İp Yönetimi

    Tüm üniteler tek bir IP adresi ile tanımlanırsa, yığının yapılandırılması ve izlenmesi kolaydır.

 

Sessiz Çalışma İçin Fanless Tasarım

T1700G-28TQ, ofisinizdeki çevre sesi miktarını azaltan fansız bir tasarım kullanmaktadır. Fanı çıkarmak da güç tüketimini azaltır ve daha uygun maliyetli bir ağ kurmanıza yardımcı olur.

Yazılım Özellikleri

  • L2+ Statik Yönlendirme

    Anahtar üzerinden dahili yönlendirme ile basit ağ bölümlendirmesi, cihazların birbiri ile iletişim kurması için bu cihazların farklı VLAN'lara/alt ağlara bağlanmasına olanak tanır ve ağ trafiği akışını daha verimli hale getirir.

  • • Çok Sayıda L2 Özellikleri

    T1700 Serisi cihazları, birleşik ağlarınız ve hareketliliğiniz için mevcut olan ve ilerideki ihtiyaçlarınızı karşılayan L2 özelliklerinin tümüyle donatılmıştır.802.1Q/MAC/Protokol/Özel VLAN1 Bağlantı Birleştirme Grubu (LAG)IGMP & MLD Gözetleme Multicast VLAN.

    802.1Q/MAC/Protocol/Özel VLAN1

    Bağlantı Birleştirme Grubu (LAG)

    IGMP & MLD Gözetleme

    Multicast VLAN

  • Sağlam Güvenlik Stratejileri

    Çok sayıdaki güvenlik stratejileri desteği yetkisiz erişimleri, dışarıdan gelen saldırıları ve kötü amaçlı yazılım sızmalarını önleyerek güvenli ve birleşik bir ağ oluşturmanıza olanak tanır.

    Erişim Kontrol Listesi (ACL)

    DHCP Gözetleme

    802.1x Kimlik Doğrulaması

    IP-MAC-Port Bağlama

  • Kapsamlı Hizmet Kalitesi (QoS) Özellikleri

    Gelişmiş kontroller, iyileştirilmiş ağ performansı ve zamana duyarlı trafiğin verimli bir şekilde aktarılmasını sağlar.

    Port Tabanlı veya 802.1p Tabanlı Önceliklendirme

    Katman 3 Tabanlı (DSCP) Önceliklendirme

    Hız Limit

    Voice VLAN

  • IPv6 Desteği

    T1700 Serisi, IPv6 tabanlı ağa geçişi kolaylaştıran IPv6 yönetimi, Statik Yönlendirme, ACL ve QoS2 gibi kapsamlı IPv6 özelliklerini sunar ve yatırımınızın değerini korur.

  • Çift Görüntü

    Çift görüntü yazılımı, yazılım güncellenirken bekleme süresini azaltır. Ayrıca, etkin görüntüde herhangi bir hata oluşması ihtimaline karşı yedekleme kopyası aktif hale gelecektir.

1 Sadece T1700X-16TS, özel VLAN'ı destekler

2 IPv6 Statik Yönlendirme/ACL/QoS özellikleri yayınlanacak olan yazılım ile desteklenecektir

Donanım Özellikleri

  T1700X-16TS T1700G-28TQ
10/100/1000Mbps RJ45 Ports - 24
10GBase-T RJ45 Port 12 -
Çıkış Yolu 4 Dedicated 10G SFP+ 4 Dedicated 10G SFP+
Switchleme Kapasitesi 320Gbps 128Gbps
Boyutlar(W×D×H) 17.3×8.7×1.73 in.
(440×220×44mm)
17.3×7.1×1.73 in.
(440×180×44mm)
Fan Miktarı Fansız Ikili Akıllı Fan
Ayrıntılı Bilgi Edinin Go> Go>

Aksesuarlar

  • 10GBase-SR SFP+ LC Alıcı-Verici

    850nm çoklu mod alıcı-verici
    300m maksimum uzaklık
    LC/UPC Bağlantı Parçası

    TXM431-SR

  • 1310nm tekli mod alıcı-verici

    1310nm single-mode transceiver
    10km maksimum uzaklık
    LC/UPC Bağlantı Parçası

    TXM431-LR

  • 1M/3M Direct Attach SFP+ kablosu

    1M/3M kablo uzunluğu
    Her iki tarafında da SFP+ bağlantı parçası

    TXC432-CU1M / TXC432-CU3M

Daha Fazla >

İlgili Caseler

  • Soborka ISP

    TP-Link Helps ISP Soborka Provide Better Service for Subscribers

    Soborka ISP

    TP-Link Helps ISP Soborka Provide Better Service for Subscribers

    “TP-Link’s products offer tremendous value, which allowed us to reduce the cost of updating our large network without compromising performance. Our customers are much more satisfied with the network since the upgrade. It has done a lot to improve our reputation.” —Soborka's CEO
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3 an,
IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Arabirim 12 100/1000/10GBase-T RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 10G SFP+ Slots
Ağ Medyası 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
10GBase-T: UTP CAT 5e, 6 (Maximum 55m) or above cable (Maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
Fan Sayısı Two Smart Fans
Fiziksel Güvenlik Kilidi Yes
Güç Kaynağı 100-240V, 50/60Hz
Boyutlar ( W X D X H ) 17.3 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)
Montaj Rack Mountable
Maks. Güç Tüketimi 76.58W
Max Heat Dissipation 261.29 BTU/h
PERFORMANS
Anahtarlama Kapasitesi Up to 320Gbps
Paket Yönlendirme Hızı Up to 238.1Mpps for a standalone switch
MAC Adres Tablosu 16K
Paket Buffer Belleği 2MB
Jumbo Frame 9KB
Statik Rota Sayısı 32 IPv4
IP Arabirim Sayısı 16
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
IPv6 QoS*
Voice VLAN

L2 ve L2+ Özellikleri Static Routing
DHCP Relay*
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
LLDP, LLDP-MED*
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN
Private VLAN
Erişim Kontrol Listesi L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
IPv6 ACL*
Güvenlik AAA*
Port Security
DHCP Snooping
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Dos Defend
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Uygulamaları DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet (v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Yönetim Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
DİĞERLERİ
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği T1700X-16TS
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
Sistem Gereksinimleri Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7,
Windows 8/8.1, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Ortam Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90%RH non-condensing
Storage Humidity: 5%~90%RH non-condensing
*These features will be supported in a future firmware release.

AbonelikTP-Link takes your privacy seriously. For further details on TP-Link's privacy practices, see TP-Link's Privacy Policy.

From United States (English)?

Check products and services for your region.