JetStream 28-Port Gigabit Stackable L3 Yönetilebilir Switch T3700G-28TQ

  • Güçlü 3 katmanlı yönlendirici protokolünü kapsayan RIP/OSPF/ECMP/VRRP bu ağınızını ölçeklendirebilmenizi sağlar
  • Yüksek ağ ölçeklenebilirliği ve fazla verimlik için Gerçek Fiziksel Sıkılaştırma teknolojisi 8 ünite ve 320Gbps arkapanel bant genişliği destekler.
  • Tıkanıklık kurtarması ve pürüzsüz veri siparişi için 10 Gigabit Ethernet uplink yüksek bant genişliği uygulaması sağlar
  • Kaldırabilir güç ünitesi ve gereksiz güç besleme işlevini en aza indirir
  • Esnek video açılması için PIM-SM/PIM-DM/IGMP Snooping
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Arabirim 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 combo gigabit SFP Slots
Up to 4 10G SFP+ Slots (2 fixed and 2 optional 10G SFP+ Slots)
1 Console Port
Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
Fan Sayısı 4
Güç Kaynağı 100~240VAC, 50/60Hz
Boyutlar ( W X D X H ) 17.32*13*1.73 in.(440*330*44 mm)
Montaj Rack Mountable
Maks. Güç Tüketimi 63W (220V/50Hz)
Max Heat Dissipation 214.96 BTU/h
FİZİKSEL KÜMELEME
SFP+ Alıcı-Verici ve Direct Attach Copper (DAC) Kablolar Takılabilir TXM431-SR
TXM431-LR
TXC432-CU1M
TXC432-CU3M
Maks. Kurulabilir Stacking Port Sayısı 2 SFP+
Stack Başına Birim Sayısı 8
Stacking Hızı (Port Başına) 20 Gbps (Full-Duplex)
PERFORMANS
Anahtarlama Kapasitesi Up to 128Gbps for a standalone switch
Bandwidth/Backplane Up to 320Gbps when 8 units in the stack
Paket Yönlendirme Hızı Up to 95.2Mpps for a standalone switch
MAC Adres Tablosu 32K
Paket Buffer Belleği 16 Mbits
Jumbo Frame 10240 Bytes
Rota Sayısı 12K
Statik Rota Sayısı 256
IP Arabirim Sayısı 128
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Özellikleri IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 32 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP
Erişim Kontrol Listesi L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Güvenlik IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
L3 Özellikleri Wire-speed IP forwarding
Static Routing
RIP v1, v2
OSPF v2
ECMP
PIM-SM/PIM-DM/IGMP
DHCP Server/Relay
ARP Proxy
VRRP
Yönetim Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
DİĞERLERİ
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği Switch; Power Cord; Quick Installation Guide; Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet
Sistem Gereksinimleri Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Ortam Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing