• Produkty
    1. Przełączniki JetStream
    2. Seria Omada EAP
    3. Omada Cloud SDN
    4. Urządzenia bezprzewodowe Pharos
    5. Routery SafeStream
  • Technologie
    1. Wszystkie
    2. Chmurowe
    3. Bezprzewodowe
    4. Przewodowe
  • Wdrożenia
    1. Studia przypadków
  • Wsparcie

TL-SM311LS

Moduł MiniGBIC

  • Jednomodowy moduł MiniGBIC
  • Zgodność z przełącznikami z serii  T3700, T2700, T2600, T2500, T1700, T1600, T1500, 2/3/5 oraz z media konwerterem MC220L

Zastosowanie produktu

Karty do modułów światłowodowych z serii TL-SM311 służą do zwiększania zasięgu transferu przełączników smart i zarządzalnych do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. Wybór modułu światłowodowego zależy przede wszystkim od wymagań użytkowników.

CECHY SPRZĘTOWE
DDM Tak
SFP-MSA Tak
Hot Swappable Tak
MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Standardy i protokoły IEEE 802.3z, TCP/IP
Długość fali 1310 nm
Zasilanie 3,3 V
Certyfikaty FCC, CE
Kabel Światłowód jednomodowy
Typ światłowodu Jednomodowy 9/125 um
Maks. długość kabla 20 KM
Prędkość transmisji 1,25 Gb/s
Typ portu LC dupleks
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~85℃ (-40℉~185℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, brak kondensacji
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, brak kondensacji

NewsletterTP-Link poważnie traktuje twoją prywatność. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

From United States (English)?

Check products and services for your region.