Media konwerter Gb, Ethernet MC220L

  • 1 port RJ45 o prędkości 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto-MDI/MDIX
  • Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Port FX obsługuje podłączenie hot-swap
  • Maksymalny zasięg transmisji zależy od stosowanego modułu SFP

Cechy produktu

Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 10/100/1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX/LX wykorzystuje wielo lub jednomodowy kabel optyczny ze złączami LC. Urządzenie umożliwia odbiór i transmisję sygnału wielomodowego o długości fali 850nm, oraz sygnału jednomodowego o długości fali 1310nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące lub być montowane w obudowie TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Podłączenie modułu SFP pozwala konwerterowi MC220L na zwiększenie dystansu transmisji sygnału optycznego. Maksymalna odległość transmisji zależy jednak od podłączonego modułu SFP.

MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Standardy i protokoły IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje Autonegocjacja w trybie pełnego dupleksu/półdupleksu
Maksymalny zasięg transmisji zależy od stosowanego modułu SFP
Porty 1 port 1000Mb/s SFP
1 port RJ45 10/100/1000Mb/s (Auto MDI/MDIX)
Długość fali W zależności od użytego modułu SFP
Network Media 1000BASE-X Moduł SFP (jednomodowym lub wielomodowym)
Kabel sieciowy 1000BASE-T Kabel UTP kat. 5, 5e lub 6 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Wskaźniki diod PWR, Link/Act
Wymiary (S×G×W) 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny
Maksymalny pobór mocy 1,7W
Certyfikaty FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

NewsletterTP-Link poważnie traktuje twoją prywatność. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.