• Produkty
    1. Przełączniki JetStream
    2. Seria Omada EAP
    3. Omada Cloud SDN
    4. Urządzenia bezprzewodowe Pharos
    5. Routery SafeStream
  • Technologie
    1. Wszystkie
    2. Chmurowe
    3. Bezprzewodowe
    4. Przewodowe
  • Wdrożenia
    1. Studia przypadków
  • Wsparcie

MC210CS

Media konwerter Gb, Ethernet

  • 1 port RJ45 o prędkości 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto-MDI/MDIX
  • Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km

Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC210CS zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w obudowie TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC210CS wykorzystując jednomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 15 km.

MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Standardy i protokoły IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km
Porty 1 port SC/UPC 1000M
1 port RJ45 10/100/1000M (Auto MDI/MDIX)
Długość fali 1310nm
Network Media 1000BASE-LX Światłowód jednomodowy
Kabel sieciowy 1000BASE-T Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Wskaźniki diod PWR, Link/Act
Wymiary (S×G×W) 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny
Maksymalny pobór mocy 1,8W
Certyfikaty FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

NewsletterTP-Link poważnie traktuje twoją prywatność. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

From United States (English)?

Check products and services for your region.