MiniGBIC modul TL-SM311LM

  • Multimódú MiniGBIC modul
  • Használható a T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E,TL-SG3210/TL-SG3216/TL-SG3424/TL-SG3424P,TL-SL3428/TL-SL3452, TL-SG2210P/TL-SG2216/TL-SG2424/TL-SG2424P/TL-SG2452, TL-SL2210/TL-SL2218/TL-SL2428/TL-SL2452 és a MC220L modelekhez

Működése

A TL-SM311 sorozat optikai modul kártyák kerülnek bevezetésre az átviteli távolság megnöveléséhez. Csatlakoztatva a menedzselhető/smart switch-einkhez, megnöveli a távolság több kilométerrel vagy több tíz kilométerrel, ami alapvetően megfelel a LAN távolsági követelményeinek. A felhasználók kiválaszthatják, hogy melyik elemeket használják a optikai modulok igényei szerint annak érdekében, hogy költségek alacsonyabban maradjanak.

  • Támogatott a full-duplex
  • Plug & Play
  • Támogatott a Pull-or-Plug switch-oldali kapcsolattal
  • Tápellátás: switch-oldali tápellátás
  • Többek között a TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 és a MC220L modelekkel használható
Média konverter és modul
Szabványok és protokolok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Hullám hossz 850nm
Tápellátás 3,3 V
Biztonság és kibocsájtás FCC, CE
Kábel Multimód
Optika típusa 50/125μm vagy 62,5/125μm multimód
Max. kábel hossz 550 m
Adatátvitel 1,25 Gbps
Csatlakózás típusa LC/UPC
Környezet Működési hőmérséklet: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Tárolási hőmérséklet: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot