Visszaállítás
Hide Filter
Show Filter
    •  

      Special Filter

      1. 10G SFP+ Modules

      2. 1G SFP Modules

      3. RJ45 Modules

      4. SFP+ Cables

    • 10G BASE-T RJ45 SFP+ Module
       
      Új
        Compare
      • 10G BASE-T RJ45 SFP+ Module
      • 10G BASE-T RJ45 SFP+ Module
      • 10G BASE-T RJ45 SFP+ Module
      TL-SM5310-T

      10G BASE-T RJ45 SFP+ Module

      • 10 Gigabites kapcsolat
      • Plug and Play
      • Tartós fém burkolat
      • Kiváló kompatibilitás **
    • 1000BASE-T RJ45 SFP Module
       
        Compare
      • 1000BASE-T RJ45 SFP Module
      • 1000BASE-T RJ45 SFP Module
      • 1000BASE-T RJ45 SFP Module
      TL-SM331T

      1000BASE-T RJ45 SFP Module

      • Gigabites kapcsolat
      • Plug and Play**
      • Tartós fém burkolat
      • Biztosított kompatibilitás ***
    • 1 Méter 10G SFP+ Direct Attach Cable
       
        Compare
      • 1 Méter 10G SFP+ Direct Attach Cable
      • 1 Méter 10G SFP+ Direct Attach Cable
      • 1 Méter 10G SFP+ Direct Attach Cable
      TL-SM5220-1M

      1 Méter 10G SFP+ Direct Attach Cable

      • 10G SFP+ csatlakozó mindkét végén
      • 1 m távolságig
    • 3 Méter 10G SFP+ Direct Attach Cable
       
      Új
        Compare
      • 3 Méter 10G SFP+ Direct Attach Cable
      • 3 Méter 10G SFP+ Direct Attach Cable
      • 3 Méter 10G SFP+ Direct Attach Cable
      TL-SM5220-3M

      3 Méter 10G SFP+ Direct Attach Cable

      • 10G SFP+ csatlakozó mindkét végén
      • 3 m távolságig
    • 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver
       
      Új
        Compare
      • 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver
      • 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver
      • 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver
      TL-SM5110-SR

      10GBase-SR SFP+ LC Transceiver

      • 2× 10G LC Port
      • 850 nm Multi-mode
      • LC duplex csatlakozó
      • Akár 300 m távolság
    • MiniGBIC Module
       
        Compare
      • MiniGBIC Module
      TL-SM311LS

      MiniGBIC Module

      • 2× Gigabit LC Ports
      • Single-mode, MiniGBIC, LC Interface
      • Akár 20 km-es távolság
    • 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver
       
      Új
        Compare
      • 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver
      • 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver
      • 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver
      TL-SM5110-LR

      10GBase-LR SFP+ LC Transceiver

      • 2× 10G LC Port
      • 1310 nm Single-Mode
      • LC duplex csatlakozó
      • Akár 10 km távolság
    • MiniGBIC modul
       
        Compare
      • MiniGBIC modul
      TL-SM311LM

      MiniGBIC modul

      • 2× Gigabit LC Ports
      • Multi-mode, MiniGBIC, LC Interface
      • Up to 550m/275m Distance
    • 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul
       
        Compare
      • 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul
      TL-SM321A

      1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul

      • 1× Gigabit LC Port
      • LC Connector
      • Single-mode
      • Up to 10 km 
    • 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul
       
        Compare
      • 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul
      TL-SM321B

      1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul

      • 1× Gigabit LC Port
      • Single-mode
      • Up to 10km
    • 10GBase-LR SFP+ LC adóvevő
       
        Compare
      • 10GBase-LR SFP+ LC adóvevő
      • 10GBase-LR SFP+ LC adóvevő
      TXM431-LR

      10GBase-LR SFP+ LC adóvevő

      • 2× 10G LC Ports
      • 1310 nm Single-mode
      • LC Duplex Connector
      • Up to 10 km Distance
    • 1 méteres direkt csatlakozós SFP+ kábel
       
        Compare
      • 1 méteres direkt csatlakozós SFP+ kábel
      • 1 méteres direkt csatlakozós SFP+ kábel
      TXC432-CU1M

      1 méteres direkt csatlakozós SFP+ kábel

      • SFP+ connector on both sides
      • Up to 1 m Distance
    • 3 méteres direkt csatlakozós SFP+ kábel
       
        Compare
      • 3 méteres direkt csatlakozós SFP+ kábel
      • 3 méteres direkt csatlakozós SFP+ kábel
      TXC432-CU3M

      3 méteres direkt csatlakozós SFP+ kábel

      • SFP+ connector on both sides
      • Up to 3 m Distance

    Compare Product(/3)

      From United States?

      Get products, events and services for your region.