16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch TL-SL1218MP

  • 16 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty
  • Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém
  • Prioritní režim pro port 1-8, který zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor
  • Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 194 W pro všechny PoE porty
  • Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace

Snadno použitelný PoE Switch s inovativním designem

Přenos dat a napájení pro dohled až do vzdáleností 250 m

TL-SL1218MP

Vysoký výkon PoE napájení

TL-SL1218MP vyhovuje standardu 802.3af/at PoE + a podporuje až 30W napájení na každém PoE portu. Celkový vysoký výkon PoE napájení je až 192W pro 16 PoE portů, což je ideální pro malé až střední podnikové systémy dohledu.

IP kamery TL-SL1218MP Router Internet Vzdálený dohled

Dohled na přenos až do vzdáleností 250 m

TL-SL1218MP je speciálně navržený PoE switch pro IP dohledové aplikace. PoE switch umožňuje jednodušší, bezpečnější a levnější instalaci dohledu. S rozšiřujícím režimem dosahuje PoE přenosovou vzdálenost až 250m*, což je ideální pro nasazení IP kamery pro rozsáhlé pokrytí.

Tlačítko rozšíření režimu TLSL1218MP
Až do vzdálenosti 250m
IP Kamery

Garantovaná kvalita videa

Pro zaručení kvality citlivých aplikací, jako je například video monitor, TL-SL12128MP nabízí vyšší možnosti priorit pro IPC připojené porty.

 

Snadné použití

  • Připojte k napájení

  • Připojte zařízení

    IP telefon Tiskárna Počítač Internet
  • Vychutnejte si 

Neřízené přepínače PoE 

 
  TL-SL1218MP TL-SG1008MP TL-SG1008P TL-SF1008P TL-SG1005P TL-SF1005P
PoE Port/ Total Port 16 / 16 10/100Mbps
+ 2 Gigabit + 2 SFP Ports 
8/8 Gigabit Ports 4/8 Gigabit Ports 4/8 10/100Mbps Ports 4/5 Gigabit Ports 4/5 10/100Mbps Ports
PoE Standard 802.3af/at 802.3af/at 802.3af 802.3af 802.3af 802.3af
PoE Budget 192 W 126 W 55 W 57 W 56 W 58 W
Extend Mode* - - - - -
Priority Mode - - - - -
Fan Design 2 Fans 1 Fan Fanless 1 Fan Fanless Fanless
Dimension 440×180×44 mm 294×180×44 mm 171x98x27 mm 171×98×27 mm 100×98×25 mm 100×98×25 mm

*Rychlost portů, které jsou v režimu rozšíření, bude snížena na 10Mb/s. Skutečná přenosová vzdálenost se může lišit od kvality kabelů.

HARDWARE FEATURES
Interface 16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports
2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 Combo Gigabit SFP Slots
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF
Fan Quantity 2 Fans
Power Supply 100-240V AC, 50/60 Hz
Backup Bandwidth 7.2 Gbps
PoE+ Ports(RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant
PoE Ports: Port1- Port16
PoE Power Budget: 192W
Mac Address Table 8K
Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)
Max Power Consumption 18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)
Max Heat Dissipation 63.89 BTU/h (no PD connected)
741.15 BTU/h (with 192W PD connected)
SOFTWARE FEATURES
Advanced Features Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
Port Priority Mode
Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
IEEE802.3x Flow Control
Transmission Method Store-And-Forward
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents TL-SL1218MP, Power Cable, Installation Guide, Two mounting brackets and the fittings
Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing