TL-SG1210P

Coming Soon

10-portový gigabitový stolní switch s 8-portovým PoE +

  • 9 10/100/1000Mb/s RJ45 porty, 1 Gb SFP port
  • Je vybaven 8 podporovanými porty PoE +, přenáší data a napájení přes jediný kabel
  • Pracuje s IEEE 802.3af/at na kompatibilních zařízeních, rozšiřuje domácí a kancelářské sítě
  • QoS 802.1p/DSCP umožňují plynulý přenos citlivý na latenci
  • Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 63W pro všechny PoE porty
  • Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace

PoE Switche pro vaše mimořádné pohodlí

10-portový gigabitový stolníswitch s 8-portovým PoE +TL-SG1210P

  •  

    Dohled

    Práce s IP kamerami

  •  

    Konferenční hovor

    Práce s IP telefony

  •  

    Pokrytí  Wi-Fi

    Funguje s Omada EAPy

Snadné použití

  • Připojte k napájení

  • Připojte k zařízením

    Přístupový bod IP telefonu IP internetový router TL-SG1210P
  • Vychutnejte si to

Napájení přes Ethernet

Port 1-8 přepínače podporuje funkci Power over Ethernet (PoE). Napájená zařízení (PD).

Data Napájení 

Inteligentní řízení spotřeby

Když celková spotřeba energie převyšuje 63 W, inteligentní správa napájení vypne napájení portu s nižší prioritou, aby se zajistilo napájení portu s vysokou prioritou a ochránilo zařízení před přetížením.

Přetížení výkonu 63 W Správa napájení Inteligentní napájení 63W

Pokročilé funkce pro vyšší výkon

Qos

Pro plynulý online zážitek

Administrátoři mohou určit prioritu provozu na základě QoS, například aby zajistili, že hlasové a video aplikace zůstanou čisté a bez zpoždění.

IGMP

Snooping

Optimalizace provozu pro IPTV

IGMP Snooping optimalizuje poskytování multimediálního provozu, aby zajistil lepší zážitek ze sítě, zejména pro aplikace, jako je IPTV.

Odolné kovové pouzdro

Odolný, kompaktní kovový design, s designem desktopu nebo s montáží na stěnu, který vyhovuje vašim potřebám v jakémkoli prostředí. Kromě toho, design bez ventilátoru zajišťuje tichý provoz.

HARDWARE FEATURES
Interface 8 PoE+ 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
1 10/100/1000Mbps RJ45 Port
1 Gigabit SFP Slot
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Physical Security Lock Yes
Power Supply External Power Adapter(Output: 53.5VDC / 1.31A)
Backup Bandwidth 20 Gbps
PoE+ Ports(RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant
PoE Ports: Port1- Port 8
PoE Power Budget: 63W
Mac Address Table 4K
Dimensions ( W x D x H ) 209 × 126 × 26 mm
Max Power Consumption 7.11 W (220/50Hz. no PD connected)
78.13 W (220/50Hz. with 63W PD connected)
Max Heat Dissipation 24.25 BTU/h (no PD connected)
266.42 BTU/h (with 63W PD connected)
SOFTWARE FEATURES
Advanced Features Compatible With IEEE 802.3af/at Compliant PDs
EEE802.3x Flow Control
802.1p/DSCP QoS
IGMP Snooping
Transmission Method Store-And-Forward
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents TL-SG1210P, Power Adapter, Installation Guide
Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing