JetStream 28-portový gigabitový SFP L2 řízený přepínač T2600G-28SQ

  • Gigabitové vláknové připojení a 10G SFP + vláknové sloty poskytují více než dostatečnou šířku pásma a stabilitu pro vysokorychlostní přenos dat
  • Funkce L2 + - statické směrování pomáhá směrovat interní komunikaci pro efektivnější využití síťových zdrojů
  • IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, ověřování 802.1X a Radius poskytují robustní bezpečnostní strategie
  • L2 / L3 / L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikace
  • Podpora protokolu IPv6 s duálním stackem IPv4 / IPv6, sledováním MLD, vyhledáváním sousedů IPv6
  • Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON a Dual Image přinášejí bohaté zásady správy.

Co tento produkt umí

Zařízení JetStream T2600G-28SQ společnosti TP-Link poskytuje vysoký výkon, výkonné funkce L2 a L2 +, jako je statické směrování, podnikovou úroveň QoS, pokročilé bezpečnostní strategie a svazek funkcí ISP. S 24 gigabitovými SFP sloty, 4 porty RJ45 10/100/1000 Mbps a 4 zásuvkami SFG + 10G, T2600G-28SQ zajišťuje vysoce stabilní a vysokorychlostní síťové prostředí. Funkce portálu IP-MAC-Port-Binding (IMPB) a Access Control List (ACL) chrání před bouřkami, útoky ARP a Denial of Service (DoS), atd. Kvalita služby (QoS, L2 až L4) poskytuje vylepšené funkce správy provozu pro snadnější a rychlejší přesun dat. Funkce OAM a DDM usnadňují správu sítě. Navíc snadno použitelné rozhraní pro správu webových stránek spolu s CLI, SNMP a Dual Image znamená rychlejší nastavení a konfiguraci s menšími prostoji. TP-Link JetStream L2 spravuje přepínače, T2600G-28SQ poskytuje spolehlivé a bezpečné řešení pro firemní, kampusové a ISP sítě.

Zabezpečení sítě

T2600G-28SQ poskytuje připojení IP-MAC-Portů, zabezpečení portů, ovládání Storm a DHCP Snooping, které chrání před bouřkami, útoky ARP atd. Integruje pro výběr některé typické útoky DoS. Před těmito útoky se můžete ochránit snadněji než dříve. Funkce Seznamy řízení přístupu (ACL, L2 až L4) navíc omezuje přístup k citlivým síťovým zdrojům tím, že odmítá pakety na základě zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy, portů TCP / UDP a dokonce i VLAN ID. Přepínač navíc podporuje autentizaci 802.1X, která se používá ve spojení s serverem RADIUS / Tacacs +, aby vyžadovala některé ověřovací informace před povolením přístupu do sítě.

Pokročilé funkce QoS

Integruje hlasovou, datovou a video službu na jednu komunikaci založenou na nejrůznějších prostředích, včetně IP nebo MAC adresy, čísla portů TCP nebo UDP atd., Aby bylo zajištěno, že hlas a video budou vždy čisté, hladké a bez chvění. Ve spojení s podporou přepínačů Voice VLAN budou hlasové aplikace pracovat s mnohem plynulejším výkonem.

 

Bohaté funkce L2 a L2 +

T2600G-28SQ podporuje kompletní sestavu funkcí L2, včetně 802.1Q VLAN, port zrcadlení, STP / RSTP / MSTP, protokol řízení agregace spojení a funkce řízení průtoku 802.3x. Přepínač dále poskytuje pokročilé funkce pro údržbu sítě. Takové jako Loopback Detection, Diagnostika kabelů a IGMP Snooping. IGMP snooping zajišťuje, že switch inteligentně posune multicastový tok pouze příslušným účastníkům, zatímco omezení a filtrování protokolem IGMP omezuje každého účastníka na úrovni portu, aby se zabránilo neoprávněnému vícenásobnému přístupu. Navíc T2600G-28SQ podporuje L2 + funkci-statické směrování, což je jednoduchý způsob, jak zajistit segmentaci sítě s interním směrováním přes přepínač a napomáhá síťovému provozu pro efektivnější použití.

Funkce ISP

T2600G-28SQ podporuje sadu funkcí ISP, jako jsou 802.3ah OAM, DDM, sFlow, QinQ, L2PT PPPoE ID vložení, IGMP autentizace apod. Funkce 802.3ah OAM a protokol detekce propojení zařízení (DLDP) zlepšují monitorování a odstraňování problémů sítí Ethernet, usnadňují správu sítě. Funkce DDM (Digital Diagnostic Monitoring) pomáhá sledovat stav vkládání modulů SFP do přepínače a konfigurovat nastavení poplachu, nastavení varování, nastavení prahové teploty, nastavení prahových hodnot napětí, nastavení prahové mezní hodnoty posunutí proudu , nastavení prahové hodnoty TX výkonu a nastavení prahových hodnot RX.Podpora IPv6

Podpora IPv6

Řada T2600G-28SQ podporuje různé funkce protokolu IPv6, jako jsou Dual IPv4 / IPv6 stack, MLD Snooping, IPv6 ACL, DHCPv6 Snooping, rozhraní IPv6, Discovery maximální přenosové jednotky (PMTU) a IPv6 Neighbor Discovery, což zaručuje, že vaše síť je připravená pro síť Next Generation (NGN) bez upgradu síťového vybavení.

Funkce správy úrovně podniku

T2600G-28SQ se snadno používá a spravuje. Podporuje různé uživatelsky přívětivé standardní funkce správy, jako je intuitivní grafické uživatelské rozhraní (GUI) založené na webových rozhraních nebo standardní průmyslové rozhraní CLI (Command Line Interface). Administrativní provoz může být chráněn prostřednictvím šifrování SSL nebo SSH. Podpora SNMP (v1 / v2c / v3) a RMON umožňuje přepnutí na dotaz pro cenné informace o statusu a odeslat pasti na abnormální události.

HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface 20 Gigabit SFP Slots
4 Combo 10/100/1000 RJ45 / SFP Ports
4 10G SFP+ Slots
1 RJ45 Console Port
1 Micro-usb Console Port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-X:MMF, SMF
10GSFP+CU “SFP+ Direct Attach Cable” (TXC432-CU1M, TXC432-CU3M)
Fan Quantity 2
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Dimensions ( W x D x H ) 17.32 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)
Mounting Rack Mountable
Max Power Consumption 29.67W (220V/50Hz)
Max Heat Dissipation 101.23 BTU/h
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 128Gbps
Packet Forwarding Rate 95.2Mpps
MAC Address Table 16k
Jumbo Frame 9216 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 and L2+ Features Static Routing
DHCP Relay
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
L2PT
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
802.1Q/ MAC/Protocol-based/Private VLAN
GARP/GVRP
Security IP-MAC-Port Binding
AAA
802.1x and Radius Authentication
DoS Defend
Dynamic ARP Inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 ACL
DHCPv6 Snooping
IPv6 Interface
IPv6 Applications DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
IPv6 ACL
IPv6 Interface
IPv6 Routing
DHCPv6 Relay
DHCPv6 Snooping
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-Link private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
sFlow
PPPoE Circuit ID
DHCP Relay
DHCP Server
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
Dual Image
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Password Recovery
Access Control L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents Switch
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing