TL-FC111PB-20

Coming Soon

Média konvertor 10/100 Mbit/s WDM s 1 portem PoE

  • Převádí data mezi optickým (optický signál) a měděným (elektrický signál) rozhraním.
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 20 km.
  • Výstup 802.3af PoE usnadňuje instalaci vzdálených kamer.
  • Technologie WDM (Wave Division Multiplexing) umožňuje vysílání a příjem dat přes jedno vlákno optického vedení namísto dvou.
  • Široký rozsah provozních teplot (0–50 °C) pro spolehlivý provoz.
  • Automatické vyjednávání poloduplexního / plně duplexního režimu přenosu.

 

K čemu tento produkt slouží

TL-FC111PB-20 je 10/100Mbit/s média konvertor s výstupem 802.3af PoE, 1 portem 10/100 Mbit/s PoE RJ45 a 1 optickým portem SC 100 Mbit/s, který umí převádět elektrické a optické signály. S optickou přenosovou vzdáleností až 20 km a výstupem 802.3af PoE byl tento média konvertor navržen pro potřeby flexibilní instalace dohledového systému přes optické vedení. Poskytuje cenově příznivou variantu při potřebě prodloužit vzdálenost existující sítě.

Jak tento produkt pracuje

TL-FC111PB-20 využívá technologii vlnového multiplexu (WDM), která pomáhá odesílat a přijímat data na vzdálenost až 20 km pouze pomocí jednorežimového optického kabelu, takže zákazníci ušetří polovinu nákladů na instalaci kabelu. TL-FC111PB-20 odesílá data na vlnové délce 1 310 nm a přijímá data na vlnové délce 1 550 nm optického kabelu. Proto by koncové zařízení použité ve spojení s jednotkou TL-FC111PB-20 mělo odesílat data na vlnové délce 1 550 nm a přijímat data na vlnové délce 1 310 nm. Další média konvertor ze sortimentu TP-Link, model TL-FC111A-20, je příkladem jednotky, která spolupracuje s modulem TL-FC111PB-20.

Další funkce

Navíc tento média konvertor lze použít jako samostatné zařízení (bez racku) nebo spolu s rackem TP-Link TL-FC1420 pro automatickou detekci MDI/MDI-X pro port TX, ve kterém je duplexní režim automaticky vyjednáván.

NETWORK
Standards and Protocols IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
ENVIRONMENT
Operating Temperature 0–50 °C (32–122 °F)
Storage Temperature -40–70 °C (-40–158 °F)
Operating Humidity 10–90% RH non-condensing
Storage Humidity 5–90% RH non-condensing
HARDWARE FEATURES
Network Media 100BASE-Tx: 2-pair UTP/STP of Cat. 5 or above (≤100 m)
Power Supply 48 V/0.5 A
LED PWR, Link/Act, PoE
Dimensions ( W x D x H ) 3.7×2.9×1.1 in (94.5×73.0×27.0 mm)
Wave Length 1310 nm TX, 1550 nm RX
ANTENNA
Connector Type • 1× 10/100 Mbps PoE RJ45 port
• 1× 100 Mbps SC fiber port
MEDIA CONVERTER & MODULE
Fiber Type 9/125 μm single-mode fber (≤20 km)

From United States?

Check products and services for your region.