Stable, Reliable!

Sıfırla
Hide Filter
Show Filter

    JetStream Switches

    1. Yönetilebilir Switchler

    2. Smart Switchler

    3. Easy Smart Switchler

    4. Yönetilmeyen Switchler

    5. Aksesuarlar

    •  

      Kullanım Türü

      1. Masaüstü

      2. Masaüstü/Rackmountable

      3. Rackmountable

    •  

      Port Sayısı

      1. 5

      2. 8-12

      3. 16-20

      4. 24-28

      5. 48-52

    •  

      Baskın Port Türü

      1. Gigabit Fiber

      2. Gigabit Copper

      3. Fast Ethernet Copper

      4. 10Gigabit

    •  

      Uplink Port Türü

      1. 10 Gigabit Fiber SFP+

      2. Gigabit Fiber

      3. Gigabit Copper

      4. None

    •  

      PoE Gereksinimleri

      1. PoE Yok

      2. PoE 802.3af (PSE) ~ Her port 15.4W'a kadar

      3. PoE+ 802.3at (PSE) ~ Her port 30W'a kadar

      4. Powered by PoE(PD)

    •  

      Özellikler

      1. VLAN

      2. Fansız

      3. IPv6 Host/Yönetim

      4. IPv6 Static Routing

      5. Statik Yönlendirme

      6. Bağlantı Kümeleme

      7. Fiziksel Stacking

      8. QoS

      9. Multicast Routing

      10. Yedek Güç Kaynağı

      11. Hotswap PSU

    Yönetilebilir Switchler

    • T2600G-28SQ
       
      Coming Soon
        Compare
      • T2600G-28SQ
      • T2600G-28SQ
      • T2600G-28SQ
      T2600G-28SQ
      JetStream 28-Port Gigabit SFP L2 Managed Switch
    • T2600G-28TS(TL-SG3424)
       
      New
        Compare
      • T2600G-28TS(TL-SG3424)
      • T2600G-28TS(TL-SG3424)
      • T2600G-28TS(TL-SG3424)
      T2600G-28TS(TL-SG3424)
      JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots
    • T2600G-28MPS(TL-SG3424P)
       
      New
        Compare
      • T2600G-28MPS(TL-SG3424P)
      • T2600G-28MPS(TL-SG3424P)
      • T2600G-28MPS(TL-SG3424P)
      T2600G-28MPS(TL-SG3424P)
      4 SFP SlotluJetStream 24-Port Gigabit L2 Yönetilebilir PoE+ Switch
    • T3700G-28TQ
       
      New
        Compare
      • T3700G-28TQ
      • T3700G-28TQ
      • T3700G-28TQ
      T3700G-28TQ
      JetStream 28-Port Gigabit Stackable L3 Yönetilebilir Switch
    • T3700G-52TQ
       
        Compare
      • T3700G-52TQ
      • T3700G-52TQ
      • T3700G-52TQ
      T3700G-52TQ
      JetStream 52-Port Gigabit Stackable L3 Managed Switch
    • T1600G-18TS(TL-SG2216)
       
      Hot Buys
        Compare
      • T1600G-18TS(TL-SG2216)
      • T1600G-18TS(TL-SG2216)
      • T1600G-18TS(TL-SG2216)
      T1600G-18TS(TL-SG2216)
      JetStream16-Port Gigabit Smart Switch with 2 SFP Slot
    • T2600G-52TS(TL-SG3452)
       
      New
        Compare
      • T2600G-52TS(TL-SG3452)
      • T2600G-52TS(TL-SG3452)
      • T2600G-52TS(TL-SG3452)
      T2600G-52TS(TL-SG3452)
      JetStream 48-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slot
    • T2500G-10TS(TL-SG3210)
       
      New
        Compare
      • T2500G-10TS(TL-SG3210)
      • T2500G-10TS(TL-SG3210)
      • T2500G-10TS(TL-SG3210)
      T2500G-10TS(TL-SG3210)
      JetStream 8-Port Gigabit L2 Yönetilebilir Switch (2 SFP Slotlu)
    • T2600G-18TS(TL-SG3216)
       
      New
        Compare
      • T2600G-18TS(TL-SG3216)
      • T2600G-18TS(TL-SG3216)
      • T2600G-18TS(TL-SG3216)
      T2600G-18TS(TL-SG3216)
      JetStream 16-Port Gigabit L2 Yönetilebilir Switch (2 Combo SFP Slotlu)
    • T2500G-10MPS
       
        Compare
      • T2500G-10MPS
      • T2500G-10MPS
      • T2500G-10MPS
      T2500G-10MPS
      JetStream 8-Port Gigabit L2 Managed PoE+ Switch with 2 SFP Slots

    Smart Switchler

    • TL-SG1218MPE
       
      Hot Buys
        Compare
      • TL-SG1218MPE
      • TL-SG1218MPE
      • TL-SG1218MPE
      TL-SG1218MPE
      JetStream 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch
    • T1600G-28PS(TL-SG2424P)
       
      Hot Buys
        Compare
      • T1600G-28PS(TL-SG2424P)
      T1600G-28PS(TL-SG2424P)
      JetStream 24-Port Gigabit Smart PoE+ Switch (4 SFP Slotlu)
    • T1600G-52PS(TL-SG2452P)
       
      New
        Compare
      • T1600G-52PS(TL-SG2452P)
      • T1600G-52PS(TL-SG2452P)
      • T1600G-52PS(TL-SG2452P)
      T1600G-52PS(TL-SG2452P)
      JetStream 48-Port Gigabit Smart PoE+ Switch with 4 SFP Slots
    • T1700G-28TQ
       
      New
        Compare
      • T1700G-28TQ
      • T1700G-28TQ
      • T1700G-28TQ
      T1700G-28TQ
      JetStream 24-Port Gigabit Stackable Smart Switch (4 10GE SFP+ Slotlu)
    • T1600G-52TS(TL-SG2452)
       
      New
        Compare
      • T1600G-52TS(TL-SG2452)
      • T1600G-52TS(TL-SG2452)
      • T1600G-52TS(TL-SG2452)
      T1600G-52TS(TL-SG2452)
      JetStream 48-Port Gigabit Smart Switch (4 SFP Slotlu)
    • T1600G-28TS(TL-SG2424)
       
      New
        Compare
      • T1600G-28TS(TL-SG2424)
      • T1600G-28TS(TL-SG2424)
      • T1600G-28TS(TL-SG2424)
      T1600G-28TS(TL-SG2424)
      JetStream 24-Port Gigabit Smart Switch (4 SFP Slotlu)
    • T1500-28PCT(TL-SL2428P)
       
      New
        Compare
      • T1500-28PCT(TL-SL2428P)
      • T1500-28PCT(TL-SL2428P)
      • T1500-28PCT(TL-SL2428P)
      T1500-28PCT(TL-SL2428P)
      JetStream 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit Smart PoE+
    • T1500G-10MPS
       
      Hot Buys
        Compare
      • T1500G-10MPS
      • T1500G-10MPS
      • T1500G-10MPS
      T1500G-10MPS
      2 SFP Yuvalı JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch
    • T1700X-16TS
       
      New
        Compare
      • T1700X-16TS
      • T1700X-16TS
      • T1700X-16TS
      T1700X-16TS
      JeStream 12-Port 10GBase-T Smart Switch (4 10G SFP+ Slotlu)
    • T1500G-10PS(TL-SG2210P)
       
        Compare
      • T1500G-10PS(TL-SG2210P)
      • T1500G-10PS(TL-SG2210P)
      • T1500G-10PS(TL-SG2210P)
      T1500G-10PS(TL-SG2210P)
      JetStream 8-Port Gigabit Smart PoE Switch with 2 SFP Slotu
    • T1500G-8T(TL-SG2008)
       
        Compare
      • T1500G-8T(TL-SG2008)
      • T1500G-8T(TL-SG2008)
      • T1500G-8T(TL-SG2008)
      T1500G-8T(TL-SG2008)
      JetStream 8-Port Gigabit Smart Switch

    Easy Smart Switchler

    • TL-SG105E
       
        Compare
      • TL-SG105E
      • TL-SG105E
      • TL-SG105E
      TL-SG105E
      5-Portlu Gigabit Easy Smart Switch
    • TL-SG108PE
       
      New
        Compare
      • TL-SG108PE
      • TL-SG108PE
      • TL-SG108PE
      TL-SG108PE
      4-Port PoE portlu 8-Port Gigabit Easy Smart Switch
    • TL-SG108E
       
        Compare
      • TL-SG108E
      • TL-SG108E
      • TL-SG108E
      TL-SG108E
      8-Port Gigabit Easy Smart Switch
    • TL-SG1016DE
       
        Compare
      • TL-SG1016DE
      • TL-SG1016DE
      • TL-SG1016DE
      TL-SG1016DE
      16-Port Gigabit Easy Smart Switch
      • 16× Gigabit RJ45 Ports
      • Rack-mountable Steel Case
      • Web/Utility Management
      • Plug and Play
    • TL-SG1024DE
       
        Compare
      • TL-SG1024DE
      • TL-SG1024DE
      • TL-SG1024DE
      TL-SG1024DE
      24-Port Gigabit Easy Smart Switch
      • 24× Gigabit RJ45 Ports
      • Rack-mountable Steel Case
      • Web/Utility Management
      • Plug and Play
    • TL-SG1016PE
       
      Hot Buys
        Compare
      • TL-SG1016PE
      • TL-SG1016PE
      • TL-SG1016PE
      TL-SG1016PE
      16-Port Gigabit Easy Smart PoE Switch with 8-Port PoE+

    Yönetilmeyen Switchler

    • TL-SG1005P
       
      Hot Buys
        Compare
      • TL-SG1005P
      • TL-SG1005P
      • TL-SG1005P
      TL-SG1005P
      5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE
    • TL-SG1008MP
       
      Hot Buys
        Compare
      • TL-SG1008MP
      • TL-SG1008MP
      • TL-SG1008MP
      TL-SG1008MP
      8-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch with 8-Port PoE+
      • 8× Gigabit PoE+ Ports
      • 802.3at/af
      • Rack-mountable Steel Case
      • Plug and Play
    • TL-SF1005P
       
      Hot Buys
        Compare
      • TL-SF1005P
      • TL-SF1005P
      • TL-SF1005P
      TL-SF1005P
      5-Port 10/100Mbps Masaüstü Switch 4-Port PoE
    • TL-SL1218MP
       
      Hot Buys
        Compare
      • TL-SL1218MP
      • TL-SL1218MP
      • TL-SL1218MP
      TL-SL1218MP
      16-Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Unmanaged PoE Switch
    • TL-SG116
       
      Coming Soon
        Compare
      • TL-SG116
      • TL-SG116
      • TL-SG116
      TL-SG116
      16-Port Gigabit Desktop Switch
    • TL-SG105
       
        Compare
      • TL-SG105
      • TL-SG105
      • TL-SG105
      TL-SG105
      5-Port 10/100/1000Mbps Masaüstü Switch
    • TL-SF1024M
       
        Compare
      • TL-SF1024M
      • TL-SF1024M
      • TL-SF1024M
      TL-SF1024M
      24-Port 10/100Mbps Masaüstü Switch
    • TL-SG116E
       
      Hot Buys
        Compare
      • TL-SG116E
      • TL-SG116E
      • TL-SG116E
      TL-SG116E
      16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch
    • TL-SG1005D
       
        Compare
      • TL-SG1005D
      • TL-SG1005D
      • TL-SG1005D
      TL-SG1005D
      5-Portlu Gigabit Masaüstü Switch
    • TL-SG108
       
        Compare
      • TL-SG108
      • TL-SG108
      • TL-SG108
      TL-SG108
      8-Port 10/100/1000Mbps Masaüstü Switch
    • TL-SG1008D
       
        Compare
      • TL-SG1008D
      • TL-SG1008D
      • TL-SG1008D
      TL-SG1008D
      8-Portlu Gigabit Masaüstü Switch
    • TL-SG1008P
       
        Compare
      • TL-SG1008P
      • TL-SG1008P
      • TL-SG1008P
      TL-SG1008P
      4-Port PoE'li 8-Port Gigabit Masaüstü Switch
    • TL-SG1008PE
       
        Compare
      • TL-SG1008PE
      • TL-SG1008PE
      • TL-SG1008PE
      TL-SG1008PE
      8-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch with 8-Port PoE+
    • TL-SG1016
       
        Compare
      • TL-SG1016
      • TL-SG1016
      • TL-SG1016
      TL-SG1016
      16-Portlu Gigabit Switch
    • TL-SG1016D
       
      Hot Buys
        Compare
      • TL-SG1016D
      • TL-SG1016D
      • TL-SG1016D
      TL-SG1016D
      16-Port Gigabit Masaüstü/Rackmount Switch
    • TL-SG1024
       
        Compare
      • TL-SG1024
      • TL-SG1024
      • TL-SG1024
      TL-SG1024
      24-Port Gigabit Rackmount Switch
    • TL-SG1024D
       
      Hot Buys
        Compare
      • TL-SG1024D
      • TL-SG1024D
      • TL-SG1024D
      TL-SG1024D
      24-Port Gigabit Masaüstü/Rackmount Switch
    • TL-SG1048
       
        Compare
      • TL-SG1048
      • TL-SG1048
      • TL-SG1048
      TL-SG1048
      48-Port Gigabit Rackmount Switch
    • TL-SF1005D
       
        Compare
      • TL-SF1005D
      • TL-SF1005D
      • TL-SF1005D
      TL-SF1005D
      5-Portlu 10/100Mbps Masaüstü Switch
    • TL-SF1008D
       
        Compare
      • TL-SF1008D
      • TL-SF1008D
      • TL-SF1008D
      TL-SF1008D
      8-Portlu 10/100Mbps Masaüstü Switch
    • TL-SF1008P
       
        Compare
      • TL-SF1008P
      • TL-SF1008P
      • TL-SF1008P
      TL-SF1008P
      4-Port PoE’li 8-Portlu 10/100Mbps Masaüstü Switch
    • TL-SF1016D
       
        Compare
      • TL-SF1016D
      • TL-SF1016D
      • TL-SF1016D
      TL-SF1016D
      16-Portlu 10/100Mbps Masaüstü Switch
    • TL-SF1016DS
       
        Compare
      • TL-SF1016DS
      • TL-SF1016DS
      • TL-SF1016DS
      TL-SF1016DS
      16-Portlu 10/100Mbps Masaüstü/Rackmount Switch
    • TL-SF1024
       
        Compare
      • TL-SF1024
      • TL-SF1024
      • TL-SF1024
      TL-SF1024
      24-Portlu 10/100Mbps Rackmount Switch
    • TL-SF1024D
       
        Compare
      • TL-SF1024D
      • TL-SF1024D
      • TL-SF1024D
      TL-SF1024D
      24-Portlu 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch
    • TL-SF1048
       
        Compare
      • TL-SF1048
      TL-SF1048
      48-Portlu 10/100Mbps Rackmount Switch

    Aksesuarlar

    • TL-POE2412G
       
      Coming Soon
        Compare
      • TL-POE2412G
      • TL-POE2412G
      • TL-POE2412G
      TL-POE2412G
      PoE Adapter
    • TL-POE4824G
       
      New
        Compare
      • TL-POE4824G
      • TL-POE4824G
      • TL-POE4824G
      TL-POE4824G
      48V Passive PoE Adapter
    • MC100CM
       
        Compare
      • MC100CM
      MC100CM
      Fast Ethernet Medya Dönüştürücü
    • MC110CS
       
        Compare
      • MC110CS
      MC110CS
      Fast Ethernet Medya Dönüştürücü
    • MC111CS
       
        Compare
      • MC111CS
      • MC111CS
      • MC111CS
      MC111CS
      WDM Fast Ethernet Medya Dönüştürücü
    • MC112CS
       
        Compare
      • MC112CS
      • MC112CS
      • MC112CS
      MC112CS
      WDM Fast Ethernet Medya Dönüştürücü
    • MC200CM
       
        Compare
      • MC200CM
      MC200CM
      Gigabit Multi-Mode Medya Dönüştürücü
    • MC210CS
       
        Compare
      • MC210CS
      MC210CS
      Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü
    • MC220L
       
        Compare
      • MC220L
      MC220L
      Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü
    • TL-MCRP100
       
        Compare
      • TL-MCRP100
      • TL-MCRP100
      • TL-MCRP100
      TL-MCRP100
      100-240V Redundant Power Supply Module
    • TL-SM311LM
       
        Compare
      • TL-SM311LM
      TL-SM311LM
      MiniGBIC Modülü
    • TL-SM311LS
       
        Compare
      • TL-SM311LS
      TL-SM311LS
      MiniGBIC Modülü
    • TL-SM321A
       
        Compare
      • TL-SM321A
      TL-SM321A
      1000Base-BX WDM Çift Yönlü SFP Modülü
    • TL-SM321B
       
        Compare
      • TL-SM321B
      TL-SM321B
      1000Base-BX WDM Çift Yönlü SFP Modülü
    • TX432
       
        Compare
      • TX432
      • TX432
      TX432
      10-Gigabit 2-Port SFP + Module
    • TXM431-LR
       
        Compare
      • TXM431-LR
      • TXM431-LR
      TXM431-LR
      10GBase-LR SFP+ LC Alıcı-Verici
    • TXM431-SR
       
        Compare
      • TXM431-SR
      • TXM431-SR
      TXM431-SR
      10GBase-SR SFP+ LC Alıcı-Verici
    • TXC432-CU1M
       
        Compare
      • TXC432-CU1M
      • TXC432-CU1M
      TXC432-CU1M
      1M Doğrudan Bağlanan SFP+ KabloTXC432-CU1M
    • TXC432-CU3M
       
        Compare
      • TXC432-CU3M
      • TXC432-CU3M
      TXC432-CU3M
      3M Doğrudan Bağlanan SFP+ KabloTXC432-CU3M
    • TL-POE10R
       
        Compare
      • TL-POE10R
      • TL-POE10R
      • TL-POE10R
      TL-POE10R
      PoE Splitter
    • TL-POE150S
       
        Compare
      • TL-POE150S
      • TL-POE150S
      • TL-POE150S
      TL-POE150S
      PoE Enjektör
    • TL-POE200
       
        Compare
      • TL-POE200
      • TL-POE200
      • TL-POE200
      TL-POE200
      Power over Ethernet Adaptör Kiti
    • PSM150-AC
       
        Compare
      • PSM150-AC
      • PSM150-AC
      PSM150-AC
      150W AC Güç Kaynağı Modülü

    Compare Product(/3)

      SubscriptionTP-Link takes your privacy seriously. For further details on TP-Link's privacy practices, see TP-Link's Privacy Policy.