Podnikové Wi-Fi řešení
TP-Link řady EAP

„Wi-Fi je vzduch“ je prohlášení, které ztělesňuje naše přesvědčení, že silné, stabilní bezdrátové připojení má v moderním světě pro zákazníky rozhodující význam. V mnoha průmyslových odvětvích, zejména těch, které se týkají pohostinnosti, schopnost nabídnout pohodlné spojení může mít významný dopad na celkovou spokojenost a hodnocení zákazníků. Nyní, podnikové Wi-Fi řešení TP-Link řady EAP umožňuje podnikům vytvářet spolehlivé, cenově dostupné bezdrátové sítě, které znamenají pokrok a uspokojují zákazníky.

Podnikové Wi-Fi řešení TP-Link řady EAP představuje hardware řady EAP, který zajišťuje plynulé, spolehlivé bezdrátové připojení k internetu a výkonnou centralizovanou platformu pro správu. Řídící software EAP může efektivně spravovat celou podnikovou bezdrátovou síť bez nutnosti specializovaného školení nebo velkého počtu technického personálu.

Wi-FI řešení

pro hotely

Více informací

Lepší výkon Wi-Fi znamená lepší fungování hotelu

Díky špičkovému hardwaru a procesorům podnikové třídy, přístupové body řady EAP mohou vašim zákazníkům poskytovat špičkové bezdrátové připojení. Použití přístupových bodů řady EAP zajišťuje, že všichni vaši hosté mohou využívat vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu v kterékoliv části hotelu, včetně bazénu, fitness centra, jídelny, lázní a v každém pokoji pro hosty.

 • Bazén
 • Fitness centrum
 • Jídelna
 • Lázně

Výkonná, cenově dostupná platforma pro správu bezdrátové sítě

Řídicí software EAP TP-LINK umožňuje správcům sítě snadno spravovat stovky přístupových bodů EAP z jakéhokoliv počítače v síti. Prostřednictvím internetového připojení lze také řídit přístupové body, které jsou umístěny v různých pobočkách a městech.

 • Pobočka 1
 • Pobočka 2
 • Pobočka 3
 • Pobočka 4

Centralizované ovládání EAP
(sídlo)

 • Silná centralizovaná správa
  Řídící software EAP umožňuje administrátorům sítě řídit, upravovat, a vizualizovat celou síť, včetně přístupových bodů EAP ve vzdálených oblastech, což přispívá k účinnější a nákladově efektivnější centralizované správě, než kdy předtím.
 • Žádné další výdaje
  Řídící software EAP je zcela zdarma pro majitele přístupových bodů řady EAP, což eliminuje potřebu drahých hardwarových ovladačů, na které se většina ostatních řešení spoléhá. To vytváří značné úspory a umožní získat maximum z vašeho rozpočtu na bezdrátovou síť. Vaše podnikové Wi-Fi řešení je tak nákladově efektivnější než kdy předtím.
 • Žádné specializované školení
  Webové uživatelské rozhraní je mimořádně uživatelsky přívětivé, což znamená, že správci před použitím řídícího softwaru nebudou muset dostávat žádné specializované školení. Řídící software EAP nejen eliminuje potřebu specializovaného školení, ale také snižuje nároky na zkušené technické pracovníky, což vede k výrazně vyšší efektivitě.
Více informací 》

Individualizovaná stránka ověřování hostů bezdrátové sítě

Výkonná funkce kaptivního portálu umožňuje snadné přizpůsobení Wi-Fi pro hosty. To zahrnuje vytvoření jedinečné stránky ověřování přístupu do Wi-Fi sítě, která dokáže zobrazit reklamní a marketingový obsah, a systém poukázek, který může poskytnout exkluzivní Wi-Fi připojení a omezit dobu použití pro každého klienta.

Nenápadný vzhled

Konstrukce pro snadnou montáž umožňuje snadnou a bezproblémovou instalaci na jakýkoliv povrch stěn nebo stropů. Podporuje napájení přes internet (PoE) a umožňuje tak snadné a flexibilní zapojení. Díky decentními vzhledu připomínající „stropní svítidlo“ se přístupový bod EAP skloubí s jakýmkoliv stylem a může být nainstalován, aniž by negativně ovlivňoval vzhled vašeho interiéru.

Flexibilní umístění - konstrukce pro snadné uchycení a PoE

Vzhled připomínající stropní svítidlo a konstrukce pro snadné uchycení umožňují snadnou instalaci na každou stěnu nebo strop a skvěle tak zapadne do každého interiéru. Přístupové body řady EAP podporují napájení přes internet (PoE) a umožňují tak snadné zavedení. Díky vzhledu připomínající "stropní svítilo" jednoduše splyne s vaším interiére aniž by nabourala jeho vzhled.

Snadná instalace

 • Připevněte držák na strop nebo na stěnu.
 • Přiložte EAP access point a otočte ve směru hodinových ručiček pro upevnění do držáku.
 • Instalace je hotová!

PoE podpora (Power over Ethernet)

 • Data
 • Power

Jak zapojit vaši hotelovou síť?

Přístupové body TP-Link řady EAP do interiéru

  EAP Series For Business WLAN Solution
Which
TP-LINK EAP
is right for
you?
Model EAP220 EAP120 EAP110
Product N600 Wireless Dual Band
Gigabit Access Point
300Mbps Wireless N
Gigabit Access Point
300Mbps Wireless N
Access Point
Standards IEEE 802.11a/b/g/n IEEE 802.11b/g/n IEEE 802.11b/g/n
Speed 2.4GHz:300Mbps
5GHz:300Mbps
2.4GHz:300Mbps 2.4GHz:300Mbps
Ethernet Port 1 10/100/1000Mbps Port 1 10/100/1000Mbps Port 1 10/100Mbps Port
PoE 802.3af 802.3af Passive PoE
Internal Antennas 4*4dBi 2*4dBi 2*3dBi
EAP Controller
Software
Captive Portal Authentication

Doporučené PoE přepínače:

Model TL-SG3424P TL-SG2424P T1500-28PCT
Number of Ports supporting PoE 24 24 24
PoE budget 320W 215W 215W