End of Life

Modul MiniGBIC Multi-mode

  • Modul MiniGBIC Multi-mode
  • Compatibil cu switchurile din seriile T3700, T2700, T2600, T2500, T1700, T1600, T1500, 2/3/5 și MC220L

Ce Face Acest Produs

Seria de module pentru fibră TL-SM311 a fost introdusă pentru a extinde distanţa de transfer. Atașate la switchurile noastre cu management / smart acestea pot extinde distanța de transfer până la câţiva kilometri sau chiar zeci de kilometri, astfel pot satisface cerinţele de lungime ale reţelei. Utilizatorii pot alge produsele pentru care doresc să integreze modulele pentru fibră în concordanţă cu cerinţele lor în scopul a scădea costurile.

PACKAGE CONTENTS
Conținut pachet • SFP Module TL-SM311LM
• Installation Guide
MEDIA CONVERTOARE ŞI MODULE
Standarde și Protocoale IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Lungime de Undă 850nm
Alimentare 3.3V
Siguranță și Emisie FCC, CE
Cablu Fibră Multi-mode
Tip Fibră Multi-mode 50/125μm sau 62.5/125μm
Max. Cable Length 550m
Data Rate 1.25Gbps
Tip Port LC/UPC
Mediu Temperatură de operare: 0℃~70℃,
Temperatură depozitare: -40℃~80℃,
Umiditate de operare: 10%~90% fără condensare
Umiditate depozitare: 5%~90% fără condensare

Abonează-teTP-Link vă protejează intimitatea. Pentru mai multe detalii privind practicile de confidențialitate ale TP-Link, consultați Politica de confidențialitate TP-Link .

From United States?

Get products, events and services for your region.