Kariera

TP-Link jest globalną firmą, gdzie cenimy różnorodność i poszukujemy osób entuzjastycznie nastawionych do swojej pracy oraz chcących rozwijać swoją karierę w firmie. Oferujemy przyjazne środowisko pracy, stabilne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie i benefity. Przyślij nam swoje CV i dołącz do zespołu światowego lidera na rynku WLAN.

  • Koordynator/Koordynatorka Biura

    Jobs

    Koordynator/Koordynatorka Biura

    TP-Link

    Liczba wakatów: 1

    Miejsce pracy: SEGRO BUSINESS PARK WARSAW, Ożarów Mazowiecki, 25 minut od centrum Warszawy

    Obowiązki:

    • Obsługa administracyjna i organizacja pracy biura
    • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
    • Organizacja i koordynowanie wyjazdów biznesowych, delegacji i spotkań
    • Obsługa Programu Partnerskiego firmy
    • Ścisła współpraca ze wszystkim działami firmy
    • Dbanie o wizerunek i zaopatrzenie biura

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Doskonała znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
    • Samodzielność w działaniu, dokładność i sumienność
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
    • Pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie
    • Stabilne zatrudnienie
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz uczestnictwo w programie Multisport

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z informacją na temat możliwego terminu rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań finansowych.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

    Learn More
  • Sales Assistant

    Jobs

    Sales Assistant

    TP-Link

    One position available, full-time permanent position

    Work Place: SEGRO BUSINESS PARK WARSAW, Ożarów Mazowiecki, 25 minutes from Warsaw City Center

    Summary of the Role:

    As a Sales Assistant you will be responsible for order & inventory management and solutions coordination to support the company’s success.

    Core Competencies:

    Very good English  – B2 level

    Proficient with MS Office Suite with exceptional Excel knowledge

    Attention-to-detail and multi-tasking skills

    Oral and written communication skills

    Planning and organization skills

    Responsibilities:

    Process purchase orders and input information into internal database

    Handle customer inquiries, order entry and follow up

    Manage daily communication with internal department and customers to ensure timely delivery of shipment

    Maintain and update information for all products regarding product specification, pricing and promotions

    Compile various reports for sales analysis

    Desired Qualifications:

    1-2 years experience in sales, customer service or administration is considered an asset

    Bachelor degree

    Extremely well-organized and detail-oriented

    Team player and independent worker

    Interested parties should send a detailed CV in English to: office.poland@tp-link.com indicating their earliest start date as well as salary expectations.

    Learn More