Przełącznik niezarządzalny PoE, 16 portów 10/100Mb/s, 2 porty gigabitowe TL-SL1218MP

  • 16 portów RJ45 PoE+ 10/100Mb/s, 2 gigabitowe porty RJ45 i 2 gigabitowe gniazda combo SFP
  • Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania w trybie PoE Extend, oraz tryb priorytetowania dla portów 1-8: niezawodność i elastyczność przy wymagających zastosowaniach, takich jak systemy wideomonitoringu 
  • Wysoki budżet mocy PoE: do 30 W na każdy port PoE, 192 W łącznej mocy zasilanych urządzeń
  • Łatwość obsługi, brak konieczności przeprowadzania konfiguracji czy instalacji

Łatwy w obsłudze przełącznik PoE

Do 250 m zasięgu transmisji danych
i zasilania z myślą o systemach monitoringu

TL-SL1218MP

Wysoki budżet mocy PoE

TL-SL1218MP działa w standardzie 802.3af/at (PoE+). Łączna moc urządzeń zasilanych przez 16-portowy przełącznik może wynosić 192 W, przy czym każdy port PoE dostarcza do 30 W mocy. Wysoki budżet PoE sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się w małych i średnich firmowych systemach monitoringu.

Kamery IP TL-SL1218MP Router Internet Zdalny podgląd

Do 250 m zasięgu transmisji

TL-SL1218MP został zaprojektowany specjalnie z myślą o monitoringu IP. Dzięki przełącznikowi PoE instalacja systemu nadzorującego jest łatwiejsza, bezpieczniejsza i mniej kosztowna. Z trybem PoE Extend zasięg transmisji PoE sięga 250 m*, przez co TL-SL1218MP to doskonałe rozwiązanie
w przypadku rozmieszczania kamer IP na dużym obszarze.

Przycisk trybu PoE Extend TL-SL1218MP
do 250 m
Kamery IP

Gwarancja jakości wideo

Aby zagwarantować jakość działania przy zastosowaniach wymagających, takich jak monitoring wideo, TL-SL1218MP przypisuje wyższy priorytet wybranym portom.

 

Łatwy w obsłudze

  • Podłącz do zasilania.

  • Podłącz urządzenia.

    Telefon IP Drukarka Komputer Internet
  • Gotowe!

Przełączniki niezarządzalne PoE

 
  TL-SL1218MP TL-SG1008MP TL-SG1008P TL-SF1008P TL-SG1005P TL-SF1005P
Porty PoE / wszystkie porty 16/16 portów 10/100Mb/s 8/8 portów Gb 4/8 portów Gb 4/8 portów 10/100Mb/s 4/5 portów Gb 4/5 portów 10/100Mb/s
Standard PoE 802.3af/at 802.3af/at 802.3af 802.3af 802.3af 802.3af
Budżet PoE 192 W 126 W 55 W 57 W 56 W 58 W
Tryb PoE Extend* - - - - -
Tryb priorytetowania - - - - -
Wentylatory 2 wentylatory 1 wentylator Brak Brak Brak Brak
Wymiary 440×180×44 mm 294×180×44 mm 171x98x27 mm 171×98×27 mm 100×98×25 mm 100×98×25 mm

*Prędkość portów objętych trybem PoE Extend spadnie do 10Mb/s. Faktyczna odległość transmisji może różnić się w zależności od jakości przewodów.

CECHY SPRZĘTOWE
Porty 16 portów RJ45 PoE+ 10/100Mb/s
2 porty RJ45 10/100/1000Mb/s
2 gigabitowe gniazda Combo SFP
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4, 5 (do 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e (do 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
1000BASE-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyżej (do 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
1000BASE-X MMF, SMF
Bezwentylatorowy 2 wentylatory
Zabezpieczenia fizyczne Yes
Zasilanie 100-240V AC, 50/60 Hz
Zapasowe pasmo transmisji 7,2 Gb/s
Porty PoE+ (RJ45) Zgodność ze standardem 802.3at/802.3af
Porty PoE: Port1- Port16
Budżet mocy PoE: 192 W
Tablica adresów MAC 8K
Wymiary (S x G x W) 440 × 180 × 44 mm (17,3 × 7,1 × 1,7 cala)
Maks. zużycie energii 18,73 W (220/50 Hz bez podłączonych urządzeń PD)
217,22 W (220/50 Hz z podłączonymi urządzeniami PD 192 W)
Ilość generowanego ciepła 63,89 BTU/h (bez podłączonych urządzeń PD)
741,15 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PD 192 W)
FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcje zaawansowane Zgodność z urządzeniami PD działającymi w standardzie IEEE 802.3at/af
Priorytetowanie portów
Tryb PoE Extend (do 250 m zasięgu zasilania PoE i transmisji danych)
Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów Mac
Kontrola przepustowości IEEE802.3x
Metoda transmisji Store-And-Forward
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania TL-SL1218MP
Kabel zasilający
Instrukcja szybkiej instalacji
Zestaw elementów montażowych
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, niekondensująca