Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

  • Jednomodowy moduł SFP+ LC
  • Wspiera Hot-Plugging
  • Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK.

TXM431-LR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to jednomodowy moduł SFP+ 10GBASE-LR o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 10km dla światłowodów 9/125µm.

Karta sieciowa
Standardy i protokoły IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali 1310nm
Zasilanie 3,3V
Typ światłowodu 9/125um, jednomodowy
Maks. długość kabla 10km
Prędkość transmisji 10Gb/s
Typ portów LC/UPC
Moc nadajnika 0,5 dBm(Max)
-8,2dBm(Min)
Moc odbiornika 0.5dBm(Max)
-14.4dBm(Min)
Czułość -12,6dBm
Certyfikaty FCC, CE
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

NewsletterTP-Link poważnie traktuje twoją prywatność. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.