Gigabit Smart PoE+ Switch met 24 aansluitingen en 4 combi SFP-sleuven TL-SG2424P

  • Ondersteunt 24 x 802.3at/af-conforme POE+ aansluitingen met totale stroomtoevoer van 180 W
  • Geïntegreerde beveiligingsstrategie met o.a. 802.1Q VLAN, Port Security en Storm Control, helpt uw LAN-omgeving te beschermen
  • L2/L3/L4 QoS en IGMP Snooping voor optimale spraak en video applicaties
  • WEB/CLI managed modi, SNMP, RMON bieden uitgebreide beheerfuncties

Wat doet dit product?

De TL-SG2424P van TP-LINK is uitgerust met 24 x 10/100/1000 Mbps aansluitingen die 802.3at/af-comforme PoE leveren, met een totale PoE stroomtoevoer tot 180 W. Krachtig en flexibel genoeg voor gebruikers om draadloos access points of IP-gebaseerde netwerk bewakingscamera's in te zetten. De switch heeft ook 4 combi SFP-sleuven, om uw netwerk flexibel te kunnen uitbreiden. De switch levert bovendien QoS op bedrijfsniveau met hoge prestaties, praktische beveiligingsstrategieën en uitgebreide layer 2 beheerfuncties. Dankzij al deze geavanceerde functies is de Gigabit Smart PoE switch een ideale keuze voor MKB-netwerken. De TL-SG2424P beschikt over een reeks praktische beveiligingsfuncties. De Storm Control functie biedt bescherming tegen Broadcast, Multicast en Unknown Unicast Storm. Quality of Service (QoS, L2 t/m L4) biedt uitgebreide functies voor verkeersbeheer, zodat uw data soepeler en sneller wordt overgebracht. Bovendien betekenen de eenvoudig te gebruiken webbeheer interfaces, alsmede CLI, SNMP en RMON, sneller instellen en configureren. Voor werkgroepen en afdelingen die de kostengevoelige layer 2 switch en gigabit capaciteiten nodig hebben, biedt de Gigabit Smart PoE Switch TL-SG2424P van TP-LINK de ideale en voordelige oplossing.

IEEE 802.3at/af-conforme Power over Ethernet

De TL-SG2424P ondersteunt 24 aansluitingen met IEEE 802.3at/af-conforme PoE en levert een totale stroomtoevoer tot 180 W voor voeding van elk 802.3at- of 802.3af-conform apparaat. Het is een efficiënte en voordelige keuze om te werken met draadloos access points, bewakingscamera's, IP-telefoons en andere PoE apparaten, zonder dat er extra kabels of leidingen nodig zijn. De TL-SG2424P is compact en flexibel, dus ideaal om PoE te gebruiken om draadloos access points of IP-gebaseerde netwerk bewakingscamera's in projecten of kleinere bedrijfsnetwerken in te zetten.

Geavanceerde QoS functies

Om spraak, data en video services in één netwerk te integreren, gebruikt de switch uitgebreide QoS beleidsvormen. De beheerder kan de prioriteit van het verkeer met behulp van verschillende middelen toewijzen, o.a. Port Priority, 802.1P Priority en DSCP Priority, om te verzekeren dat spraak en video altijd haarscherp, soepel en zonder storingen worden overgebracht.

Uitgebreide Layer 2 functies

Voor uitgebreidere toepassing van layer 2 switches ondersteunt de TL-SG2424P een complete reeks layer 2 functies, zoals 802.1Q tag VLAN, Port Isolation, Port Mirroring, STP/RSTP/MSTP, Link Aggregation Group en 802.3x Flow Control functie. Bovendien biedt de switch geavanceerde functies voor netwerkonderhoud, o.a. Loop Back Detection, Cable Diagnostics en IGMP Snooping. IGMP snooping zorgt ervoor dat de switch de multicast stream op intelligente wijze alleen naar de juiste abonnees doorstuurt, terwijl IGMP throttling en filtering elke abonnee op poortniveau beperkingen opleggen, zodat ongeoorloofde multicast toegang wordt voorkomen.

Beheerfuncties op ondernemingsniveau

De TL-SG2424P is eenvoudig te gebruiken en te beheren. Hij ondersteunt diverse gebruiksvriendelijke standaard beheerfuncties, zoals de intuïtieve web-based Graphical User Interface (GUI) of de industriestandaard Command Line Interface (CLI). Dankzij de ondersteuning van SNMP (v1/2/3) en RMON kan waardevolle statusinformatie bij de switch worden opgevraagd en kunnen bij abnormale gebeurtenissen traps worden verzonden.

Functionaliteit van de Hardware
Standaarden en protocollen IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Interface 24 x 10/100/1000 Mbps RJ45 aansluitingen
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 combi 100/1000 Mbps SFP-sleuven
Netwerkmedia 10BASE-T: UTP categorie 3, 4, 5 kabel (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP categorie 5, 5e of hoger kabel (max. 100 m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilator Aantal Aantal fans
3
Uitgangsvermogen 100~240 VAC, 50/60 Hz
Energieverbruik Maximum (PoE aan): 216 W (220 V / 50 Hz)
Maximum (PoE uit): 36 W (220 V / 50 Hz)
PoE+ Poorten (RJ45) Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 24 Ports
Power Supply: 180W
PoE Ports (RJ45) Standaard: 802.3at/af-conform
PoE+: 24 aansluitingen
Stroomtoevoer: max. 180 W
Afmetingen ( B x D x H ) 440 x 330 x 44 mm
Prestatie
Bandbreedte/Backplane 48 Gbps
Packet Forwarding Tarief 35.7Mpps
MAC Address Table 8K
Packet Buffer Geheugen 35,7 Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes
Functionaliteit van de Software
Kwaliteit van de Dienst (QoS) Ondersteunt 802.1p CoS/DSCP prioriteit
Ondersteunt 4 prioriteit wachtrijen
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Spraak VLAN
L2-Functionaliteit IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (max. 6 aggregatie groepen,
met 4 poorten per groep)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-Med
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Ondesteunt max. 512 VLAN's tegelijkertijd (van 4K VLAN ID's)
LijstToegangsbeheer L2~L4 package filtering gebaseerd op bron en bestemming MAC-adres, IP-adres, TCP/UDP poorten
Time Range Based
Veiligheid SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI en CLI beheer
SNMP v1/v2c/v3,compatibel met publieke MIB's en TP-LINK private MIB's
RMON (1, 2, 3, 9 groepen)
DHCP/BOOTP Client, DHCP Filtering
CPU Monitoring
Port Mirroring
Tijd instelling: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP en Web
Systeem diagnose: VCT
SYSLOG en Public MIB's
Overige
Certificatie CE, FCC, RoHS
Pakketinhoud Switch
Netkabel
Installatie-instructies
CD met hulpprogramma's e.d.
Rack-montageset
Rubber voetjes
Systeemvereisten Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™, Windows 7 of Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® of Linux.
Omgeving Gebruikstemperatuur: 0℃~40℃
Bewaartemperatuur: -40℃~70℃
Luchtvochtigheid gebruik: 10%~90% niet-condenserend
Luchtvochtigheid bewaren: 5%~90%, niet-condenserend

AbonneerTP-Link hecht veel waarde aan privacy. Voor meer informatie over ons privacybeleid kan je onze Privacy Policy bekijken.

Krijg updates over nieuwe producten, samenwerkingen en ander interessant nieuws