• MiniGBIC Module
     
      Vergelijken
    • MiniGBIC Module
    TL-SM311LM

    MiniGBIC Module

    • 2× Gigabit LC Ports
    • Multi-mode, MiniGBIC, LC Interface
    • Up to 550m/275m Distance
  • MiniGBIC Module
     
      Vergelijken
    • MiniGBIC Module
    TL-SM311LS

    MiniGBIC Module

    • 2× Gigabit LC Ports
    • Single-mode, MiniGBIC, LC Interface
    • Up to 10 km Distance
  • WDM Bi-Directional SFP Module
     
      Vergelijken
    • WDM Bi-Directional SFP Module
    TL-SM321A

    WDM Bi-Directional SFP Module

    • 1× Gigabit LC Port
    • LC Connector
    • Single-mode
    • Up to 10 km 
  • 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
     
      Vergelijken
    • 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
    TL-SM321B

    1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

    • 1× Gigabit LC Port
    • Single-mode
    • Up to 10km
  • 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver
     
      Vergelijken
    • 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver
    • 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver
    • 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver
    TL-SM5110-SR

    10GBase-SR SFP+ LC Transceiver

    • 2× 10G LC Ports
    • 850 nm Multi-mode
    • LC Duplex Connector
    • Up to 300 m Distance
  • 10GBase-LR SFP+ LC-transceiver
     
      Vergelijken
    • 10GBase-LR SFP+ LC-transceiver
    • 10GBase-LR SFP+ LC-transceiver
    • 10GBase-LR SFP+ LC-transceiver
    TL-SM5110-LR

    10GBase-LR SFP+ LC-transceiver

    • 2× 10G LC-poorten
    • 1310 nm enkelvoudige modus
    • LC duplex connector
    • Bereik tot 10 km

Vergelijk Product(/3)

    AbonneerTP-Link hecht veel waarde aan privacy. Voor meer informatie over ons privacybeleid kan je onze Privacy Policy bekijken.

    Krijg updates over nieuwe producten, samenwerkingen en ander interessant nieuws

    From United States?

    Get products, events and services for your region.